Jump to content
BulForum.com

Кое е Любимото Ви Ястие и Питие.


Recommended Posts

  • Replies 117
  • Created
  • Last Reply

предпочитам месните изделия и ястия дето има една дума `да е драно а не брано` :woot е малко зеленчук за гарнитурка става но иначе не ;)

 

относно питиетата алкохол всякакъв :beerchug а за разредител (когато се налага) тоник или сода слимон

Link to comment
Share on other sites

Не съм пробвал, но съм ял Мексиканска салата и повече няма да я повтора тая грешка.  ;)

 

 

Защо? :woot

Хехе,и аз в началото не обичах изобщо такива ястия,защото ми бяха лютиви,ама то се свиква B)

Link to comment
Share on other sites

Защо? :woot

Хехе,и аз в началото не обичах изобщо такива ястия,защото ми бяха лютиви,ама то се свиква  B)

Мексиканската салата, която опитах не беше лютива, а просто безвкусна. Инъче обичам лютиво макар, че е доста вредно за стомаха.

 

edit-що никой не е писал сладолед бе ? Само аз ли се кефя на сладоледа ? :blink:

Link to comment
Share on other sites

бира с пилешки сърца или картовки

Пс: без спиртове защото ми влияят много зле ;)

Link to comment
Share on other sites

бира с пилешки сърца или картовки

Пс: без спиртове защото ми влияят много зле ;)

 

И за мене това.А от сериозните манджи - свинско със зеле.

А напоследък,поради някакъв бесен стремеж към експерименти - зелен фасул,картофи,грах и фиде на чорба :blink:

 

Ама и спиротве не отказвам;)

Link to comment
Share on other sites

И за мене това.А от сериозните манджи - свинско със зеле.

А напоследък,поради някакъв бесен стремеж към експерименти - зелен фасул,картофи,грах и фиде на чорба  :blink:

 

Ама и спиротве не отказвам;)

То и аз не пия спиртове но в четвъртък се вдигнахме от Пещерата,забихме се в Гладиатори,едни водки,едно нещо :evil :punk

Link to comment
Share on other sites

Всичко що е спиртно без водка.

Хапване : картофки,цаца,китайски манджи,пиле на грил/жар и т.н немога да изброя толкова ядене.

Link to comment
Share on other sites

Телешки пържоли със сос в тенджерата под налягане и бира.

Link to comment
Share on other sites

oh, sega kato sam v USA da ne vi kazvam na vsi4ki kolko mi lipsva Bg mandjata....... nqma druga kato neq.....

sega si spomnqm.... kartofenite kiufteta na mama, i spanaka sas tele6ko...., airqn.... sas istinsko Bg kiselo mlqko....., quality pizza (predstavete si tuka i tva nqma).. bqlo sirene.....sarmi s lozovi lista, star fasul v giuve4, agne6ko s oriz, orizenata supa na baba, katmi, ka4amak, maamu!!!! :(

aide... stiga sam se otplesvala.. samo edno 6te vi kaja! cenete malkite ne6ta dokato gi imate, 6tot kato gi nqma ve4e i use6tate kak ne mojete bex tqx.

oo, i kamenitza!!!! Kamenitza RULZ!!!!

Link to comment
Share on other sites

Мариновани пилешки пържоли с мед и соев сос.

Карамелизирани пилешки крила на жар.

Сиринц мезе (ако някой иска резептата, ще му я дам, преди време я подарих за р.д. на Godfather).

Скариди, раци, миди, водорасли,всякаква морска сган (не се заяждам със Zgan, просто така ми дайде :D ).

Крем карамел

 

За фиркане - сливовица, водка, украинска перцовка, мастика ... бе всичко що не е джин, уйски и бяло вино.

 

Туйто!

 

P.S. И бири. Много бири ...

Link to comment
Share on other sites

В домашни условия:пиле с картофи,ризото,гювече,пълнени чушки и др.за пиене в дом. усл. прясно мляко,айрянче

За заведение:Пилешка пържолка с кюфтенце и пържени картофи + бира или водка с кола

Link to comment
Share on other sites

i 6kembe 4orbata na baba.....

pileto sas zele i oriz na drugata mi baba.....

mekici sas qbalkovoto jele (pak na baba)....

kiufteta ot magdanoz ili tikvi4ki..

mandja s bamq....

banica sas spanak..

6trudel....

tikvenik.....

uto4nqvam 4e vsi4ko e doma6no i izpipano.. kupenoto ne struva!

 

domaten sok.....

rom s kola.....

prqsno mlqko s menta.....

karameleno prqsno mlqko po specialna recepta.....

Link to comment
Share on other sites

umm, well.

 

Пиене:

 

газирано: Coca Cola и Pepsi (редувам ги през n седмици), натурално газирана минерална вода Банкя и Горна Баня.

алкохолно: Столично тъмно (бира), Червено вино (Гъмза, 1997)

 

Ядене:

 

Най-вече лазаня, в повечето "разцветки". Иначе пица, зелевите сърми на баба както и палачинките и катмите й :)

Link to comment
Share on other sites

Манджа: Пица и картофи (пържени, варени, печени... квито и да са обожавам ги)

Пиене: Кола и бира (Загорка предимно или Шуменско или квото донесе баща ми в нас :) )

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...