Jump to content
BulForum.com

Искам пък да ви се изфукам с.....


Recommended Posts

Wallpaper-а на GSM-a ми е току-що изгрялото слънце на първи Юли!

Ако не беше този телефон на майка ми, щях да бъда много по-щастлив :)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 11.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Аз пък снощи забелязах, че съм вече с титла "депутат". Обаче незнаех къде дда се изфукам, защото не видях кога съм я прескочил бройката. Пък и да си едитна поста, то си е заминало вече и никой няма да го види. За това реших че тука е най-подходящото място. :D Също така днес си взех единия от изпитите, макар че не е много за фукане, защото го взех с 3 и ще ходя на повишение. Пък изпита е сравнително лесен. :huh:

 

ЕДИТ: Браво бе 1550 поста. Чак след 50 поста съм се усетил. :) Пак бива.

Edited by breakneck
Link to comment
Share on other sites

Искам да ви се похваля, че се чувствам като нещо повърнато...

Честито!!!! Желая ти още повече успехи и все така да има с какво да се похвалиш :)
Link to comment
Share on other sites

Абе... като се замисля, май е по-добре да съм нещо повърнато, отколкото нещо, смилано в нечий стомах :))

sincity мерси за позитивизма ;]

Link to comment
Share on other sites

Аз да се пофаля че току що пръднах лошо на админския стол и почерпих всички кленти на залата с "чистия" планински аромат ;) ... бтв ако дойде до 15 мин щот няма да се е отмирисало до толкова от утре няма да съм админ :) а безработен :)

Link to comment
Share on other sites

Аз да се пофаля че току що пръднах лошо на админския стол и почерпих всички кленти на залата с "чистия" планински аромат ;) ... бтв ако дойде до 15 мин щот няма да се е отмирисало до толкова от утре няма да съм админ :) а безработен :)

Честито трябва да почерпиш :D

Link to comment
Share on other sites

Az shte vecherqm:)))))))))))))

...зарадва се малкото момиче от концлагера на път към банята.... да си измие ръцете! ;) :P

Моля ви мислете малко преди да пишете! :excl: Айди стига повичи с тоя :spam3:

Иначе приятен апетит! :)

Edited by Deftur
Link to comment
Share on other sites

Пък аз си мислех, че в този форум има хора, които действително могат да се похвалят с нещо постигнато досега и то да изключва ежедневните стомашни дисфункции. Толкова хора се похвалиха в темата за околната среда, а тук само идиотщини. Както са казали моите любимци "Аре малко по-сериозно".

Link to comment
Share on other sites

Както са казали моите любимци "Аре малко по-сериозно".

И кои са твоите любимци бе да еба маааму.Колко по сериозни изказвания искате да има в тая шибана тема?Хванахте се на приказките на едно 15 годишно дИте :woot hello.gif jumpmiroir.gif

Edited by vasil088
Link to comment
Share on other sites

Снеж, много насериозно се приемаш :P

Ха...ха...ха...аз??? Насериозно???? Себе си?????? Бъркаш се Скорпи, мисля, че за втори път го правиш спрямо мен. Ама ко да прайш...съдба. Просто се кефя на успелите хора в една или друга област и си мислех, че някой наистина ще каже нещо сериозно, ама а де...неам късмет.

По-долния пост ме наведе на толкова много спомени...студенстки град, суха храна, гадни столове, много алкохол...5 години лутане м/у диарията и якия спек...както и да е...явно фекалната тематика е много популярна these days...

Edited by snejko
Link to comment
Share on other sites

Добре де, айде и аз ще се похваля! Вчера най-накрая след два дни неуспехи успях да се изходя по голяма нужда (не исках да кажа изсера - грозно звучи). Чувството щеше да бъде хубаво, ако не бях контриран от тежко разстройство. Поне мога да се похваля, че вече имам първите си стъпки в изкуството на графити-те - от газовете в червата ми, течните изпражнения излизаха под високо налягане, че боядисаха цялата тоалетна чиния в един приятен кефениако-резидав цвят. Изкуших се отдолу да напиша с пръст 'dice'...

Link to comment
Share on other sites

Добре де, айде и аз ще се похваля! Вчера най-накрая след два дни неуспехи успях да се изходя по голяма нужда (не исках да кажа изсера - грозно звучи). Чувството щеше да бъде хубаво, ако не бях контриран от тежко разстройство. Поне мога да се похваля, че вече имам първите си стъпки в изкуството на графити-те - от газовете в червата ми, течните изпражнения излизаха под високо налягане, че боядисаха цялата тоалетна чиния в един приятен кефениако-резидав цвят. Изкуших се отдолу да напиша с пръст 'dice'...

Станал си дете идиотче в мг - то не беше такъв :P Бтв този проблем със запека май е вирусно. И мен ме беше подгонил, но за по - дълги периоди от време :)

Edited by Aggressiv
Link to comment
Share on other sites

Добре де, айде и аз ще се похваля! Вчера най-накрая след два дни неуспехи успях да се изходя по голяма нужда (не исках да кажа изсера - грозно звучи). Чувството щеше да бъде хубаво, ако не бях контриран от тежко разстройство. Поне мога да се похваля, че вече имам първите си стъпки в изкуството на графити-те - от газовете в червата ми, течните изпражнения излизаха под високо налягане, че боядисаха цялата тоалетна чиния в един приятен кефениако-резидав цвят. Изкуших се отдолу да напиша с пръст 'dice'...

Винаги съм твърдял, че утрото е по-мъдро от вечерта! :unsure:
Link to comment
Share on other sites

Както са казали моите любимци "Аре малко по-сериозно".

 

 

Добрее ... ще се похваля .. ония ден (вчера) се реших да си взема дипломата и като я отворих видях че имам отличен успех и ми дадоха грамота за отличен успех и "примерно" поведение при завършването на Професионална Гимназия по Електроника и Електротехника гр. Пловдив.

Link to comment
Share on other sites

Аре да се похваля :D На 10-на годинки (лето Господне 2001-а година) си взех FCE-то с A(казахме и на оназ лелка че не е майтап и за изпита ида, ма тя не верва), покрай тва влезнах в МГ-то... Лето Господне 2003-та - CAE с B, миналата година -Аре пак МГ-то след 7-и клас (ж-клас, оня със зубърчетата :D ) и догодина ще почвам да се приготвям за CPE. Друго.. ами май няма по-интересно :bgrin:

Edited by N_Igma
Link to comment
Share on other sites

Аре да се похваля :D На 10-на годинки (лето Господне 2001-а година) си взех FCE-то с A(казахме и на оназ лелка че не е майтап и за изпита ида, ма тя не верва), покрай тва влезнах в МГ-то... Лето Господне 2003-та - CAE с B, миналата година -Аре пак МГ-то след 7-и клас (ж-клас, оня със зубърчетата  :D ) и догодина ще почвам да се приготвям за CPE. Друго.. ами май няма по-интересно :bgrin:

Само аз ли не разбрах за какво става дума??? :blink: Доста объркана работа и несвързано ми се струва. А уж е на Български. :)
Link to comment
Share on other sites

Ако това е български - аз Имигрирам в Нова Зенландия...

Блазе ти!!! :P
Link to comment
Share on other sites

Човека просто е добре с английския и се хвали (FCE и т.н. са 1, 2 и 3 нива на сертификати от Cambridge, аз имам само 1 :cry ), друг е въпроса колко е добре с българския :devil

Link to comment
Share on other sites

Човека просто е добре с английския и се хвали (FCE и т.н. са 1, 2 и 3 нива на сертификати от Cambridge, аз имам само 1 :cry ), друг е въпроса колко е добре с българския :devil

 

Ние може да шпрехаме Немски не Английски!!Човека да се изразява на български :) :punk :punk :punk

Edited by jozo
Link to comment
Share on other sites

Абе незнам, първо на англииски прописах... А объркаността ей сега ще я оправя

FCE-First Certificate in English взема се от езикови паралелки след 10-ти клас (не винаги успешно)

 

CAE- CErtificate in Advanced English последната стъпка преди английска филология

 

CPE- Изпит равностоен на английска филология

А сега другото нещо. За да се "вземе" изпита трява сумарно да има оценка над 60% като 60-74- оценка С, 75-79-В и над 80%-Аобщо взето това е ако има нео неясно казвайте :) ЕДИТ: забравих за лелката да поясня, тя е отговорна за записването за изпита в пловдив и не искаше да ме запише. След изпита не вярваше на резултата :bgrin:

Edited by N_Igma
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...