Jump to content
BulForum.com

Музика, на която се разцепвате ;)


Valkyre

Recommended Posts

  • Replies 1.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Imashe podobna tema, ama kvo pyk da kaja i tuk:) Az se razcepvam nai-mnogo na Sepultura - Dead Embrionic Cells, Suffer-H - Existence Complete i Soulfly - Jumpdafuckup.. e estestveno oshte super mnoo ama ne mi sa pishe poveche

Link to comment
Share on other sites

rascepfam se na sichko na Sodom sichko na Cannibal Corpse na Assassin-Figth sushto mno se razmazvam na Six Feet Under-Beneath The Black Sky i America The Brutal f momenta ne se seshta za drugo :wacko: usnovno se razmazvam na thrash i death metal drugoto ne me kefi

Edited by AGENT_ORANGE
Link to comment
Share on other sites

Мен любимата ми музика ми действа по комплексен начин - хем ме радва, хем ме разплаква. А и Valkyre, вземи поясни какво имаш предвид под "разцепване". Аз си го тълкувам, че става въпрос за музика, която да ти влияе много силно, да ти влиза под кожата.

Tool, A Perfect Circle, Conception, Pain Of Salvation, Beyond Twilight, Ark, Nevermore... това са групите, които след като ги слушам, се чувствам наистина "разцепен", все едно са ме разпиляли на хиляда парчета и не мога да се събера.

Ако ми говориш за неща, които да ми действат позитивно - бих могъл да посоча Queensryche, Whitesnake, а от по-твърдите групи Slipknot, Godsmack, In Flames...

В общи линии ако ми е гадно почти няма музика, от която да ми се оправя настроението. Пък и тъжните и психарските неща винаги са ми влияели по-силно. Просто визията ми за света не е много розова.......

Link to comment
Share on other sites

Ми в това определение от моя страна влизат Slipknot i Korn. В последно време и Disturbed.

 

offtopic :

Oceansoul ейй от кога не бях чувал In Flames. Mислех, че само аз си ги слушам :)

Link to comment
Share on other sites

Red Hot Chilli Peppers - Otherside

Roling Stones - Paint it Black :music :devil

The Agony Scene - Paint it Black :P

The Black Dahlia Murder - Paint it black :D

Общо взето тези две песни и всичко на Bleeding Through :punk

Edited by SlitHead
Link to comment
Share on other sites

Chaos, то и аз отдавна не съм слушал In Flames, ама по принцип си ги обичам и понякога с носталгия си спомням времето, когато ги слушах по цял ден и си представях че къртя главите на разни хора, които ме дразнят. :woot

 

snejko, класиката е хубаво нещо и аз много я уважавам, но за съжаление твърде малка част от нея успява да достигне до душата ми. Бях и си оставам един обикновен прост рокаджия...

Link to comment
Share on other sites

4e kakva druga muzika osven Rock, Hard Rock, Metal, Heavy Metal & etc. to za men druga muzika nema :punk  :punk  :punk  :punk

 

На Pychedelic Trance също можеш да се "клатиш" така :punk :punk :punk :P

Link to comment
Share on other sites

Принципно се разцеппвам на всяква музика освен чалга ( :sick SUXXXXXXXX)

Но в момента слушам Afroman - Let's All Get Drunk Tonight :punk

Препоръчвам ви го

Link to comment
Share on other sites

slu6am vsi4ko BEZ 4ALGA strana ot neq ina4e kato se po4ne Slipknot,Korn,Linkin Park mine se prez rapa 2pac,Dr.Dre,i qkite saundtraci ot filma "You got served" tehno,hause i se svar6i sas narodna muzika no nai zavisi s kva kompaniq sam i na kakvo se razcepvat vsi4ki.Zabravih mnogo se kefq i na remixi na pesni! :punk

Link to comment
Share on other sites

tova, koeto az razbiram pod "razcepvane" go postigam predimno s klasika. jalko, che malko hora spodelqt tova mnenie.

 

snejko,

 

ела на 1октомври в концертна зала. По случай празника на музиката, ще те разцепим с класическа музика, ей! :punk

Ще има конкурс в 7/8 за ударни и оркестър. Студенти от ДМА са солиращи...

Има интересни мелодии... някои не чак толкова :D

Айде, пък след това може да празнуваме... празника :wir

 

Поздрави!

Link to comment
Share on other sites

ako namerite tezi par4eta zadyljitelno gi 4uite mnogo zdrav rap e 4esno :music

 

Houston Feat. Chingy And Nate Dogg - I Like That ; J-Kwon Feat. Chingy & Murphy Lee - Tipsy (Remix) ; Mobb Deep And Lil Jon - Real Gangstaz (ei tva e ubiistveno) ; Raptile Feat. Valezka - Da Unbeatables ; Terror Squad Ft. Fat Joe - Lean Back

Link to comment
Share on other sites

Аз лично се разцепвам когато музиката звучи силно но:

1:когато не пия слушам всичко без чалга

2:когато седна да пия слушам и чалга

3:когато се напия слушам само чалга

:punk

Link to comment
Share on other sites

За феновете на house trance и dance препоръчвам следните парчета:

 

DJ Taucher - Atlantis

DJ taucher - Waters (Phase 2)

Snake Davis / Sunshine State - Atlanta (Sunshine State Club Extravaganza)

Snap! - Do You See the Light [Dance 2 Trance Mix]

Astral Projection - 12000 Suns

Astral Projection - Visions of Nasca

Dance Nation - Words (Original Extended Mix)

Tibetski Syrca - Transi

 

 

 

Ето и някои рап поп и R&B парчета:

 

Afroman - Let's All Get Drunk

Fugees - Ready or Not

Outkast - Hey Ya

Outkast - Miss Jackson

Dead Prez - Hell Yeah

Chingy - Right Thurr (NBA Live Mix)

The Clipse - Game Time

 

 

 

И накрая малко Метъл Рок и подобни:

 

Metallica - Turn The Page

Nirvana - Smells Like Teen Spirit

Dire Straits - Money For Nothing

Alice Cooper - Poison

 

 

Това е само една малка, мъничка, мизерна, нюню част от най-отбраните ми песнички и групи :punk :punk :punk :punk

Link to comment
Share on other sites

На Ревю почти всички песни ме разбиват тотално/не всеки може да пее Ралица цяла нощ/,Green Day,Kings of leon,Strokes,Clash,Sex pistols.Всичко това ме разбива.Естествено има още много други,но доста трябва да пиша.Виж на чалга не става хавата,е има едни,които ми става забавно като ги чуя-Радо Шишарката,Сашо Роман.НО да седна и да слушам чалга-много съм пил и просто не знам вече какво става и сигурно Брамс да ми пуснат ще кажа бяхти якия рок.Та така,всеки май е бил на купончета където и чалгата се намесва,няма начин

Link to comment
Share on other sites

Бих казал че няма ресторант на центъра или дискотека дето да не се пуска чалга.

То за тва и не ходя на такива места - просто ми разбиват густото, майна :P

 

 

 

 

P.S. Не важи за някои определани заведения като Shadows и подобни

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...