Jump to content
BulForum.com

Филми: обща тема


Recommended Posts

  • Replies 653
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Сега след като Марвел си откупиха обратно правата нали ще има нов рибуут, въпреки че предния не беше завършен все още. Ще видим каква ще я свършат там, въпреки че на мен ми е много дискусионен избора им, главният им герой, който ще играе Питър Паркъв, да е гимназист.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 4 weeks later...

Накъде отива тоя свят....първо беше новината за гей-джедай...сега път "братята-сестри".....май наистина някой ден всичките ще ни вкарат в Матрицата. :wacko:

 

Създателите на „Матрицата“ братя Уашовски вече са сестри

Link to comment
Share on other sites

Накъде отива тоя свят....първо беше новината за гей-джедай...сега път "братята-сестри".....май наистина някой ден всичките ще ни вкарат в Матрицата. :wacko:

 

Създателите на „Матрицата“ братя Уашовски вече са сестри

:Facepalm: :Facepalm: :Facepalm:

Link to comment
Share on other sites

  • 4 months later...
  • 3 weeks later...
  • 1 month later...
  • 2 weeks later...
  • 4 weeks later...

Видях го трейлъра преди дни и мисля,че Скарлет не е подходяща за тази роля.Така че положителните ми очаквания са свързани по-скоро с това заглавие:

П.С.Освен това тийзъра е много по-добър:

Edited by galaxi
Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Когато се озовете лице в лице със смъртоносни пришълци от друга планета, има само едно нещо, което може да направите - бягайте!

 

Точно такъв е и съветът от първия плакат на предстоящия филм Alien: Covenant, който е продължение на пуснатия през 2012 г. Prometheus.

 

В новата лента, режисирана от Ридли Скот, екипажът на колониалния кораб Covenant открива непозната планета, приличаща на истински рай. Тя обаче се оказва един доста опасен свят, чийто единствен обитател е синтетичният Дейв, изигран от Майкъл Фасбендър. Той е оцелял след трагичната експедиция Prometheus. Отново ще видим и Нооми Рапас, която пак ще бъде в ролята на д-р Елизабет, както и актьорите Дани Макбрайд, Били Кръдъп и др.

 

Първоначално Alien: Covenant трябваше да излезе по кината на 4 август 2017 г., но сега премиерата му е преместена с три месеца по-напред и вече се очаква на 19 май догодина,завършва CNET.

 

 

:smile1:  :werewolf:  :ninja:  :sayjin  :woot  :rolleyes:  :wir  :tongue

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Предвид колко БРУТАЛНО ТЪП беше предния филм (изключвам музиката) може само да се притесняваме тоя кошмар да не се повтори.

WTF, а си мислех, че само на мен не ми е харесал. Не разбирам хайпа и високата оценка. Гледах го преди време и не бих повторил никога.

Link to comment
Share on other sites

WTF, а си мислех, че само на мен не ми е харесал. Не разбирам хайпа и високата оценка. Гледах го преди време и не бих повторил никога.

 

Същия hype като с 2001: A Space Odyssey.

Edited by w00x
Link to comment
Share on other sites

Това вече е класика. 

 

A BLADE RUNNER без музиката на VANGELIS просто не би трябвало да съществува. 

 

(надявам се не сте чак такива хлапаци, та поне знаете кой е VANGELIS)

Link to comment
Share on other sites

Дърти сме.

И саундтрака го знам, и Вангелис съм слушала доста! :D Филмът не съм гледала, спомням си обложката на албума :D

Лично на мен албумът Conquest of paradise повече ми харесва! Което ми напомня да си го пусна :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...