Jump to content
BulForum.com

Каква кола да взема на 85 годишната си баба


RaptoR

Recommended Posts

  • Replies 122
  • Created
  • Last Reply

Нищо й няма. Върви отлично като за въшка. Остава единствено проблема със съединителя, но ще го сменим като му дойде времето. 

Link to comment
Share on other sites

Петьо се оказва наистина сериозен човек - днес прие колата и ще отстрани всички мои забележки без пари, като най-много да си платя накладки отзад ако те стържат. Днес забелязах, че и километража не работи. Иначе колата върви много добре. В момента си е при тях и всичко ще бъде оправено. 

Само дето рева тука... Няма да те изпратя при калпави хора бе, Мисир!

А инак имам чувството, че поредният му майсторан ще си търси нова работа.

Link to comment
Share on other sites

Само дето рева тука... Няма да те изпратя при калпави хора бе, Мисир!

А инак имам чувството, че поредният му майсторан ще си търси нова работа.

 

Както и каза - той не познава всяка кошница в двора. Пред мене оня мисир записа всички оплаквания и ще бъдат оправени. 

Link to comment
Share on other sites

Нещата ескалираха днес в МНОГО сериозни величини. Не искам да коментирам сега, защото съм силно афектиран (гума не бях пукал от 1996 насам) , но определено, Лъки - нещо пошло има в тая кола и утре ще го разбера по най-твърдия начин. Приключихме с усмивките. Да ми светне след 50км мотора на таблото,, да спукам гума, СЛАВА Богу само на 2км от нас - е, търпението беше дотук. Сабаля вече ще е друга вибрацията в преговорите. 

 

А - да - Хонда са зле - срамота е ключът за гумите да ми е врътка за крика = СРАМ 

Link to comment
Share on other sites

Само да ме закара с чикиджийската резервна до болницата да настаня дядо и ги застъпвам. И няма да е красива картинка, вЕрвай ми

 

Говорим седмица вече, че за стара жена иде реч - ми ако не бях ги накарал да сменят предните можеше да се гякне в Храбринска река = предстои интересна дискусия сабаля, дип че сега воланът от 45 градуса у лево бяга леко вдесно.

 

Бахти - четири къмто вече 4 коли купих от хиндеците на Горубляне - такива проблеми не съм имал.  

Link to comment
Share on other sites

Това е невъзможно, Хонда да се развали!?!?!  :D Там само консумативи се сменят, я мотора, я скоростна кутия, я мост ама това са консумативи. :D :D :D

Link to comment
Share on other sites

Да, ама ей сега котора ще те опровергае с нов рекорд на Нюбургринг. :P

 

 

Това е невъзможно, Хонда да се развали!?!?!  :D Там само консумативи се сменят, я мотора, я скоростна кутия, я мост ама това са консумативи. :D :D :D

 

Няма невъзможни неща с кола втора ръка от Италия :D

 

Факт на едната не й беше сменяно маслото никога и нямаше амортисьори, на другата двигателя й свети и се е сменяло само маслото.

 

Моята си гори, ама си сипвам едно масло 5/30 немско за 5-6 лв литъра от ato24.de  и все тая :D

 

Виден е уцелил талянска бангия :( 

Link to comment
Share on other sites

Ще ме спукате. 3 коли купих без д съм се качвал на тях. Едната беше в насипно състояние. Стенд не са виждали... Освен ако не я изшия с бордюр... Както се случи един два пъти. С другата катерих бордюр и какво ли не. За 1 година на субаруто и 1 на Тойотата им сложих по 45 хиляди км. Субаруто му счупих диференциал, Тойотата нищо. И двете какво видяха :). Форда беше тотал щета - за сега да чукна на дърво - върви. Нищо, че е пръчка на пръчките

Link to comment
Share on other sites

Мисля, че едно Бентли с 20 годишен шофьор би било чудесен избор за една прекрасна, 85-годишна жена.

 

Може, ако живеехме в Аруба.... 

 

==============

 

Познайте що светнала лампата на мотора или както й викат "чек ин"-а  :grin:

Link to comment
Share on other sites

Щото ECU-то е записало грешка и е подало сигнал към лампата (друг очевиден отговор). :popcorn:

Мне - отговорът го има в темата между другото. 

 

И искаш да ми кажеш, че тая гнас не е записала грешка в ECU-то, а направо му е направила байпас и ти е активирала крушката? :wtf:

 

П.П. Да бъда и аз буквалист поне веднъж... :popcorn:

Link to comment
Share on other sites

И искаш да ми кажеш, че тая гнас не е записала грешка в ECU-то, а направо му е направила байпас и ти е активирала крушката? :wtf:

 

П.П. Да бъда и аз буквалист поне веднъж... :popcorn:

 

Не знам, Пламене - признавам си (каза ми ЕГР оня шнур) - но разбрах, че моята кола е перфектен диамант, след като покарах 100км тая въшка. 

 

ЕГР

 

Именно. Светне ли пак - светвам и аз. Аз и без тва пия вода с уран и се чудя що в тъмното съм като 

 

$_35.JPG?set_id=880000500F

Link to comment
Share on other sites

Тая Хонда на колко е по-километраж? Покрай тоя ЕГР, изчиститете картерната вентилация, дросела, стъпкови и всичко по веригата, защото там ще е същото положението. Как са ѝ оборотите на празен ход? Клати ли?

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...