Jump to content
BulForum.com

Препоръчайте ми видеорегистратор.


Nanko

Recommended Posts

Препоръчайте ми видеорегистратор. Изискванията са full hd и прилично качество за нощно заснемане. Цена до 100 лв. (надявам се да стигнат). Знам, че има колега от форума който продава такива, но на сайта му не видях видеа направени със съответния регистратор, а до колкото знам някой не вадят добра картина нощем и не ми се рискува. Другото което ме притеснява е вибрациите. До сега си слагах телефона но трябваше да го нагласям за да опира в огледалото за обратно виждане за да не трепти стойката. Незнам при регистраторите как е, но не ми се иска видеото да ми трепти или да се налага пак да се правят допълнителни крепежи. :)

Link to comment
Share on other sites

От 2-3 седмици регистраторът на Виден е намален на $62 в GB, което прави към 110 лева, което си е много добра оферта, защото е с чип Амбарела А7 и има резолюция 2560х1080@30fps, като за нощно снимане има и поддръжка на HDR. Освен това има GPS и разни благинки като LDWS и FCWS. Може да хвърлиш един поглед и в специализираната тема за регистраторите - там има и клипове.

Разбира се винаги може да минеш и на някой по-евтин вариант, но естествено с известни компромиси - без GPS и/или по-лошо качество на картината. Лично аз ако трябваше да си взимам в момента регистратор, бих се спрял точно на този, дето ти го препоръчах, но вече си имам един и съм си свикнал с него. А що се отнася до най-евтините варианти като например този, дето наскоро продадох във форума - не ти го препоръчвам, освен ако просто не искаш да имаш "нещо", което да снима...макар и човекът, който го купи, впоследствие да ми писа, че го е пробвал и е много доволен. ;)

Link to comment
Share on other sites

Надали...щях да го напиша като UK и да ползвам паунди. :))

Наистина тука понякога се изразяваме или със съкращения, или с жаргони, мислейки, че след като вече сме ги употребявали многократно в различни постове, хората вече знаят какво означават - EB = EverBuying, GB = GearBest и т.н.

Ето ти линк към офертата в GB ; ако решиш, че офертата надскача бюджета ти, може да погледнеш и разновидностите на модела, който аз ползвам, защото и при него са направили сериозни намаления напоследък.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...