Jump to content
BulForum.com

Kajete Pojelaniq !!!


SnaKeTo

Recommended Posts

Molq pomognete mi !!!

Kajete nqkakvi originalni pojelaniq za za rojdenni , imenni dni , koleda , nova godina 4e idvat mnogo praznici i se o4ertava golqmo pisane na karti4ki i SMS !

Pomognete mi . Merci predvaritelno !!!

 

Edit : nqma da pi6a samo edno i sa6to q !!!

Link to comment
Share on other sites

Мен понеже хич ме няма по пожеланията винаги казвам само едно и също.Ако ти сварши работа използвай го въпреки че е доста смотано:

"Пожелавам ти всичко най най и по много много"

хаха...това е :punk

Link to comment
Share on other sites

Molq pomognete mi !!!

Kajete nqkakvi originalni pojelaniq za za rojdenni , imenni dni , koleda , nova godina 4e idvat mnogo praznici i se o4ertava golqmo pisane na karti4ki i SMS !

Pomognete mi . Merci predvaritelno !!!

 

Edit : nqma da pi6a samo edno i sa6to q !!!

Ако наистина искаш пожеланието ти да е оригинално, мисля, че сам/а трябва до го измислиш. Това показва, че имаш някакво отношение към човека, за кого е предназначено. Показва също и уважение. Ако наистина искаш да трогнеш някого, то и добре трябва да го познаваш, за да можеш да уцелиш и какво му липсва в момента и с твоето пожелание да попълниш празнината. Аз от години не използвам шаблони, поне не за близките ми хора. Дори сама им правя картичките :) Хубаво е да вложеш нещо от себе си в това, което правиш и в случая-което пожелаваш. Просто пробвай. От опит глава не боли. :)

Link to comment
Share on other sites

Нека всички твои желания да са мо пожелания !!!!

Ако някоя нощ голям пален човек скочи през твоя прозорец и те пахне в чувал НЕ СЕ ПРИТЕСНЯВАИ аз казах на дядо Коледа че имам нужда от теб за коледа

Link to comment
Share on other sites

И все пак ето едно то мен: За момче (мъж) Да си жив и здрав с прав и корав. ПОжелавам ти всичко каквото си пожелаеш да ти се сбъдне, защото го заслужаваш. А това за дядо коледа и подарака с чувала.Ако не е патентовано може ли да го ползвам.Че на едно момиче много ще и хареса.

Link to comment
Share on other sites

Ако наистина искаш пожеланието ти да е оригинално, мисля, че сам/а трябва до го измислиш. Това показва, че имаш някакво отношение към човека, за кого е предназначено. Показва също и уважение. Ако наистина искаш да трогнеш някого, то и добре трябва да го познаваш, за да можеш да уцелиш и какво му липсва в момента и с твоето пожелание да попълниш празнината. Аз от години не използвам шаблони, поне не за близките ми хора. Дори сама им правя картичките  Хубаво е да вложеш нещо от себе си в това, което правиш и в случая-което пожелаваш. Просто пробвай. От опит глава не боли.

 

 

juji , напълно съм съгласна с теб!Според мен да използваш редовните пожелания е тъпо,особено ако е за някой специялен за теб човек.За мен тия шаблони са си отбиване на номера :angry1 и не изразяват личните ти чувства,собственото ти отношение към човека,ами някви общоприети заучени пожелания.Хм,не знам,аз така го чувствам,за мен такова пожелание не е искрено и от сърце... :unsure:

Link to comment
Share on other sites

Обикновено им пожелавам да мечтаят и да се смеят повече.....Разбира се-здраве

Link to comment
Share on other sites

. А това за дядо коледа и подарака с чувала.Ако не е патентовано може ли да го ползвам.Че на едно момиче много ще и хареса.

Разбира се че не е патентован аз мисля че тук пишем за да обменим пожелания с които да зарадваме някои човек.Нали за това е тая тема :confused

Link to comment
Share on other sites

Eto edno i ot men koeto ne sam izmislil sam no mnogo mi haresva :

 

Ako obi4a6 bogatite ne me obi4ai, za6toto ima i po bogati ot men

Ako obi4al krasivite ne me obi4ai, za6toto ima i po krasivi ot men

Ako obi4a6 tezi koito te obi4at, obi4ai me, za6toto nqma 4ovek koito da te obi4a pove4e ot men

Link to comment
Share on other sites

Ако наистина искаш пожеланието ти да е оригинално, мисля, че сам/а трябва до го измислиш. Това показва, че имаш някакво отношение към човека, за кого е предназначено. Показва също и уважение. Ако наистина искаш да трогнеш някого, то и добре трябва да го познаваш, за да можеш да уцелиш и какво му липсва в момента и с твоето пожелание да попълниш празнината. Аз от години не използвам шаблони, поне не за близките ми хора. Дори сама им правя картичките :) Хубаво е да вложеш нещо от себе си в това, което правиш и в случая-което пожелаваш. Просто пробвай. От опит глава не боли. :)

 

Ami napalno sam saglasen no tva se izpolzva kato 4oveka e pred teb .Qsno 4e 6te mu kaje6 ne6to ot teb za nego ama ako trqbva da mu pratq SMS ne se polu4ava su6toto .Az pone bih zapomnil i izkefil na ne6to qki4ko (naprimer kato tova za dqdo koleda ) a ne "zau4enite" frazi4ki .

Primer : edna priqtelka ima dojden den na 22 , imen den na 25 , kakto si4ki znaem 25 e i Koleda a da ne govorim za Nova godina . v razstoqnie na 3 dena trqbva da i napi6a 3 SMS v koito da i pojelaq zdrave , 6tastie i liubov - mi mai 6te se polu4at 3 identi4ni SMSa

Link to comment
Share on other sites

Дълголетие ако е, да е на лешояди.Не помня колко точно беше, но мога да видя.Ми аз по принцип пожелавам много издухани неща, шото ги мисля на момента.Последния път, когато трябваше да пожелая нещо(без на тея от даскало дето черпят, защото тях не ги броя)малко ми се разсърдиха май, ама щото не го схвана момичето!Е казах й:"Нека умреш по какъвто ти си искаш начин!"Но наистина не го препоръчвам(особено ако е с sms някой може да си помисли нещо :P ).

 

 

Hehehe :P :blink: Dammm , qvno e za6to se e obidilo momi4eto :D

Nqma da go izpolzvam za sega !!!

Link to comment
Share on other sites

snaketo тука дебне да изпраска коментар. Ето ви едно пожелание. Пожелавам честит празник на Джордж Буш.

Избери си един прекрасен пролетен ден, когато дърветата са разцъфнали, птичките пеят, разходи се из полето и си тегли куршума.

Link to comment
Share on other sites

Аз пък пожелавам на всеки човек различни работи,в зависимост от интерсите му и не използвам някви шаблонни изрази и банални лафове(като изключим пожеланията ми към тея от класа щот там мисля повече за почерпката и само измънквам нещо си докато граба бонбони).Обикновенно на хората на които им пожелавам нещо не дочуват половината от пожеланието щот се разбиват от смях на глупостите ми,които в такива моменти просто бълват от устата ми в идустриални количества.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...