Jump to content
BulForum.com

Програма за възстановяване на снимки


diabolik

Recommended Posts

Значи имам следния проблем - Имам си папка, в нея си седят снимки, но от тях не се показва никакво изображение. Седи си като фаил jpg и като натисна да е отворя, все едно е зарежда, но до там. Файловете са си с различна големина.

 

Някой може ли да ми помогне с такава програма, или съвет как може да се появи изображението? :ghost

Link to comment
Share on other sites

А когато използваш View->Thumbnails...появяват ли се в умален размер?

 

Не, седи си като файловете за картинки на уиндоуса :unsure:

Link to comment
Share on other sites

Така както го обясняваш ми прилича на някаква омазване на Windows-а.

Пробвай с някакво външно приложение от рода на IrfanView, SuperJPG или подобно. Ако ги покаже, значи е горното.

Имам IrfanView само че нищо нестава, изписва непознат файл или липсващ такъв. Други предложения?

Тогава нищо чудно някакси да са се прецакали картинките, което ми е доста чудно как може да стане за цялата папка, а всичко останало да си е наред. Всъщност тия картинки дали са се отваряли преди - някой виждал ли ги е изобщо дали са се показвали някога на екрана?

Link to comment
Share on other sites

Така както го обясняваш ми прилича на някаква омазване на Windows-а.

Пробвай с някакво външно приложение от рода на IrfanView, SuperJPG или подобно. Ако ги покаже, значи е горното.

 

Имам IrfanView само че нищо нестава, изписва непознат файл или липсващ такъв. Други предложения?

Link to comment
Share on other sites

Качи някоя снимка някаде и дай да видим.

 

Немога, дава че не съм посочил файл(посочва един или повече файлове, които не бяха открити), а като се опитам да е архивна пише - достъпът забранен :wacko: :confused

Link to comment
Share on other sites

И сигурно ако се опиташ да изтриеш някоя снимка, ще ти каже, че няма такъв файл...?

 

Не го бях пробвал, но си го изтри много хубаво файла, сега и тая снимка ми отиде :ghost

Не иска да ги копира и дори да ги записва на диск. Изписва достапът забранен :(

Link to comment
Share on other sites

recycle bin'а за к'во ти е :)? Щом можеш да триеш е добре.. до някъде, имали други юзъри с който се логваш в системата на уиндолс? Пробвай с администраторски права ако има.

Имат ли размер на файловете, в пропертис нещо съспишъс?.. Като избереш да ти дава thumbnails на папката излизат ли снимките?

А когато използваш View->Thumbnails...появяват ли се в умален размер?
Не, седи си като файловете за картинки на уиндоуса :unsure:
Link to comment
Share on other sites

Абе това ми прилича на един от многото бъгове на ХР, при това нерядко срещан.

Вземи пусни един скандиск, провери за грешки файловата система, може и нещо да се е заключило без да искаш, и такива мизерии стават, пробвай от друг Windows да си достъпеш файловете, но най-вероятно нещо по файловата система, или някакво заключване. XP беше инатлив в тия отношения, разни магарешки бъгове, добре че го разкарах овреме преди години.

Та чекни си партишъна за грешки, май с рестарт се получаваше това, като му дадеш от пропертиес някъде беше, чек диск фор еррорс или нещо.

Link to comment
Share on other sites

Абе това ми прилича на един от многото бъгове на ХР, при това нерядко срещан.

Вземи пусни един скандиск, провери за грешки файловата система, може и нещо да се е заключило без да искаш, и такива мизерии стават, пробвай от друг Windows да си достъпеш файловете, но най-вероятно нещо по файловата система, или някакво заключване. XP беше инатлив в тия отношения, разни магарешки бъгове, добре че го разкарах овреме преди години.

Та чекни си партишъна за грешки, май с рестарт се получаваше това, като му дадеш от пропертиес някъде беше, чек диск фор еррорс или нещо.

 

 

Да, може да са се застъпили разни файлове и бозата да се шашка....един скан (с двете отметки) -> рестарт и малко чакане...

 

Пробвах и това, оправиха се грешки и т.н., но тия снимки пак нищо. Пак си седят по същия начин (като празен файл), пак си имат различни размери, пак не искат да се копират и записват. Нямам други профили, всичко си е Администраторско

 

Други идеи? :wacko:

Link to comment
Share on other sites

Пробвах и това, оправиха се грешки и т.н., но тия снимки пак нищо. Пак си седят по същия начин (като празен файл), пак си имат различни размери, пак не искат да се копират и записват. Нямам други профили, всичко си е Администраторско

 

Други идеи? :wacko:

sory za maimunicata no nqmam v momenta kirilizaciq

 

Wzemi si svali POWER DATA RECOVERY AZ formatirah 320 giga po poogre6ka i s neq si vastanovih snimki i filmi

Link to comment
Share on other sites

sory za maimunicata no nqmam v momenta kirilizaciq

 

Wzemi si svali POWER DATA RECOVERY AZ formatirah 320 giga po poogre6ka i s neq si vastanovih snimki i filmi

 

е да де, ама те не са изтрити? как да ги възстановя ? :wacko:

Link to comment
Share on other sites

е да де, ама те не са изтрити? как да ги възстановя ? :wacko:

ti razbira6 li kakvo izkam da ti kaja.Dadoh ti primer smoq hard disk polojenieto be totalno osrano i s tazi programa si vastanovih dannite.Svali q dai i da skanira harda za image failove i pak zapovqdai da se izkazva6 i da kaje6 dali rabotata e opravena.

E pak si e tvoq rabota kakvo 6te pravi6 ako izkai si blaskai o6te malko glavata kak da gi nameri6 tvoq rabota.Sory za maimunicata i uspex.

 

Tazi programa ne samo za formatirani Hardove , a i za takiva s mnogo bat sektori

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Bih te posywetwal da izpolzwash niakoia po-moshtna programa ot tipa na Photoshop za otwarianeto na faila i pri ewentualen uspeh da gi zapisheh nanowo.

 

Proweri da ne bi razshireniata na faila da ne sa greshni ... sluchwa se niakoi pyt da imash .tif zamaskiran kato .jpeg ili obratnoto.

 

Ako ne te myrzi pusni edin mail na ommibook[at]gmail[dot]com.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...