Jump to content
BulForum.com

WOLFENSTEIN The New Order


RaptoR

Recommended Posts

768_207749536.jpg

 

https://www.youtube.com/watch?v=dNveepeEjNY

 

Една дума - УНИКАЛНА. Момчетата от id са надминали себе си... Невероятна атмосфера, ефекти, озвучаване... 

 

За да играете са необходими начално едни къмто 90 гигабайта, предвид че играта инсталационно е 43.6 и инсталирана още 43.6... 

 

А който иска да види пълната й красота трябва да има сериозна машина.  

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 78
  • Created
  • Last Reply

Играта продължава непрестанно да ме изумява. Всички видове оръжие дотук, всеки вид противник, поведение на AI, няма детайл, на който да не е обърнато внимание. Не знам id къде събраха такива гении, но резултатът е невероятен... 

 

Притеснявам се само, че взе да става все по-трудно...  :grin:

 

Момчиле, представям си на голям телевизор какви чудеса се случват...

 

Всъщност имам една единствена лека забележка - управлението е едно такова леко конзолно, но се свиква и не пречи...  

Link to comment
Share on other sites

Говори ми, колко нощи откарах в трепане на нацистка паплач. Нататък става много мощно, особено ако я играеш на най-трудната степен. Първият път я минах на една от по-лесните степени и след като събрах разните му там енигма кодове, после има да решаваш и една главоблъсканица с тях, получаваш мод с неограничени амуниции (патрони, бомби, всичко), но пък играеш в режима на максимална трудност. Най-зле е когато те притиснат нацистките пълчища отвсякъде, защото в един момент просто става невъзможно да ги обсипваш с джепане. :lol:

Link to comment
Share on other sites

Аз на UBER не смея да си късам нервите, на предишната съм... Тия panzerhund и роботите много тормозят... 

 

В момента съм при трите хелисамолета и се ядосвам, че точно в края на мелето се намира някой чукундур да ме секне... Явно вече се поизморих днес.. Напрежението е сериозно... Ще взема лежерно да мина на ФАР КРАЙ...  :laughing:

Link to comment
Share on other sites

В момента съм при трите хелисамолета и се ядосвам, че точно в края на мелето се намира някой чукундур да ме секне...

Точно там в онзи хангар на Uber става яка веселба. Големите роботи се опаткват сравнително лесно, но като почнат да прииждат пълчища от всички посоки и става наистина шоу. :lol:

Link to comment
Share on other sites

Тоя големия топуз накрая фърга в тъча... Не можах да го огледам обаче, че го помлях от прикритие.... И сега баш в 1 през нощта ме юрнаха с разни тъпи задачки в "щаба" в канала... Намери играчките на Мунчо и прочее... Ай сиктир! :laughing:   

 

Пуска ли NIGHTMARE? Умрях си от смях... 

Link to comment
Share on other sites

Аз май трябва отново да я мина тази игирца, че така като гледам бая отдавна беше, когато ги трепах гадовете. Наскоро само дето играх продължението Wolfenstein: The Old Blood (което всъщност по сюжет се развива точно преди събитията от The New Order), но то е много бледа версия на оригинала и се минава за една вечер. :lol:

Link to comment
Share on other sites

Пусти Лондонски монитор... Трябваше да направят видео как се разпада... 

 

Момчиле, опрял съм тук до една шибана panzerhund... Слаби места нещо? 

 

ЕДИТ: Nevermind, отнесох я...  :grin:

Link to comment
Share on other sites

Пусти Лондонски монитор... Трябваше да направят видео как се разпада... 

 

Момчиле, опрял съм тук до една шибана panzerhund... Слаби места нещо? 

 

ЕДИТ: Nevermind, отнесох я...  :grin:

Лондонския Монитор е леко досаден, защото тактиката е пределно ясна, но бавна и трябва постоянно да му слушаш досадното и монотонно натякване. :lol:

 

Иначе не си спомням panzerhud-а да има някакви слаби места. Просто яко бомбене с тежката артилерия и това е.

Link to comment
Share on other sites

Лондонския Монитор е леко досаден, защото тактиката е пределно ясна, но бавна и трябва постоянно да му слушаш досадното и монотонно натякване. :lol:

 

Иначе не си спомням panzerhud-а да има някакви слаби места. Просто яко бомбене с тежката артилерия и това е.

 

Така си е - погледнах и аз... Никакъв шанс - само експлозиви и лазери в големи количества... На мен ми отне цял заряд на LKW, 2 тесла гранати и 4 гранати на Assault rifle...   

Link to comment
Share on other sites

Мани го тоя генерал. Нищо не каза за секса с полякинята. :lol:

 

Няколко пъти се канех да го спомена! Най-после някой да се сети адекватно да вметне нещо такова в сюжета. Особено как мощно я изтрещя в Берлин.... :laughing:  :laughing:  :laughing: 

 

Чек'че не мога да го убия тоя кретен и се дразня... Май вече се уморих....  

Link to comment
Share on other sites

Разковах го... Голяма игра, макар че ми се вижда кратичка... Не се сещам за никакви грешки, освен може би малко бозичка в сценария, но това е нормално... Грагика, музика, детайли, атмосфера - 10/10. 

 

Прави впечатление, че почти всички в екипите са скандинавци - никакви жълти... Пръст в нещата има и нашето момче Виктор Антонов (Half Life). Който пък ако добре чета се занимава и с ... DOOM 4. 

Link to comment
Share on other sites

Ами как няма да са скандинавци бе Видене, като MachineGames са шведи, базирани в Упсала.

 

Иначе играта ти се вижда къса, защото просто е твърде праволинейна и няма как да се сравнява с отворения свят на Far Cry 4, където може да загубиш цял ден само в безцелно обикаляне и отстрелване на дивеч. :lol:

 

ПП. Събра ли всички енигма кодове?

 

ПП2. Според мен най-великата игра би била Wolfenstein - The New Order, но в изпълнение open world като във Far Cry 4! :punk

Link to comment
Share on other sites

Ами как няма да са скандинавци бе Видене, като MachineGames са шведи, базирани в Упсала.

 

Иначе играта ти се вижда къса, защото просто е твърде праволинейна и няма как да се сравнява с отворения свят на Far Cry 4, където може да загубиш цял ден само в безцелно обикаляне и отстрелване на дивеч. :lol:

 

ПП. Събра ли всички енигма кодове?

 

Аз не говоря само за тях. И сред програмистите от id и екипа на Бетесда жълти нЕма.

 

Определено предвид игрално време, тази игра е направо дребна в сравнение с Фар Край 4... :moon: 

 

Не - не съм ги събрал, както и доста други неща. Но пък не съм казал, че съм приключил...  :devil  

Link to comment
Share on other sites

Не - не съм ги събрал, както и доста други неща. Но пък не съм казал, че съм приключил...  :devil  

Ами ако не си ги събрал, сега ще трябва да я минаваш отново - това е проблема на праволинейните игри. В момента не съм сигурен дали след като си приключил вече играта, но без събраните енигма кодове можеш да включиш главоблъсканицата с допълнителните благинки. Аз второто минаване на играта го направих точно като отворих една от главоблъсканиците, която ти дава неограничени муниции от всякакво ествество, но пък играеш в най-трудната степен.

Link to comment
Share on other sites

Значи един от кодовете е почти фул, май само без две, не съм гледал точно. От другите има събрано, но по-слабо... Абе не ми даде особено висока оценка, но пък 1/3 от убийствата ми са били хедшотове...  :evil

Link to comment
Share on other sites

OMFG - кажи ме, че тия находки са с натрупване... Ако почваш с новата игра от нула и откъм тези открития, тръгвам с wiki от ign, нямам такова време за губене...  

Link to comment
Share on other sites

Ами това е от праволинейността на играта. Аз първия път като я минавах, се мотаех сума ти време из всяко ниво, за да обера де що има енигма кодове, защото ако изтървеш някой от тях, няма връщане - има доста points of no return дори в едно и също ниво.

Link to comment
Share on other sites

Тъй, тъй, мисълта ми е с всяко ново започване бройката почва ли от 0?

Според теб от колко трябва да почва бройката, след като на практика започваш от начало, пак повтарям, праволинейна игра. То тва е проблема на този тип игри по принцип. Не можеш да се върнеш на някакво старо място, без да започнеш отначало (или от някакъв запис на играта в онзи момент, загубвайки цялата история след това). Не е като при open world игрите.

Link to comment
Share on other sites

Според теб от колко трябва да почва бройката, след като на практика започваш от начало, пак повтарям, праволинейна игра. То тва е проблема на този тип игри по принцип. Не можеш да се върнеш на някакво старо място, без да започнеш отначало (или от някакъв запис на играта в онзи момент, загубвайки цялата история след това). Не е като при open world игрите.

 

Мисълта ми беше, че все пак имаш профил и би могло неща като златната колекция и енигмите да ги натрупва... Явно обаче не. Фактически ако имаш картите на всяко ниво с малко повечко нерви трябва да обереш питанките и толкоз. Още съм в края на фаза 1946, дотук ги събирам. Ще видим как ще продължи.

 

ЕДИТ: Между другото призовавам да започваш веднага, тъй като играта има различен таймлайн, в зависимост от това кого ще погледнеш през 1946...  :evil

 

Мамка му и прасе! Изпуснал съм един златен предмет и една енигма! Явно журналът е най-добрия статистик в тая област, не всичко е маркирано...

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...