Jump to content
BulForum.com

Lineage II


FuckKiller

Recommended Posts

  • Replies 2.1k
  • Created
  • Last Reply

Server 2(от горе на долу :)) не помня точно как се казваше.. клан : KeepersOfBalance май сме доста хора, има пичове от София, бе доста куул е(лвл 16 файтър).

Link to comment
Share on other sites

  • 6 months later...

Нуки .. заеби ги тия БГ сървъри ... ако можеш си регни acc в истинските сървъри ... Те никога няма да станат като оригинала ... Имам поглед в/у нещата специално за БГ сървърите ... е вярно 2-те момчета от София вършат страхотна работа и все пак силно ме съмнява да доближат играта до истинската ... а ако не ти се дават пари и искаш да играеш ровни нета и потърси ... аз лично съм играл на един американски и един испански free сървъри ... те все пак са работещи С1 сървъри и всичко им е наред ... чувал съм и за един гръцки в които играели доста българи пробвай

Link to comment
Share on other sites

Guest the_hot_guy

na men mi iska ID i Paswoed o6te sled instalaciqta vleznah i mi sa poqvi tva i mi iska id i ni6to nemoga da prava otkade moga da zema takova 4uda tarsih ama ne namrih !!! :cry

Link to comment
Share on other sites

Вчера си инсталирах Lineage 2 обаче сега имам проблем-не мога да създам герой с които да играя...Правя всичко както трябва а героят които съм създал не се появява изобщо.Някои срещал ли е тоз проблем? :confused

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
  • 4 weeks later...

Изтеглих от дата.бг версията пригодена за игра в NoobWars,но при разархивиране ми дава грешка на следния файл-LineageMonsterts.ukx,точно заради него ми дава грешка точно преди да вляза в сървъра :angry:

Ще помоля някой да го ъплоъдне,намира се в директорията /Animations и е 130 mb.Плс някой да го ъплоад,защото от гръзкия сайт тегля с 12 кб/с :cry

Link to comment
Share on other sites

Добреее..пуснах тоя гръцки саит...сваля ми се тоя пач 1 час...пускам играта и тва..

OS: Windows XP 5.1 (Build: 2600)

CPU: AuthenticAMD PentiumPro-class processor @ 1415 MHz with 255MB RAM

Video: NVIDIA GeForce2 MX/MX 400 (6182)

 

Assertion failed: GIsEditor || GetSuperClass() || this==UObject::StaticClass() [File:UnClass.cpp] [Line: 855]

 

History: UClass::Bind <- (Class LineageWarriors.AnimNotify_SwimSound10) <- ULinkerLoad::CreateExport <- (AnimNotify_SwimSound10 2763842) <- IndexToObject <- ULinkerLoad<<UObject <- (LinkerLoad Transient.LinkerLoad12 2763842)) <- TArray<< <- TArray<< <- UMeshAnimation::Serialize <- (MeshAnimation LineageWarriors.MFighter_anim) <- LoadObject <- (MeshAnimation LineageWarriors.MFighter_anim 2763842==2763842/75869818 141712 2625697) <- ULinkerLoad::Preload <- PreLoadObjects <- UObject::EndLoad <- UObject::StaticLoadObject <- (Core.Class LineageWarrior.MFighter NULL) <- UObject::ProcessEvent <- (GameInfo Entry.GameInfo0, Function Engine.GameInfo.L2NetLogin) <- ULevel::SpawnPlayActor <- UGameEngine::Init <- InitEngine

 

Аиде сега ми обяснете ко да прааа.. :)

Link to comment
Share on other sites

molq za pomosht!znachi az se opitvam da podkaram ma3x server-a-toq noviq deto e po C2 no dokato razarhiviram igrata mi dava che edin fail e corruptnat...molq vi ama mnogo vi molq nqkoi da go uploadne deto e svalil toq chronicle 2.faila e FFighter.utx i se namira vuv dir systextures-50 mb e...plz mnogo mi se igrae taq igra :cry

Link to comment
Share on other sites

Ебати гадните архиви!!!Dante,аз ще ти го ъплоадна ако ти ми ъплоаднеш файла LineageMonsters.ukx :P

Окаy? :P

Хубава симбиоза ще е това :)

 

EDIT:Намира с в /Animations и е 130 мб :D

Link to comment
Share on other sites

Ебати гадните архиви!!!Dante,аз ще ти го ъплоадна ако ти ми ъплоаднеш файла LineageMonsters.ukx :P

Окаy? :P

Хубава симбиоза ще е това :)

 

EDIT:Намира с в /Animations и е 130 мб :D

 

hahaha mi dobre kaji kude da go uploadna kato resha

Link to comment
Share on other sites

Недей го качва!Намерих го :D Аз ще ти ъплоадна твоя малко по-късно,утре ще имаш файла :)

 

EDIT:Почвам да ти ъплоадвам в дир,която ти си създал :D

Oops,няма място на сървъра :sick Ще постоя неска до късно,надявам се до утре да го имаш файла :)

Link to comment
Share on other sites

OS: Windows XP 5.1 (Build: 2600)

CPU: AuthenticAMD PentiumPro-class processor @ 1792 MHz with 511MB RAM

Video: RADEON 9600 SERIES (6490)

 

Can't find file for package 'AmbSound2'

 

History: UNetworkHandler::Tick <- Function Name=NpcInfoPacket <- UGameEngine::Tick <- UpdateWorld <- MainLoop

 

molq vi daite nqkuv suvet kvo da pravq!!!nai-nakraq uspqh da q podkaram i si pravq geroi i oshte po vreme na loadinga me izkrava i mi dava toq error!plz ako vie ne znaete kakvo da napravq i imate account v foruma na ma3x pitaite tam.naistina vi molq ot 3 dni se opitvam da q podkaram taq prokleta igra i vseki put kato napredna se poqvqvat novi errori.az se opitvam da igraq v c1 suerver-a :cry :cry

Link to comment
Share on other sites

Моя съвет е следният-теглиш играта от тук:

http://free.data.bg/batkonrad/Games/LineAg...%20noobwars.zip

Пригодена е за влизане в най-добрия сървър -NoobWars,в който има над 1000 човека.Лошото е,че в този архив има развалено файлче-това ,което аз търсих...Все пак-ако кажеш,че ще я теглиш,ще ти го ъплоад и няма да има проблем :) .След това ти остава да си ъпдейт версията и да се регнеш в сайта,което става за няколко минути :)

Кажи ако си сългасен,че да ти ъплоадна файла(Ако има и място на сървъра де) :D

 

EDIT:Аз моя го намерих,след като свалих наново друга версия на играта и разархивирах само нужния файл :P

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...