Jump to content
BulForum.com

Каква кола да взема на 85 годишната си баба


RaptoR

Recommended Posts

Свирни на лично, та да си кажеш какво ти трябва... И може и теб да те уредим с моите отстъпки :)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 122
  • Created
  • Last Reply

Ти иди тури някой леФ на масата, че човекът е един от не многото авто джамбази, дет стоката им бързо се върти....

 

Разбрал съм се с Петьо - сега ще сложат чисто нов акумулатор и поне две читави гуми, щото е с такива галоши, че не е истина. Няма кво да турям някой лев, а направо ще си излезна с нея от двора след празниците. 

 

И на мен ми трябва Хонда. Ама истинска, не ментета като тоя джаз. S 2000 :D

 

Стефче, ти кога удари 85, брат?  :laughing:

Link to comment
Share on other sites

Вече съм официално в Джаза. А още не съм го карал. Мисля постигнах каквото можах при сделката. 

А днес, Галицин, докато оставях бъхливите 5 бона на Петьо, една БРУТАЛНА ковра наброи едни пачки от чантичката си и си тръгна с Ауди, дето дълго още ще е в мечтите ми... Бахти с една п(€§а кви неща може да изкараш... А ние се борим за дУмокрация... 

Link to comment
Share on other sites

Ти днес на Брезовско ако знаеш каква мега намазана и тунингована пикла щеше да ми се фърли отгоре с една S 65 - AMG.... Гледаше изключително тъпо и изумено като се осъзна какви беше на път да ги извърши. Ама пък визията на кифлата си струваше всяка една стотинка, дето някое си застаряващо момченце с коремче беше наляло в нея....

Link to comment
Share on other sites

Не мога да ти опиша.... А па се оказа, че в офиса е жена му на Петьо, та добре не подметнах бомбичките там. Иначе докато се опитваше да затвори вратата, надупена срещу мене - еми за малко щех'се жертвам за тотал простак (че съм залитнал) да й "помогна" ...  :laughing:

 

Ебати барабанчето, ебати чудото... И навън докато пиех на фотьойлчето бъзикнах Петьо - само каза виж кво Ауди й продадох.   

Link to comment
Share on other sites

Трябваше да я видиш преди пет-шест годинки, пииич.... Сега вече изглежда доста поувяхнала. Питай ме мене какво ми е било, докато съм държал едната клетка от сервиза му...

Link to comment
Share on other sites

Хич няма и да стъпя - в понеделник съм упълномощил човек там - пак разни връзки - нямам намерение да вися. Ти 5 часа много леко си минал даже. 

 

Проблемът е другаде - днес се качих да завъртя колата из базата и ми иде сега оня да го трясна с тесла по главата. 

Link to comment
Share on other sites

Хич няма и да стъпя - в понеделник съм упълномощил човек там - пак разни връзки - нямам намерение да вися. Ти 5 часа много леко си минал даже. 

 

Проблемът е другаде - днес се качих да завъртя колата из базата и ми иде сега оня да го трясна с тесла по главата. 

Защо? Какво и е на колата? Ти не я ли покара преди това?

Link to comment
Share on other sites

Нямаше кога, пък и нали връзки... А като отидох да я плащам беше вече качена на камиона. Май не е било случайно. 

Link to comment
Share on other sites

Нямаше кога, пък и нали връзки... А като отидох да я плащам беше вече качена на камиона. Май не е било случайно.

Как ти хрумна да купиш кола без да си я карал и да е минала през сервиз на който имаш доверие???
Link to comment
Share on other sites

Как ти хрумна да купиш кола без да си я карал и да е минала през сервиз на който имаш доверие???

Жена, кола и телевизор се взимат на късмет :D

Link to comment
Share on other sites

Жена, кола и телевизор се взимат на късмет :D

 

Не е хич така, но тук има толкова много обстоятелства намесени... Ще видим другата седмица. Нека мине регистрацията. 

Link to comment
Share on other sites

Не знам още ама знам, че съединителят е най-горе вече. Друогото само го предполагам (волана стои накриво) засега и другата седмица ще знам с точност - ще си го оправи продавача. 

Link to comment
Share on other sites

Задължително сменете филтъра горивния. Намира се в Резервоара, Поръчай Оригинален от Бултрако, към 60тина лева е. 

Link to comment
Share on other sites

Друогото само го предполагам (волана стои накриво)

Може просто да не е минавала предница в скоро време или когато е минавала да е бил някой идиот който да изправи волана. Има ги безкрайно много такива.
Link to comment
Share on other sites

По принцип волан не се пипа, изправя се предница. За да ми седи така накриво (а е бая вдясно) или чисто новите предни гуми са тотален батал, или предницата е със собствено мнение за всяка посока... Ще се разбере. Но тоя съединител не знам колко ще изкара. За щастие баба ми кара много малко, но такова високо отделяне си е довиждане. 

Link to comment
Share on other sites

По принцип волан не се пипа, изправя се предница. За да ми седи така накриво (а е бая вдясно) или чисто новите предни гуми са тотален батал, или предницата е със собствено мнение за всяка посока... Ще се разбере. Но тоя съединител не знам колко ще изкара. За щастие баба ми кара много малко, но такова високо отделяне си е довиждане.

Когато ти настройват предницата трябва да фиксират волана да е направо. На много места съм виждал да настройват предницата без да го правят това нещо. Лесно се оправя това. За предница съм най - доволен от един сервиз малко след Шел-а на Цариградско шосе. Само с това се занимава човека.
Link to comment
Share on other sites

Иване, волан не се пипа! Ако воланът се изкриви - имаш проблеми с гумите/предницата => оправят се тези проблеми и воланът се връща на мястото си. Пипа ли някой волана, той е престъпник. По тая логика всеки идиот може да ти премести волана с няколко шлица и да ти каже, че ти е оправял предницата. 

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...