Jump to content
BulForum.com

Искам пък да ви се оплача


Recommended Posts

On 1/17/2024 at 9:37 AM, plameni said:

Отговор от преди  минути на вчерашното ми запитване - "Колко е нормалното време за транспортиране от София до Пловдив?"


Пратка е приета в ЛЦ и е в процес на обработка. Моля за разбирането за възможно забавяне с доставките. Очаквайте извесите, когато тя ще Ви бъде доставена или налична за получаване.

 

Дали не прекалих? :lol:

 

image.png

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 5.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Достоен заместник на Български пощи.
Един от любимите ми вицове за тях:

Слабо известен факт е, че на "Български пощи" дължим редица изобретения - например синьото сирене, стафидите, оцета...

Link to comment
Share on other sites

На 24-ти бях в Офиса на експрес уан да си взема една пратка.
Току що забелязах, че на 24-ти са ми били предадени две пратки по едно и също време. :D 

Сега ще трябва да ходя да се разправям и да си търся втората пратка, която вече ми е била доставена.........

 

Edit: Този в офиса беше безполезен. Прати ме да звъня на национален телефон.

В последствие огледах товарителниците и видях, че двете ми пратки от 2 различни товарителници в един момент са станали с една обща. В пакета нямаше 2 пратки... Някой е объркал при окомплектоването явно в Унгария.
Тотални дебили...

Edited by w00x
Link to comment
Share on other sites

Аз оня ден ходих до офиса дето ме пращаха. Уж е Изипей ама ся има огромна лепенка Експрес Уан и вътре е пълно само с китайска стока. Моите 2 пратки, също бяха опаковани като 1 обща. При мен проблема беше, че в едната пратка имаше 1 продукт, от поръчани 2, като вътрешния пакет си беше с китайската опаковка, т.е. така си пътува от Китай.

 

Ескалирах веднага, китаеца на луд ли се правеше, вика върни стоката ще ти върна парите. Абе кретен, казвам, че не си сложил единия продукт в пакета и за това го няма. Та в крайна сметка ще ми връщат парите за единия.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Не знаех, че мога да се разболея от пневмония без да имам кашлица и то от бактерия....... Температура-температура-температура.... Никакви други симптоми.... Вчера снимка и хоп петно......

 

Мани другото, викам на лекарката пиши становище, ще се лекувам у дома, за да мога да си бачкам в къщи и да не ходя 1 месец до офиса. Не можело то така, нарочно нашатка "временно нетруспособен"..... Ама пача, заради тея 2 думи ще загубя 4 цифрена сума.... Даже ако можело направо болнично лечение...За щастие се разбрах с работодателя, та ще оправим донякъде положението, но по принуда ся съм болничен. Абе поне май лечението е напипала, че днес съм много по-добре.

Link to comment
Share on other sites

Преди 14 години бях така. 2 седмици с температура и после 8 дни в болница за лечение на пневмония. Без кашлица, без нищо. Не знам само тия антибиотици как ще си ги биеш вкъщи. На мен ми ги вкарваха през абокат веднъж дневно.

 

Скорошно оздравяване!!

Link to comment
Share on other sites

Благодаря! Много си чакал. Аз отидох на 3-тия ден и ми се скараха, че "чак сега съм отишъл?" Освен ако не си хипохондрик аз не познавам човек дето ако дигне температура и е пред лекарския кабинет.....

 

Антибиотиците си ги пия както са казали, а те са 3, през 12ч. и единия на 24ч. се пие.

Link to comment
Share on other sites

Лекувах симптомите. Нямаше как да предположа, че температурата е от пневмония..

 

Моите бяха венозно, нямаше как вкъщи. И бяха много силни. Щях да повърна 30 секунди след първия прием.

Link to comment
Share on other sites

Бързо оздравяване… И да не забравяте да взимате пробиотици, че антибиотиците прецакват чревната флора и спокойно могат да отключат някое автоимунно заболяване…

Link to comment
Share on other sites

45 minutes ago, w00x said:

Лекувах симптомите. Нямаше как да предположа, че температурата е от пневмония..

 

Моите бяха венозно, нямаше как вкъщи. И бяха много силни. Щях да повърна 30 секунди след първия прием.

 

То и аз това правих, но по принцип аз ако имам температура, тя е за 1 ден. Сега и втори ден, та хайде вече на 3-ти бях вече на лекар. Определено обаче не мислих, че е пневмония... По-скоро очаквах някакъв коварен грип или друго нещо ама ...........

41 minutes ago, Ferante said:

Бързо оздравяване… И да не забравяте да взимате пробиотици, че антибиотиците прецакват чревната флора и спокойно могат да отключат някое автоимунно заболяване…

 

А пием си ги пробиотици-те. Автоимунното заболяване ми го отключи Ковид...... За него също си пия хапове, сигурно до живот...Като цяло последните 6-7 месеца ме хванаха, всякакви изчанчени видове на различни заболявания.....

Link to comment
Share on other sites

Ако си в самото начало на автоимунно заболяване (независимо какво е то), все още имаш доста добър шанс да го вкараш в ремисия…

Edited by Ferante
Link to comment
Share on other sites

Жоре, оправяй се!

На мен пък почнаха да ми бъгясват очите. Сигурно ми умира или захранване или памет или видео картата, щото почнаха да се появяват артефакти :lol:

Edited by Antares
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...