Jump to content
BulForum.com

Автотапицер в Пловдив


Thief

Recommended Posts

Интересува ме къде в Пловдив се извършват услуги по подръжката на интериора ?

Споделете мнения и препоръки.

Link to comment
Share on other sites

Срещу "фламинго" заведението на пещерско шосе. Не съм му ползвал услугите, но там знам че се занимават и с това.

Link to comment
Share on other sites

На събота пазара, Румен - най-добрия ;)

 

 

Знаеш ли горе доло колко пари излиза на седалка ?

Нещо ориентировачно ми трябва, не точна цена.

Link to comment
Share on other sites

Я споделете - който има информация да пише, а после Thief да ги напише в първия пост :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

Знаеш ли горе доло колко пари излиза на седалка ?

Нещо ориентировачно ми трябва, не точна цена.

 

Относителна рабона.

Зависи каква е седалката, кожа, текстил, искуствена кожа и тн.....

Тези работи се говорят на място след оглед на това което искаш да правиш ;)

Link to comment
Share on other sites

  • 5 months later...

малко да раздвижа темата

имам следния въпрос каде има тапицер в пловдив които да ми тапицира таблото защото не вскички тапицери се наемат моя тапицер каза че не може но всичко друго свърши перфектно под, врати ,седалки таван

 

остана ми само таблото което е разглобено на отделни панели (части) очаквам предложения и адрес или тел за връзка с дадения тапицер. дори и някои от горе изброените но напишете някакъв контакт за връзка с тях.

Благодаря предварително

Link to comment
Share on other sites

  • 10 months later...

Използвам тази стара тема да питам за тапицер в Пловдив - по възможност с координати (телефон, улица, номер и т.н.). Работата трябва да се свърши до ден-два най-много.

Става дума за нещо не много сложно. На Пасата тапицерията, която е на тавана днес се разлепи изведнъж и тотално, кожата се измъкна от там, дето беше защипана от пластмасите и увисна. Тези дни го бях оставил доста на слънце и явно силната топлина е прецакала лепилото, с което е било залепена кожата. На всичкото отгоре гледам, че лепилото е било само на няколко точки по краищата (към центъра няма даже и една точица). Всъщност цялата кожа се е държала на тези няколко точки и това, че е била подпъхната под пластмасите.

Задачата е, човек, който се занимава с това, да опъне прецизно кожата, да я подпъхне на старите си места, като преди това я заздрави с лепило където прецени.

Не ми давайте съвети сам да си го направя...отдавна минаха годините, когато разполагах с бол време и се бъзиках сам по автомобилите. Нямам грам свободно време, изморен съм от други проблеми и ангажименти и нямам никакво желание да лепя тапицерия. ;)

 

П.П. Сега излизам за около час и като се върна, ще бъда радостен да видя някой да е писал в темата с координати на тапицер. Ако не - ще почвам с гугъла да го търся. :inqn

Link to comment
Share on other sites

В двора на Такси 1 има тапицер. Цариградско след ЛукОйл и балатумите. Тавана на Голфа с люк ми излезна 100 лева и ми го направиха за половин ден с предварителна уговорка.

Link to comment
Share on other sites

0888 326 010 - Липедаров

 

Намирал се някъде тук . Приятел го е ползвал , наистина добре работи , но го е ожулил бая . Звънни му да видиш как ще се разберете ..

Link to comment
Share on other sites

0888 326 010 - Липедаров

Звънни му да видиш как ще се разберете ..

Господин Липедаров ми каза, че няма как да стане със старата кожа, след като веднъж се е отлепила (отделно сега бил зает). Каза ми, че това е често срещано при Пасатите (и Голфовете :bgrin: ), след като продължително време бъдат оставяни на слънце. Разглеждайки форума на VW, наистина се убедих, че е така, защото ми излезнаха поне 20 теми със същия проблем.

Както и да е, нова тапицерия ще правя есента, защото в четвъртък заминавам. Днес се опитах да го подлепя отдолу, но работата никак не е проста, накрая ми писна - подпъхнах го пак под пластмасите и с тапицерски телбод го нащраках по краищата (така и така ще го сменям след месец). Всъщност не стана никак лошо - телчетата са от тънките и не правят впечатление, освен ако не се загледаш. :P

Благодаря на писалите в темата. :punk

 

P.S. Всъщност, отварям пак темата, защото не е моя и в бъдеще друг също може да реши да я ползва. :)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 years later...

Да не отварям нова тема, откъде в Пловдив мога да си закупя алкантара? Или поне къде има магазини, където продават платове, кожи и прочие?

 

Мидекс, ти претапицира ли тавана? Ако да, сподели къде отиде.

Link to comment
Share on other sites

Да не отварям нова тема, откъде в Пловдив мога да си закупя алкантара? Или поне къде има магазини, където продават платове, кожи и прочие?

 

Мидекс, ти претапицира ли тавана? Ако да, сподели къде отиде.

Колега заповядай

http://www.kozha.bg/

Link to comment
Share on other sites

Колега заповядай

http://www.kozha.bg/

Не видях да предлагат алкантара. Да не се подвизава под друго име?

 

 

Намерих автотапицер, като цяло съм доволен от цена и качество на изпълнение. Ще кача снимки скоро да се види работата му.

Link to comment
Share on other sites

  • 5 months later...

По причина тъпия краш на форума, който затри всичко от последния месец - и постовете в тази тема също се загубиха. Моля този, който ми беше препоръчал някакъв тапицер за облицовка на волан и ми беше дал номера му, да го направи отново и този път направо ще си прехвърля номера в телефона ми, че ако пак крашне нещо...вече ще стана досаден...;)

Link to comment
Share on other sites

По причина тъпия краш на форума, който затри всичко от последния месец - и постовете в тази тема също се загубиха. Моля този, който ми беше препоръчал някакъв тапицер за облицовка на волан и ми беше дал номера му, да го направи отново и този път направо ще си прехвърля номера в телефона ми, че ако пак крашне нещо...вече ще стана досаден...;)

 

Не знам кой е бил, но аз имам приятел който се занимава точно с такива неща.Воланите стават по-хубави от оригинала :)

Ако искаш прати един ПМ да ти дам номера.

Link to comment
Share on other sites

Ако искаш прати един ПМ да ти дам номера.

 

Пращам.

 

Само че идеята беше не само да се облече с кожа, защото в момента моят е с 2 кожи - оригинална, която е в перфектно състояние и идеално заводско изпълнение + допълнителна, която уж трябваше да удебели волана, но неуспешно. Просто ми трябва да се подложи нещо отдолу (дунапрен или каквото и да е), за да стане обиколката по-дебела и да ми е по-удобна за ръцете. ;)

Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...

На събота пазара, Румен - най-добрия wink.gif

 

някакви координати?

Link to comment
Share on other sites

  • 11 months later...

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...