Jump to content
BulForum.com

Филми: обща тема


Recommended Posts

Филмът действително е спиращ дъха визуално, но за радост и във всяко друго отношение е изпипан и имаше от всичко по много. Единственото, което не ми хареса беше, че не се усетих, че това е втората част и ще има и трета и очаквах всичко да свърши още снощи.

 

И щом филм 2 часа и половина, че и повече, мина неусетно, значи се е получил.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 653
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

  • 4 weeks later...

Гледайте ЗАГЛАВИЯ и чудо през новата година.... Мисля, че някои филми вече можем да ги водим като годишни сериали... Дано не осерат Син Сити... Тия дъртите, с тая боза Непобедимите, имам чувството че си търсят повод да дойдат до България да се напият...  :laughing:

Link to comment
Share on other sites

Тия дъртите, с тая боза Непобедимите, имам чувството че си търсят повод да дойдат до България да се напият...  :laughing:

При това на чужди разноски :)

Link to comment
Share on other sites

О,боже,влюбих се... :P в Дженифър Лоурънс.Почвам да и търся и-мейл адреса.

http://youtu.be/81zQdPZ

След Winter's Bone и The Hunger Games смятам,че е време за Silver Linings Playbook,в който си партнира с Робърт Де Ниро.Няма друга от младото и по-ново поколение холивудски актриси,от които да съм толкова много впечатлен.

А и сър Джак Никълсън и обръща внимание  :lol:

Edited by galaxi
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 5 weeks later...

 

Този филм е толкова задължителен на кино, че дори не ми се говори. Между другото Годзилата от 98-ма доста ме беше впечатлила. Надявам се този да подмине Емериховия филм. Признавам си, че имам големи очаквания. Дано не разочарова.

Link to comment
Share on other sites

Годзила е класика от много години насам. 1998 беше шедьовър, който вече не знам коклко пъти съм гледал. Отсега казвам, че това едва ли ще го достигне, но поне ефекти ще се видят, може би, евентуално... Пропорционало ефектът на тогавашните и на сегашните върху публиката ще е несравним. 

Link to comment
Share on other sites

Лео пак се размина :)

 

За Гравитация ще ме извиняват, айде моля ви се... трябваше да има повече за Her.

Матю и Джаред напълно си заслужиха оскарите според мен, но с Гравитацията наистина се поизхвърлиха, колкото и добър филм да е. :)
Link to comment
Share on other sites

Годзила е класика от много години насам. 1998 беше шедьовър, който вече не знам коклко пъти съм гледал. Отсега казвам, че това едва ли ще го достигне, но поне ефекти ще се видят, може би, евентуално... Пропорционало ефектът на тогавашните и на сегашните върху публиката ще е несравним. 

 

Много хора не го харесват изобщо този от 1998 и го класифицират като пълен провал, а какво остава за шедьовър.

 

Аз мисля, че този ще е по-хубав.

Link to comment
Share on other sites

Не съм сигурен какво дефинираш като "разминаване", но той дори не е бил близко, за да се размине. :lol:

Освен да ни демонстрираш за пореден път какво си леке нищо друго не направи   :notify:

Щом е бил в петорката номинирани значи е достатъчно блестящ,за да получи шанс за това най-високо отличие.Не бива да се забравя ,че отсяването е измежду доста повече заглавия отколкото избора за краен победител.Не съм гледал все още Dallas Buyers Club,но във The Wolf of Wall Street двамата в общите сцени са равностойни.В същност без да е екшън не се сещам друг да създава такава динамика на лента с цялостното си физическо присъствие 

the-wolf-of-wall-street-official-extende

Link to comment
Share on other sites

И аз мисля, че Гравити е поизхвърлен откъм идея и кой ли знае какво...

Link to comment
Share on other sites

И аз мисля, че Гравити е поизхвърлен откъм идея и кой ли знае какво...

В специалните ефекти Гравити наистина нямаше конкуренция тази година - това е едно от най-изпипаните 3D-та изобщо. Обаче наградата за Best Original Score, WTF???!!!
Link to comment
Share on other sites

Имам съмнение само за един дали съм го гледал. За останалите 16 съм сигурен, че не съм.

... аз пък не съм гледал само 6 от въпросните 17, като на тоя Shame му се каня от бая време :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...