Jump to content
BulForum.com

Клипчета свързани с коли


INCINERATOR

Recommended Posts

  • Replies 1.3k
  • Created
  • Last Reply

Поредната "грозна" ягодка, която всъщност се явява наследника на "Калифорния". Понеже някои думички от обясненията в клипа не ги разбрах и тук-там пусках AI-субтитрите от тубата - на едно място (2.58) ми направи впечатление, че "изкуственият интелект" на ютюбския риълтайм превод, след една от репликите, където се чуваше единствено звука от двигателя, случайно или не интерпретира своеобразно това място като написа в скоби (Music). :music :P

 

Едит: От любопитство изгледах пак клипа изцяло със субтитри - не е била случайна интерпретация...изолираният звук от двигателя навсякъде е преведен като (Music). :laughing:

 

https://www.youtube.com/watch?v=XJs0sqCnTpo

Link to comment
Share on other sites

Просто за гледане...

 

П.П. ...и който се обади, че колата е грозна, не му харесва или изобщо каже нещо дето на мен не ми харесва - автоматически получава бан! :banned:

 

Еми на мен не ми харесва. Ебати и грозното синьо-сиво  :shy:

А тоя до нея ми мяза на джендър трето поколение.

 

E те тва ми харесва:

 

ferrarilaferrari-hybrid-v8-successor-env

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Повръщах 3 пъти за 1 мин гледане на втория клип

Тия електрички вадят много як звук! Пък и самото състезание изглежда е изпълнено с много повече динамика и екшън! Определено изглежда много по-добре от бензиновата класика!  :punk :lol:

Link to comment
Share on other sites

Тия електрички вадят много як звук! Пък и самото състезание изглежда е изпълнено с много повече динамика и екшън! Определено изглежда много по-добре от бензиновата класика! :punk :lol:

Ибупрофен 800...явно си с много силен главобол :D
Link to comment
Share on other sites

Чефо, абстрахирай за момент от омразата ти към електричките и кажи обективно това състезание не е ли далеч по-динамично и с много повече екшън от онази тотална скука, наречена Ф1? :)

Link to comment
Share on other sites

Чефо, абстрахирай за момент от омразата ти към електричките и кажи обективно това състезание не е ли далеч по-динамично и с много повече екшън от онази тотална скука, наречена Ф1? :)

Не си сериозен, нали. Дори една кола да върти пак ще е по-интересно от тая глупост с тролеи. Съжалявам за сегашната Ф1, но нищо не зависи от мен.

https://youtu.be/Z_uAZYp8elI

Link to comment
Share on other sites

Чефо, абстрахирай за момент от омразата ти към електричките и кажи обективно това състезание не е ли далеч по-динамично и с много повече екшън от онази тотална скука, наречена Ф1? :)

 

Ти май верно си мисирясал тотално. Дори и аз не мога да икзтърпя повече от 2-3 минути от тая пародия. Това е подигравка със спорта, с институцията, която вече тотално съсипаха.

Link to comment
Share on other sites

... това състезание не е ли далеч по-динамично и с много повече екшън от онази тотална скука, наречена Ф1? :)

Вече и канадци не са...малко по малко се превръщат в джендъри....

 

Абе знаех си аз, че обстановката там ти действа ретроградно, но не мислех, че толкова бързо. :P 

То от формулата тръгна и че отдавна не е онова дето беше - така си е, но трябва да имаш доста развинтено въображение, за да видиш някаква динамика и какъвто и да е екшън точно в електрическата формула. :popcorn:

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 1 month later...

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...