Jump to content
BulForum.com

Сайт за гледане на филми онлайн


Recommended Posts

Прекалено хубаво за да е вярно :confused ?!?Ето линк

Зарежда доста бързо, да не кажа прекалено :) Филмите са с добро, да не кажа прекалено добро за това бързо зареждане качество :)

Абе с две думи, толкова хубаво, че да не кажа чак прекалено :bgrin: .Само да видим до кога ще се задържи.

 

P.S. Стана ми интересно кой се е престрашил да пусне сайт за онлайн филми и то за цяла BG, та поразрових и:

 

Сайта е със скрито whois (ползват contactprivacy), само се вижда, че ползва бг днс-и на MEDIAONEBG.

От друга срана това е машина ( предполагам VDS, купен от leaseweb.com ) която се намира в Холандия.

Link to comment
Share on other sites

Да, аз също попаднах на този сайт днес - от арената има линк към него. В момента е безплатен, но доколкото разбирам в бъдеще това ще е някаква екстра за лоялните потребители на аренабг, които имат по-висок ранг и отговарят на още няколко условия. Тествах го и качеството на филмите е добро, напомни ми за стария warez.

Link to comment
Share on other sites

Guest Rumbata

В момента гледам фимче по тоя сайт.

Върви без накъсване, картината е прилична....

Да видим докога?!

Link to comment
Share on other sites

Добре дошли в rapidadd.com online flash storing service , който е управляван от ИБУК - БГ ЕООД, Идентификационен номер: 175125467, гр. София, бул. Черни връх № 21, регистрирано по фирмено дело № 9005/2006 година.

 

Същото като 4сторинга... пак на арената някви неща.

Link to comment
Share on other sites

Супер! Качеството на филмите е съвсем нормално за един 700МБ DVDRip. Да не казвам същото. Става за гледане на блудкави филмчета или такива на които да не се впрягаш много. Само остава и да направят субтитрите да се махат, че пуснах един и се разминаваха дразнещо.

Link to comment
Share on other sites

Поне в това отношение успяхме да настигнем руснаците :) При тях отдавна си ги има такива и се гледат и оттук без проблеми.

Link to comment
Share on other sites

Да, аз също попаднах на този сайт днес - от арената има линк към него. В момента е безплатен, но доколкото разбирам в бъдеще това ще е някаква екстра за лоялните потребители на аренабг, които имат по-висок ранг и отговарят на още няколко условия. Тествах го и качеството на филмите е добро, напомни ми за стария warez.

 

Еми то е ясно, че има някаква уловка.Дано да е по ранг, че моя 16.84 коефициент би трябвало да ми стигне :P

Явно в Холандия законите са най-либерални.Някой да има идея от къде може да се прочете нещо повече по въпроса?

Link to comment
Share on other sites

Ааах. Как ме изпревари. :)

 

Скъпи приятели,

 

от днес тестово стартираме нова услуга. Чрез нея вие ще можете да гледате всяко едно видео споделено на нашия сайт директно през FLASH. На този етап тя е достъпна за всички, но съвсем скоро ще бъде достъпна само за лоялните потребители на сайта ни. Те ще трябва да отговарят на следните изисквания:

 

 

 

1. Акаунтът трябва да е със статус Супер Потребител (Power User) или по-висок и трябва да е регистриран преди повече от 60 дни.

 

2. През последните 4 часа акаунтът трябва да е имал непрекъснат сийд на поне 5 торента и то без прекъсване. Това не означава, че трябва непременно да е реализиран трафик. Не се допуска използването на един и същ акаунт от два IP адреса, т.е. ако през тези 4 часа IP адресът се смени броенето започва отначало.

 

3. Потребителя не трябва да използва Ad-блок програми. Ние ще проверяваме периодично за това и ако засечем използването на такъв софтуер на акаунтът ще бъде забранено ползването на новата ни услуга за срок от 30 дни.

 

4. Едновременно със стартирането на работния вариант ще започнем да засичаме и Hit&Run действия (сваляш и бягаш). При нас това действие ще означава следното: Сваляте даден торент и малко след това спирате сийда. Всеки Hit&Run ще носи забрана за ползване на новата услуга в рамките на текущия ден.

 

 

 

За сега обаче можете без да отговаряте на никакви изисквания да се насладите на тази прекрасна екстра. Желаем ви приятни FREE мигове. Повече информация и коментари ТУК.

 

Нямам проблем с тия изисквания, но ме притеснява, че при DCC докато работят торентите, не мога да отварям други страници и надали ще успея да заредя филма.

Link to comment
Share on other sites

и как се казва руския вариант, ако не е тайна :)

Има доста, примерно този http://pa4a.ru/ . Почти всички филми си ги озвучават, тъй че е добре да поназнайваш руски.

Link to comment
Share on other sites

и в крайна сметка май излиза, че след като ти се изчерпа трафика, пак ще трябва да си плащаш на http://rapidadd.com

arenabg не взимали от тези пари от sms-и а се издържали само от реклама... бати наредбата.

 

П.С. в крайна сметна хората които отговарят на условията няма да имат ограничение за лимита.

Link to comment
Share on other sites

На www.watchtvsitcoms.com също има сериали.

 

Качеството разбира се не може да се сравнява обаче. Става за бързо гледане докато вечерям. Никога не бих гледал филм с подобно качество.

Link to comment
Share on other sites

хубаво де някой чете ли правилата преди да се регистрира. няма да се регистрирам в тая арена, щото в някоя от точките пишеше, че потребителят дължи обезщетение за всякакви глоби и разходи за адвокатски хонорари и тем подобни, а то е ясно че данс пак ще ги погнат, защото за да излъчват филми онлайн значи имат филмите на хард, а едвали са закупили авторските права. Един филм от замундата ми се сваля за минутки, така че няма проблеми

Link to comment
Share on other sites

хубаво де някой чете ли правилата преди да се регистрира. няма да се регистрирам в тая арена, щото в някоя от точките пишеше, че потребителят дължи обезщетение за всякакви глоби и разходи за адвокатски хонорари и тем подобни, а то е ясно че данс пак ще ги погнат, защото за да излъчват филми онлайн значи имат филмите на хард, а едвали са закупили авторските права. Един филм от замундата ми се сваля за минутки, така че няма проблеми

 

И как по-точно ще ме накарат да им дам пари? Все едно да си сложа на сайта чек бокс чрез който се съгласяваш да ми дадеш 20лв, ти го цъкаш и на другия ден идвам да си ги искам щото си го цъкнал... Малко фантастично звучи май...

 

Друг въпрос е, че филмите не са качени в аренабг.ком с чийто правила ти се съгласяваш, а в рапидадд.ком

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Абе само на мен ли ми изписва:

"Вие сте използвали безплатния трафик за тази седмица."

И как да съм го използвал, като тази седмица съм гледал макс. 3-4 филма?! :unsure:

Link to comment
Share on other sites

Абе само на мен ли ми изписва:

"Вие сте използвали безплатния трафик за тази седмица."

И как да съм го използвал, като тази седмица съм гледал макс. 3-4 филма?! :unsure:

Влизай през "Арена" секцията, а не директно през afasta.net!

 

Вече се гледа безпроблемно и с МОР.

Link to comment
Share on other sites

Влизай през "Арена" секцията, а не директно през afasta.net!

 

Вече се гледа безпроблемно и с МОР.

Мерси.

 

Едит: Проблема си остава... :unsure:

 

Едит2:

Някои филми вървят, но повечето ми казват онази шитня за трафика. Пък и във форумите на Арена прочеох, че сега се вкарват допълнителните условия и за това може да има проблеми.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Аз използвам този сайт .

Всичко върви, зарежда много бързо и като цяло има горе-долу добре систематизиран каталог с филми. В сайта има още и онлайн радио, тв и куп други полезни неща :)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

На мен лично с този флаш супер много ми засича. Хубаво е, че смениха моп-а да е през RapidAdd.com и да не се плаща. Гледам, че и малко са променили правилата

 

"Вашият FREE статус е OK! Вие отговаряте на изискванията:

 

- потребителски статус да е Супер Потребител (Power User) или по-висок, коефициента Ви да е по-голям от 4 и акаунтът Ви да е регистриран преди повече от 60 дни."

 

И сега не е нужно да сийдвам 5 часа предварително, за да гледам нещо :rolleyes:

 

Гадното е, че не обновяват много релийзите и пробутват примерно cam, към торенти с много по-добро качество...

Link to comment
Share on other sites

Аз използвам този сайт .

Всичко върви, зарежда много бързо и като цяло има горе-долу добре систематизиран каталог с филми. В сайта има още и онлайн радио, тв и куп други полезни неща :)

 

и аз гледах от този сайт ама минаха 4 , 5 дена и сега не трагват само ми свети плея !

Защо така става

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...