Jump to content
BulForum.com

За любимите пловдивски кръчми


Recommended Posts

Изгубения наистина е добър за през лятото. А миналата зима посещавахме Скейтърското - тва се намира в една уличка близо до ПУ-то, но наскоро не съм минавал оттам. Преди беше евтинко ама се пълнеше доста в почивните дни. Ако някой е минавал наскоро нека пише как е.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 174
  • Created
  • Last Reply
Скейтърското - Ако някой е минавал наскоро нека пише как е.

 

Ние му викаме Турското - сега е почти винаги пълно...неясно защо.

Link to comment
Share on other sites

Значи сетих се за При Влади ... ами не съм ходил там от 96 някъде горе имаше билярд .. хи-хи може и още да има. Веднъж се бях напил и надърпал и седя вътре ама пода ми се струва наклонен 45 градуса поне, пък той наистина бил леко наклонен.

Сега това скейтърското .. кое е едно дървено или бившия Пандемониум ??? ако е онова дървеното .. мен не ме кефи прекалено е мърляво за мен.

Link to comment
Share on other sites

В Пилето много ходехме миналото лято... А имаше и едно, Блус Барбекю май, пак в Каршака. ?

Между хотел Санкт-Петербург и моста на Герджика?

Link to comment
Share on other sites

Същата. Бтв, чух Силует тази вечер - трябва да призная, очарована съм.  :rolleyes:

Много се радвам на това, което чувам от теб и мога да те уверя, че ако се запознаеш с бандата ще бъдеш очарована от тях и като хора. Всъщност точно с басиста и клавириста им ходехме на прочутото джазче в Петното вторник/сряда :)

 

ЕДИТ: Благодаря за информацията!

Link to comment
Share on other sites

момента да ви светна бар "Екстаз" на Младежка - сервитьорките са супер, цените - също, кухнята - също, музеката - също

 

"АРАНА" - в Смирненски - не е като Екстаза , но горе долу - бива

Link to comment
Share on other sites

Най-добра си е кварталната кръчма. За мен е тук, за вас е там :) Всички се познават, няма снобство има майтапи, мезета... 

Най-добрата кръчма е тази в която се събираш с приятелите си :zzz

mnogo dobre go kaza ;)

Link to comment
Share on other sites

Ах тези кръчми :D

Ми ако съм решила да ходя на кръчма е асел кръчма :D

Обичам да ходя в "Port-Royal" срещу централните гробища,много удобна кръчма за доволно напиване B)

Като реша да гледам разни футболни мачове с компания за тая работа има "Кокала" :D или пък пак някъде в тая махала една много долнопробна кръчма "Водолаза" отиваш с 3 лв и ставаш с масата :D

Къде още,имаше една много доволнича измежду уличките на Санто и се казва

"Пивница тракия"...

"Белия паяк" не е лоша и там става B)

"Старата къща" ..доволни цени B)

А сега се сетих и за "Детската градина","Ellegans"...

Eее трети път вече слагам кръчми за "Shadows" също съм съгласна :punk

Link to comment
Share on other sites

Men nai me kefi gradinkata na pianoto. Ne e krychma, no wyrshi syshtata rabota. Pyk i mojesh da sedish kolkoto si iskash. Jalko che mnoo go osvetiha na posledyk. Ma nishto de te lampite ne sa ot stomana... :devil :beerchug

Link to comment
Share on other sites

Аз си падам много по БезистенЪ и Шедоус, но определено фаворит ми е Трабанта. Там не бях стъпвал от около 2 години, но наскоро запихме там с жената и с приятели и останах приятно изненадан че си е същото - все същата готина дупка със здрави клипове и готин персонал. Иначе едно време много обичах и Ерофеев (когато една позната бачкаше там и всеки път когато тя беше нощна смяна се събирахме с тайфата да играем Dungeons&Dragons). Иначе имам и хубави спомени от Пандемониума (и как няма - там ми беше първото голямо освинване). Но така или иначе аз по кръчмите не ходя толкова за поркането, колкото да се съберем с приятели в готина обстановка и на здрава музика.

Link to comment
Share on other sites

Тоя па!!! :wir Там вони и е мръсно,добре ,че са музикантите да поддържат заведението още живо! :devil

Че аз в клуб не отивам да душа заведението! Отивам да слушам музикантите и най-вече Габана! Като искаш да не ти вони отиди в Планет Клуб!

Link to comment
Share on other sites

Ах тези кръчми  :D

Ми ако съм решила да ходя на кръчма е асел кръчма :D

Обичам да ходя в "Port-Royal" срещу централните гробища,много удобна кръчма за доволно напиване B)

Като реша да гледам разни футболни мачове с компания за тая работа има "Кокала"  :D или пък пак някъде в тая махала една много долнопробна кръчма "Водолаза" отиваш с 3 лв и ставаш с масата :D

Къде още,имаше една много доволнича измежду уличките на Санто и се казва

"Пивница тракия"...

"Белия паяк" не е лоша и там става  B)

"Старата къща" ..доволни цени  B)

А сега се сетих и за "Детската градина","Ellegans"...

Eее трети път вече слагам кръчми за "Shadows" също съм съгласна  :punk

Тва пък са най-долнопробните кръчми,особенно Водолаза и Кокала наи вече.

Пък за Елеганса да не говорим не се е променял от балканската война.Виж за Старата Къща съм съгласен че става.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...