Jump to content
BulForum.com

Искам пък да ви се изфукам с.....


Recommended Posts

Аз искам да се изфукам че нямам кинти ако някой има да ми даде аз ще му ги върна някоя година  :rolleyes:  :P

 

 

Аз ще ти дам но трябва да си платиш за услугата ... за без ръце...

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 11.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Аз ще ти дам но трябва да си платиш за услугата ... за без ръце...

 

Е сега аз събирам волни пожертвования!!Ако исках да работя щях да си хвана още една работа защото само от едно бачкане парите не ми стигат :punk

Link to comment
Share on other sites

А аз да ви се изфукам това ми е 56тия пост  :angry:

А на мен 1000 :) , най-голямото ми постижение в тоя форум :P

 

 

EDIT: А те станали 1001 :lol:

Edited by Aquila
Link to comment
Share on other sites

Гол от центъра със горна греда в ъгъла на вратата (на официално голям терен, сигурно се падат около 40-50 метра, незнам колко са точно) :punk

 

Друго не се сещам сега :)

Link to comment
Share on other sites

Не мога да разбера желанието на доста хора,изказали се в темата, да я допрецакат! Не че тя е гениална,ама все пак защо да я пълним с безсмислени постове?Който иска, да се хвали!!!!

Link to comment
Share on other sites

Никога през живота си в мач не съм вкарвал гол с глава.

А уж съм висок... (185)

(хваля се с това, колко съм ляв/колко ми е крива главата)

Link to comment
Share on other sites

А аз ще се похваля, че имам "пръст" в двата сайата в подписа ми (къде повече, къде по-малко), за което съм много щастлив, защото се запознах с много интересни хора, които правят наистина стойностни неща (100 преведени филма за една година :woot и то не някакви балъшки).

Edited by Aquila
Link to comment
Share on other sites

Падал съм на финал от Zeerax(ака Малката пишка) , не само едно на едно, ами и на двойки .... (говорим за BroodWar)

Верно топика е леко "смислен" :confused

Link to comment
Share on other sites

С това много хора могат да се похвалят - че са падали от чушкопека.

Аз се гордея, че съм зимал игра на Аксо, при това ZvP...

Иначе в Хофа съм зимал ушите на един-двама от по-отворените и само са ме псували после, че ми се спи и искам да спя...

Link to comment
Share on other sites

Изкарах първата си петица в университета на изпит вчера - Процеси и Апарати I част! Изписах 6 листа, реших си задачата и 30мин. ме изпитва устно!

Link to comment
Share on other sites

Айде нали всички се хвалите с нещо, викам и аз да се изфукам:

Преди малко си сглобих лула от малък чайник, 4 безопасни игли, мундщук от пурета, много тиксо, целофан от цигарена кутия(или квото е онва металическото вътре) и едно нещо дето много прилича(и е с размери) на половин жълтък от шоколадово яйце, само дето е метално и на дупки(и май се ползва за правене на чай).

Edited by RottenBrain
Link to comment
Share on other sites

Не съм постигнал нищо голямо, с което реално да мога да се похваля.

Но съм постигнал много малки нещица, с които се гордея и харесвам това, което съм и това, към в което се превръщам.

Ем точно това мислех да кажа

Link to comment
Share on other sites

Искам да се изфукам че сега обърнахме по 2 бири и доволен отивам да се изкъпя и след това да спя !!! Горд съм също ще днеска посегнах на живота на една от мишките на работата ми ... след бутален секс у нейния анус тя не става за нищо ...

Link to comment
Share on other sites

Повечето хора в този фоум сме обикновенни простосмъртни.

УААУ :woot аз се гордея, че пиша във форум в който имало и други освен "обикновенни простосмъртни".

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...