Jump to content
BulForum.com

Diablo III


ShitHappen

Recommended Posts

Ако съм въртял оръжие и съм го оставил на сокет, сега го завъртя пак и оставя на %дм (примерно), ще мога ли да използвам уникалното зарче, което дава сокет?

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Ако съм въртял оръжие и съм го оставил на сокет, сега го завъртя пак и оставя на %дм (примерно), ще мога ли да използвам уникалното зарче, което дава сокет?

 

Няма да имаш никакви проблеми :) То това е идеята на цялата схема

Link to comment
Share on other sites

Какъв кристал да сложа на helm-a... всички ми се виждат еднакво тъпи, но като цяло се колебая между bonus xp и bonus gold :)

 

 

едит: или пък life? Ето ми го героят да се ориентирате http://eu.battle.net/d3/en/profile/PredatorBG-2836/hero/168685

Link to comment
Share on other sites

Слагай бонус XP докато докараш до lvl 250 поне. След това - бонус голд. Колкото повече - толкова по-добре. Че после идват едни въртенета на итеми...майка плаче :D

Link to comment
Share on other sites

защо така игнорирате 12,5% Reduce cooldown gem-а. То вярно, че нямам барб и не му знам хавите, ама за всеки един клас това си е доста полезно.

Link to comment
Share on other sites

Аз щях да пиша, че за крус си трябва най-много тоя, ама като не съм играл барб отдавна, реших да не намесвам диамантите в каска.

Link to comment
Share on other sites

защо така игнорирате 12,5% Reduce cooldown gem-а. То вярно, че нямам барб и не му знам хавите, ама за всеки един клас това си е доста полезно.

 

Да, вариант е, ама като му гледам билда - няма да му трябва много, та е по-добре малко да закачи парагон левъли.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • 1 month later...

Аз изиграх кампанията на петия акт, дигнах един курсейдър до към 20-ти левъл и играта отново безнадеждно ми дотъпя... Близард успяха да слезнат от първото и второто място в класацията на гейм компаниите, които ме кефят... Не знам, може аз да съм се променил, но определено я няма тръпката, която ме караше да цикля Баал рънове един след друг...

Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...

Всичко, което бе съобщено на Blizzcon 2015 свързано с Diablo e събрано с долният цитат от mmo-champions, но като цяло - този Blizzcon не бе много насочен към точно тази игра на Близз: 

 

 

d3.png Diablo III
  • Blood and Treasure - New Content and Features for Reaper of Souls
    • New zone - Greyhollow Island, Adventure Mode only.
    • The Eternal Woods and Royal Quarters were expanded for Adventure Mode.
    • Patch 2.4.0 is going to revamp, revisit, or revise nearly every one of the 24 class sets in the game.
    • Set Dungeons - Once you complete and don the full six pieces of any given class set, you'll receive a clue to track down an ancient dungeon designed just for you and your set.
    • Empowered Rifts, New Legendaries, More Stash Space, Season Journey Revisions, and more!
Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...