Jump to content
BulForum.com

World of Tanks


LaN

Recommended Posts

world-of-tanks.jpg

 

Официален сайт и безплатна регистрация и игра - ТУК

 

Лично аз не съм нито поглеждал, нито ми е било нужно, рекламираното tanks.bg и съответно според мен е безсмислено да го правите и вие. Нямате никаква нужда от подобни неща, вероятно просто пълните нечий джоб без смисъл и посока.

 

Някак си на майтап започнах пролетта и не усетих как играта ме увлече. Графичната среда е добра, изискванията не са фатално високи. Има някои трески, но са дребни. 

 

Идеята е следната - 15 срещу 15 машини са хвърлени на някое от бойните полета, като победата се постига или чрез убиване на всички, или чрез завладяване на база. Времето е фактор. 

 

Като цяло е отлично средство за разтоварване, но ядоса ли се човек, може и да се впрегне... Приемете, че вие сте един от случайни 15 и нямате право на избор. Докато не влезете с приятели в рота, или в клан. 

 

======================================

 

Запазвам и оригиналния стартов пост на автора на темата:

 

Някой играе ли WoT ( World of Tanks ) : World of Tanks ? Играта е безплатна , нещо като CS и Point Blank е , само че с танкове . Има 3 сървъра : американски , европейски и руски . Аз имам акаунт в руският , защото пинга към тях е най-малък . Ако има някой , който също играе там : да се обади , може да си направим взвод или съюз ( ако се съберем повече играчи ) . В момента върховата ми техника е ИС 3 , но до два-три дена ще имам ИС 4 . Ако някой иска да я пробва : трябва да се знае следното - първо решавате в кой сървър искате да играете , и съответно си сваляте клиента за него . Откриете ли си акаунт в европейският сървър примерно - няма да може да влизате с него в руският сървър , както и в американският . Ето сайтът на руската версия : worldoftanks.ru . Oт там можете да си свалите клиента на играта безплатно . Инсталацията и регистрацията на акаунт е фасулска работа , не мисля че трябва да я описвам :) Прибавям малко скрийншотовоте за любопитните :)

WoT_Promo_Screenshot_01.jpg

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 120
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Аз я бях пробвал. Видях я на някакъв банер. Но много ме издразни на моменти. Няма умение или поне аз не видях такова.. Този с по-готиния танк печели и това е.

Link to comment
Share on other sites

Не е точно така :) В началото може и да ти се струва така наистина , но не е :) Като цяло играта винаги те пуска в приблизително равностойна битка - казвам приблизително , защото отборите са сметнати да са "наравно" по отношение на силата на танковете. Умение си има , както и тактики . Това , че си с танк по-ниско ниво ( по-слаб по документи ) , не значи , че не можеш да сваляш по-големите :) Аз например започнах от нулата , имам развити доста танкчета............ , и мога да кажа едно : умението тук си е голяма част от играта . То е като в CS или Point Blank ....... само че там оръжията са различни , но е същото : онзи отсреща има калашник , ти си с малко МP3 ( или както там беше ..... ) , може и да те гръмне , а може и не ..... зависи колко си добър :) Аз по едно време много играех CS-a , основно CS Source ( имам легална версия ) , и въобще не ме интересуваше тези отсреща с какво са : взимах един Desert Eagle и отивах да ги трепя .... просто взимах след това каквото оръжие имаше врагът :laughing: Тук .... това не можеш да правиш но ..... пак можеш да трепеш ... стига да знаеш как :) Абе интересна е , поне за мен . Ако има още някой плеър : да се обажда :)

Link to comment
Share on other sites

Ами, на няколко пъти съм гърмял по-големи танкове, но то е било защото не са ме виждали. Ако влезна в битка 1:1 с някой - 1 изстрел и съм долу. Купих един танк, ъпгрейдвах, струвах, започна да ме показва в средата на листата в началото на играта (което означава, че съм с танк средна сила за конкретната битка). Започнах да ги трепя наред тези с по-малките танкове, но онези с най-големия ме смачкваха с 1 снаряд. Докато на CS и другите там игри - всички са с равни сили и само умение е нужно. Това ме подразни главно.

Edited by w00x
Link to comment
Share on other sites

Аз конкретно питам дали има други , които да я играят :) На едни им харесва..... на други не .... разни вкусове- разни идеали . Има ли друг който да се подвизава там освен мен ?

Link to comment
Share on other sites

Идеята като цяло е не да си "плямпотя" с някой на бг ( руският е един от езиците които говоря съвсем свободно , та си "плямпам" без проблем в руският сървър с чужденците ) , а да си направим БГ тийм там . Това ми е идеята като цяло . От линка който си дал : тези момчета играят в EU server-a основно , acc-тата им не важат за RU , но благодаря все пак за отзива :)

Link to comment
Share on other sites

Моля :) Целта беше да помогна. Между другото, макар и да не съм фен на играта съм чел от време на време въпросната тема и съм забелязал, че има хора в темата, които обсъждат руските сървъри. Това от своя страна ме навежда на мисълта, че може да намериш съратници.

Иначе си прав, повечето предпочитат ЕУ сървърите заради английският език. В днешно време руският е по-чужд от английският на масата българи.

Link to comment
Share on other sites

  • 8 months later...

Моля :) Целта беше да помогна. Между другото, макар и да не съм фен на играта съм чел от време на време въпросната тема и съм забелязал, че има хора в темата, които обсъждат руските сървъри. Това от своя страна ме навежда на мисълта, че може да намериш съратници.

Иначе си прав, повечето предпочитат ЕУ сървърите заради английският език. В днешно време руският е по-чужд от английският на масата българи.

 

Играта я играя от миналата година, не е лоша въпреки че много изнервя в някои моменти.

По въпроса за езика, аз лично предпочитам английския не защото не разбирам руски, а защото не схващам и думичка от руския жаргон който ползват съвременните геймъри. А той доста се различава от руския който едно време учихме в училище.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...

Аз я пукам от една година.

Имам Tiger 2 и research на E75-Нямам кинти за него, JGPanther2, ISU152, Chi Ne мисля, че беше и си търся някакъв BG клан да ме покани

Юзъра ми е:hmsmartin

Link to comment
Share on other sites

Потърси SVS. Кланът е български, със странното име Свобода и Всекиму Своето. Ще те поканят веднага. Аз още не мога да участвам в груповите боеве, защото те са масово ниво 8, а аз нямам още такъв танк. 

Link to comment
Share on other sites

Играта гълта много рам и процесор, но не е чак толкова взискателна към видеокартата. Еднонишков процес е, така че предпочита процесори с по-малко ядра и по-висока честота. По тази причина по-добри резултати се получават с интелски процесори. От старите сокет 775 върви приемливо на Е8400 и 4 Gb рам. Като под прилично имам предвид 50-60fpc на настройки малко над минималните но с максимална дистанция на рендериране.

Link to comment
Share on other sites

Аз усетих разлика като сложих Е6600 защото той ми се поддържа от дъртото дъно!

Сега се чудя дали да търся рам ДДР2 4Гб пак максимума за дъното ,но дали ще има разлика с УИН ХР съм!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...