Jump to content
BulForum.com

EVROFUTBOL


RED BULL

Recommended Posts

наскоро пуснах левче на система 3 от 5 да разбера за какво става въпрос как са печалбите и хванах 50 стотинки как става тоя номер не знам :D

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 4k
  • Created
  • Last Reply

Еврофутбол скоро ще стартира услугата "Телефонни залози" Потребителите ще могат да залагат чрез телефонно обаждане или Sms.

 

Участниците ще могат да залагат чрез използването на два метода за залог.

 

Първият метод ще бъде обикновенно телефонно обаждане на единен номер (ще ви го кажа след няколко дни, защото в момента тестваме).

 

Когато позвъните на този номер, ще ви посрешне нашата Автоматична Телефонна Централа. След регистрация, ще може да се извършват залози чрез тоналната клавиатура на телефоните.

 

Вторият метод е залог чрез изпращане на SMS. След като даден клиент е регистриран, той ще може да изпраща SMS с потребителско име, парола и своите предвиждания (по предварително зададен от Еврофутбол формат) на единния номер. Цената на SMS е 5 стотинки.

 

Заплащането на залозите ще се извършва чрез потребителска сметка, която може да се зарежда чрез банков превод, банкова карта, банкомат, e-pay и т.н. :unsure:

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Аз от началото на годината нещо съм много голям карък .. 500 мача да пусна 499 ще излезнат сигурно и 1 ще ме прецак .. :Д И за тва гледам много много да не споделям кво пускам да не набутвам хората :Д

Иначе тва с смс-прогнозите може и да е далаверско ..

Но най-вероятно прогнозата ще е с такъв коефициент, че ще трябва да сложиш по-големичка сума :)

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • 3 months later...

nqkoi moje li da mi kaje rezultata na tozi ma4 БЕЛКАРД ГРОДНО - ВЕДРИЧ 97 РЕЧИЦА tursih gi nasqkade i nikade ne moga da gi namerq kolko sa svur6ili ot belaruskata 2 liga sa 10x predvaritelno :unsure: ot tqh zavisi dali 6te zema kinti neska :tongue

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Някой да има представа кога са мачовете за световното 2010 ? Италия-България и.т.н. ? И ако може дайте някои саит за прогнози, че отдавна не съм играл и ги забравих ;) Мерси

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...
10x a kvo zna4i tva blok kadeto go pi6e6e v saita na evrofutbol ? na reda na ma4a predi rezoltata pi6e6e blok a sq kat vleznah go nqma ? :unsure:

Означава че мачът е блокиран, т.е. не се приемат залози от букмейкъра.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...

Така ми се искаше тази темичка да е жива :(

 

 

Все пак :

 

Кордоба - Ла Коруня - 1

Аугсбург - Шалке 04 - 2

Лориен - Монпелие - 1

Валенсия - Виляреал - 1

 

Множител - 50

успех на всички ;)

Link to comment
Share on other sites

Така ми се искаше тази темичка да е жива :(

 

 

Все пак :

 

Кордоба - Ла Коруня - 1

Аугсбург - Шалке 04 - 2

Лориен - Монпелие - 1

Валенсия - Виляреал - 1

 

Множител - 50

успех на всички ;)

Лион+Монако+ПСЖ права с 20лв.

Успех! ;)

 

 

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...