Jump to content
BulForum.com

Каква кола да взема на 85 годишната си баба


RaptoR

Recommended Posts

  • Replies 122
  • Created
  • Last Reply

149  и цифрички. 

 

Абе добре върви иначе, даже доста добре, но съм много изнервен на джамбаза. Сега няма да го закачам, че е в Гърция по жени (по негови думи), а мъж не се закача в такива моменти, НО - Галицин както винаги прав - "майсторът" е за смяна, по тая кола има много още неща за смяна (не се посвениха да ме дялнат 30 лева днес пак, но туй щото шефът го няма), жената на шефа е за смяна....  :laughing:

 

А японците е разочароват малко - нещо, което не съм предполагал, че е възможно. Все пак не са италианци.

Link to comment
Share on other sites

Човек, последните двайсетина години, колите се правят от счетоводители, не от инженери. Какво да очакваме? Няма никакво значение каква е марката. Пък и да не мислиш че тая хонда е правена в Япония...

Link to comment
Share on other sites

Ти това остави, сега чакам да ми се каже как Полото 1993, зето от Горубляне, прегрято и оправено, е по-добро за каране

 

И що нали не зехме пак Народната кола - ми тя скъпа бря!

Link to comment
Share on other sites

Еми да, скъпа е. Държат цена, ама и японците държат.. Не знам. Дали нашите джамбази не познават парите или ние не можем да си ги позволим...спорен въпрос.

Link to comment
Share on other sites

Тая коруба се произвежда само на две места-Япония или Китай, като няма осезаема разлика в качеството. Аз както Хонда фен намирам джаз-ката като най-грозния и дървен представител на марката от тия години.

 

Просто си изтеглил късата клечка и сега береш плодовете на късмета си

 

ПП:Баси и тъпия телефон,отряза ми 2/3 от поста.

Link to comment
Share on other sites

Нищо умряло няма - колата като мотор си е часовник. Просто е въшка по производство. Няма какво да се учудваме. Забележките са предимно с български произход, да не кажа изцяло.

Link to comment
Share on other sites

Тея маслени наслагвания, които си снимал от EGR, а тях ги има навсякъде, са с ИЗЦЯЛО италиански произход! Маслото я е сменяно 4-5 пъти откак е кола, я не.

С български произход е неработещият километраж. Като цяло тези са си здрави коли, дори някой от форОма имаше такава, защото е идвал да взима нещо от мен с такава кола. Не помня кой, обаче.

Почиствате и ако няма да я връщаш, да си я кара жената, но според мен, я покарай ти поне седмица, да не изскочи и нещо друго. Това напълно сериозно! Има ли нещо друго, с каране 5-6-7 дни, ще си каже.

Просто не искам да съм на мястото на продавача, ако я дадеш на бабата и вземе, че закъса... Та, за да си спестиш тея емоции, покарай я ти.

Link to comment
Share on other sites

Снимката с ЕГР-а е от нетя - не от моя  :grin:

 

Не мисля, че може нещо повече да й се случи. Добре че аз я карах като гръмна гума и светна лампата - иначе не ми се мисли. 

 

Но пък и моето търпение има едни такива тънки граници, размиващи се в лудостта, така щото да не се случи Хонда Джаз да се вреже с пълна скорост в автосалон... ХАХАХАХ

Link to comment
Share on other sites

Преди малко баба ми се обади. Покарала колата из махалата. Експертно заключение - старото Поло е много по-пъргава кола.

Толкова за Хонда ХАХАХАХАХАХАХАХАХАХА 

Link to comment
Share on other sites

ei..na po 40 i niakolko ...miliona dolara stanahte i ne se nau4uhte, 4e vsi4ki koli sa ednakvi v ednakvite klasove i cenovi diapazon. Nito Honda, nito BMW, nito VW 6te badat svetaia svetih v kolite s ceni mejdu 30 i 40 hilki - novi. Vsi4ko pod 70, 80 bona v zeleno e ednakvo, no s razli4na emblema. Ot 100 nagore kogato ne parite imat zna4enie, a okoto i pri6tevkite na kupuva4a - togava mojem da si govorim za izbor i ka4estva na niakoia ekzotika.


Kakva e razlikata mejfu golf 3, Astra, Bravo, Civic i tn ot tia godini - nikakva, osven smeha, koito mi praviha v tuning.bg s vtec i cosworth tapotiite si. Si4ki sa edni i sa6ti pra4ki

Link to comment
Share on other sites

Казано е! 

DAS AUTO!!!

Не се обиждай бате, ама гледам Шкода караш. Ся ще чуя за милионен път как е същото, колкото Дачия е същото като Рено.

 

Иначе Стефчо е прав, отдавна колите имат само различни емблеми. Частите ги произвеждат фирми дето са колкото пръстите на двете ръце и всички купуват от тях.

Link to comment
Share on other sites

Не се обиждай бате, ама гледам Шкода караш. Ся ще чуя за милионен път как е същото, колкото Дачия е същото като Рено. 

 

Тая глупост, Жоре, ще я прескоча. Няма да се обиждам - няма за какво - все пак аз имам привилегията да карам Шкода. 

Link to comment
Share on other sites

Ахъм.

 

А ти смени ли летните гуми за колата на баба ти? Аз днес реших, че вече е време - сега и камъни да валят, все ми е тая...

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...