Jump to content
BulForum.com

Какво причинява слушането на чалга


Бегемот

Recommended Posts

  • 3 weeks later...
  • 6 months later...

може просто да е тъп или да няма кво да прави по цял ден... :lol: :lol:

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...
  • 7 months later...

 

На този олигофрен и мозъчето му е гладичко като черепчето му !

 

П.с. ..... ама то и пиенето не е детска работа...... типичен пример до какво води консумацията на алкохол при психически лабилните подрастващи ! ..... до кретенизъм ..... :sick

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
:lol: :lol: :punk Хахахахааа къв е тоя кретен бе???!!! Браво, добре се посмях... :laughing:
Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...

Българче е горкия...И по такива съдят за нас навън...Хич не е добре момчето, да иде да се застреля...

Link to comment
Share on other sites

Е, няма да е само по такива, Насьо... Ама в крайна сметка, колкото и да е ужасяващо, това си е част от определението българин. Друг въпрос е вече, аз с какво съм заслужил да съм в същата категория с това...ама ходи се разправяй с генерализации на национална основа...

Link to comment
Share on other sites

това е същото като да се твърди, че всички американци са тъпи и дебели

 

Ами такива са си ! :lol:

Link to comment
Share on other sites

Разбира се, че са такива...ама и ние сме чалгари и простаци...

Точно така е и рапа го обърнаха на простотия, в този клип си личи. Единия участник ми е познат и ми стана жалко за него :cry

Link to comment
Share on other sites

Разбира се, че са такива...ама и ние сме чалгари и простаци... Кофти работа е това генерализацията...

Ами такива сме ! На колегите ми като им пусна Rammstein, Manowar, Police и почват да се кефят, а вечерта хукват по разните му там чалготечници. Е...ти и дечурлигата дето се извъдиха последните 18 - 20 години. Какво да говоря..., то не е за разправяне ?!

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
Точно така е и рапа го обърнаха на простотия, в този клип си личи. Единия участник ми е познат и ми стана жалко за него :cry

Само не знам кога изобщо е имало рап в България,с изключение на 5-6 парчета.

Link to comment
Share on other sites

  • 7 months later...
  • 2 months later...
Ми после как ше си тегли чалга :laughing:

 

ще я тегли с едно въже от комшията хахаха

Но реално като се замислиш той иронизира, но в чалга баровете е същото всички се напиват и са безсмъртни :pirate

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...