Jump to content
BulForum.com

Увод в литературната теория


XMD

Recommended Posts

Някой случайно да ги има тези лекции? Изпита ми е на 6.02, а нямам никакви материали освен Увод в литературната теория на Добрин Добрев, Магдалена Костадинова.

Link to comment
Share on other sites

Университет, преподавател, защо не си ходил на лекции...

 

Виж във форума на ПУ, по мое време там се намираха материали, сега не знам.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Ако си при Козлуджов,гледай да си снимаш лекциите от някои колега. ;)

Иначе може и да са ми останали лекции по този предмет.Ще проверя и ще ти пиша,ако открия нещо.

Link to comment
Share on other sites

Бях първи курс АФ. След това прекъснах за една година и ся септември пак ще записвам, ама искам да го взема тоя изпит по УЛТ. Междудругото намерих си лекции и упражнения.

 

 

Изпита го взех и аз. Ако на някой му потрябват материали за този изпит да пише имам всичко.

 

Тук съм качил всичко за изпита.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 2 years later...

Пичове, извинявам се че повдигам толкова стара тема, но ако някой може да качи лекциите по Увод в литературната теория ще съм много, ама много благодарен. Мерси предварително. :))

Link to comment
Share on other sites

Честито. Исус Христос още ли му е асистент? Виж някой от горните, моите лекции отдавна ги дадох.

Link to comment
Share on other sites

Само два пъти съм му ходил на лекциите, защото съм на работа по това време и нямаше асистент. Сега не знам как е. Чак толкова ли е зле положението при него? То е ясно, че преподаването му е кръгла нула, а изпита как е?

Link to comment
Share on other sites

В много голяма грешка си, ако мислиш, че преподаването му е зле. В ПУ все още няма лоши преподаватели филолози. Това не е Софийския или Великотърновския. На изпита се държи културно, всичко зависи от това колко си чел/учил/внимавал.

Link to comment
Share on other sites

Малко със закъснение виждам темата, ето лекции по въпросната дисциплина, както и по езикознание, дано на някой да са му от полза :beer:

 

http://www.megaupload.com/?d=ZT0FPBSK

http://www.megaupload.com/?d=YBZUC5IN

Link to comment
Share on other sites

Аз също имам неговите лекции, но трябва да погледна дали съм ги преписала или са само стенографирани. На 09 ще си идвам в Пловдив и ако още не си намерил ще погледна. :))

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 10 months later...

Абе, като ги менкате тия лекции, барем пишете помните ли нещо след като сте си взели изпита :laughing1:

 

Аз помня всичко, месец и половина се говтвех за тоя изпит. :bowdown:

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...