Jump to content
BulForum.com

StarCraft 2


Dread Lord

Recommended Posts

  • Replies 10.1k
  • Created
  • Last Reply

Supercharger, каде мислиш съм се научил да играя StarCraft и Quake2 ? Кой си ти дето лепиш етикетчето "пациент" да ти се посмея аз :) Марто ти ли си ?

Link to comment
Share on other sites

Az syshto sym ogromen fen na igrata no iskam da vi kaja 4e Star Craft 2 NQma & Nqma i da ima i nqma da kaja otkyde go znam no bydete sigorni 4e e vqrno - ima SC2 no tq ne e pravena ot blizzard a ot fenove na igrata kato podobreniqta sa syvsem malki ne e licenzirana i nqma da izliza na beliq svqt ! Koito ne vqrva da pomisli malko kak Quake , Delta Force , Diablo , Doom i kup drygi igri Nameriha sfoite Expansion-s , Patch-s i vsqkvi tam prodyljeniq a Star Craft si e v zastoi no neka se pak da se nadqvame - Nadejdata Umira Posledna - BROOD RLZ !

Link to comment
Share on other sites

Доста добра игра......

Link to comment
Share on other sites

Айде да се оговаряме и да играем вече... ))

А за Quake2 в X-Ray само чушката и боса ми оказваха съпротива. 

Runner-e, не се изхвърляй. "Оказвали съпротива". Лично аз съм бил нееднократно свидетел как BOSS-а те е правил заедно с доста други пациенти за смях. Много добре помня как орева веднъж целия X-Ray... Тоя човек за Quake2 съм го признал от всякъде. Републикански турнир е взимал. Така че не пиши глупости, с надеждата, че това е било отдавна и всички са забравили :)) Освен това съм уверен, че и Axo и чушката ще те омажат.

Link to comment
Share on other sites

Ха! Защо да нарушават авторски права? Това, което правят може да се класифицира като фен-арт. Те не са го разработали с цел комерсиална изгода. В общия случай, какво ми пречи да си драскам наляво-надясно примерно 'zealot'. Blizzard ще ме съдят ли?

Link to comment
Share on other sites

Blizzard може и да не те осъдят, ама куките може и да те понатупат :) За мода не знаех. И аз мисля, че е тъпо, но... така или иначе поне по screenshot-овете, които съм гледал играта е с много грозна графика, сградите са отвратителни а юнитите са нарисувани грозно.

Link to comment
Share on other sites

Runner-e, не се изхвърляй. "Оказвали съпротива". Лично аз съм бил нееднократно свидетел как BOSS-а те е правил заедно с доста други пациенти за смях. Много добре помня как орева веднъж целия X-Ray... Тоя човек за Quake2 съм го признал от всякъде. Републикански турнир е взимал. Така че не пиши глупости, с надеждата, че това е било отдавна и всички са забравили :)) Освен това съм уверен, че и Axo и чушката ще те омажат.

 

 

Хех, мога да ти кажа, че боса ме е бил по-малко пъти от колкото са ми пръстите на едната ръка. И да ти кажа, от всички тия пъти помня само последния, тогава ме би 20 на 10, от тогава не съм го виждал. И това беше много след като вече бях спрял да играя тая игра...

А за Аксо не ми говори... Хахахахахахахаха... Ще ме омаже той...от смях... Btw, да му пратиш много поздрави, не съм го виждал от може би 2 години. :)

Чушката не съм го виждал отдавна, но може и да ме бие, ако е играл скоро. Едно време играех по по-друга тактика, а той с неговото грухане...

И нямам никакви надежди някой да е забравил, даже обратното. И винаги съм готов за предивзикателства, ако се чувстваш равностоен противник, може да поиграем. :)

 

StarCraft 2 ще има 100%, но според мен няма да е близките 1-2 години. Но ми е интересно тоя мод за Warcraft 3, какво ще покаже... :)

Link to comment
Share on other sites

Runner, ако ми говориш за времето от преди Xray, може. Но говориш глупости. Ще те цитирам дословно на BOSS-а, сигурен съм, че ще се посмее искрено. Винаги е забавно да чуеш BOSS-а как се смее :))

Link to comment
Share on other sites

Runner, ако ми говориш за времето от преди Xray, може. Но говориш глупости. Ще те цитирам дословно на BOSS-а, сигурен съм, че ще се посмее искрено. Винаги е забавно да чуеш BOSS-а как се смее :))

Има си PM за тая работа т'ва не е mIRC или ICQ :devil

Link to comment
Share on other sites

The Scorpion oshte pomnq dobrite stari vremena kogato oshte se u4eshe da igraesh s terran i izlizashe s 6 firebata na 18 zealota i si misleshe 4e she gi omajesh :D ! Dai da ugovorim edno ek na ek da te vidq oshte li si taka ili ve4e si q nau4il tazi igra :D Ako ima i drugi igra4i da pishat !

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...