Jump to content
BulForum.com

Priklu4enski film4eta


Recommended Posts

Indiana Jones не е ли достатъчно известен! ;)

Jurassic Park ако го смяташ за приключенски...ето ти общо 6 филма! B)

Link to comment
Share on other sites

Хвърли един поглед в темата за фентъзи филмите - приключенските често се припокриват до голяма степен с тях.

 

Освен Индиана Джоунс...

Cuttroat Island

Romancing the Stone

The Beastmaster...

Link to comment
Share on other sites

Dragonheart .... доста добро филмче :) малко фантазийка си пада ... дракони ала-бала ама си е точно приключеенски ... и също така има и бая смех В) .... бе убафо е доста В)

Link to comment
Share on other sites

Ami zashto ne otidesh na Search na movies i ima search po janr-izbirash si adventure i rabotata zaspiva

Link to comment
Share on other sites

Абе тука малко жанровете кривнаха, но "Боговете сигурно са полудели" е разбиващ!

Аз се сещам за "Четирите пера", "Идалго-океан от огън", "Острието"(доста старичък, но пък хубав), "Лорънс Арабски"(ужасно стар и не съм го гледала), "Островът на главорезите", "13-войн"(този филм сигурно съм го гледала над 20 пъти и пак ми е кеф). Ми това се сещам сега.

Link to comment
Share on other sites

романтичния камък и индиана са класика в жанра.иначе уилоу също е яктук,приказка без край е як-тук,завръщане в бъдещето е супер готин-тук,това ми е един от любимите филми-тук;щом си харесал карибски пирати може да ти харесат и мумиите,ако не си ги гледал вече,ей това също ми хареса едно време като го гледах-тук,както и това-тук.

ако искаш още-свиркай! :D

Link to comment
Share on other sites

Guest ifeTo

Амиииии те повечето хубави ги казаха хорицата :D Ама и King Arthur лично на мен ми хареса,Braveheart си е класика,Cast Away,един добър филм,Sahara,Vertical limit,Jurassic Park-овете :P :) Иначе те старите приключенски според мен са по-добри от сегашните...Indiana Jones му е името ;) B)

Link to comment
Share on other sites

Ole batka tozi "Prikazka Bez Krai" e mnogo unikalen film!!!I spored men vsqko podrastva6to dete e dobre da go gleda-za6toto ima dosta pouki ot filma!!!Moje da e dosta detski no na men mi haresa mnogo!!! :) :punk B)

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...