Jump to content
BulForum.com

Играх ... открих, че е боза


po_taka

Recommended Posts

Аз не се права на играч а си изказвам мнението.Не можеш да отречеш че DiablO е преуспяла игра.Аз имам комп от 3 години и когато си го взех вече беше хит.И досега...

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 82
  • Created
  • Last Reply
Аз не се права на играч а си изказвам мнението.Не можеш да отречеш че DiablO е преуспяла игра.Аз имам комп от 3 години и когато си го взех вече беше хит.И досега...

Между другото ако си мислиш, че още диаблото е хит дълбоко си се излъгал.Кои играе диаблото в момента? Само най-запалените фенове на играта и малките дечица в кварталните залички :woot Е това ако ти е определение за хитова игра в момента здраве му кажи.

Link to comment
Share on other sites

Абе вие не разбрахте ли бе ? Тая тема е за глупави игри. Не може някоя игра да е продала 2 милионо легални копия и да я пишете в темата. Очевидоно е че проблема е във вас не в играта.

Link to comment
Share on other sites

Doom 1,2,3 са нещо по зле и от боза

Chanpionship manager е толкова загубена игра - просто досега не бях играл такава!!! Не може да пуска 3Д а само на 2д то стават егати мачовете гледаш само едни то4ки как се местят не можеш да видиш дали със глава са вкарали гола или със обикновено воле !

Някога играли ли сте MDK2 ?

Link to comment
Share on other sites

Chanpionship manager е толкова загубена игра - просто досега не бях играл такава!!! Не може да пуска 3Д а само на 2д то  стават егати мачовете гледаш само едни то4ки как се местят не можеш да видиш дали със глава са вкарали гола или със обикновено воле !

Някога играли ли сте MDK2 ?

Не ме караи да се смея :lol:

Link to comment
Share on other sites

Doom 1,2,3 са нещо по зле и от боза

Chanpionship manager е толкова загубена игра - просто досега не бях играл такава!!! Не може да пуска 3Д а само на 2д то  стават егати мачовете гледаш само едни то4ки как се местят не можеш да видиш дали със глава са вкарали гола или със обикновено воле !

Някога играли ли сте MDK2 ?

 

 

За Championship manager определението, което даваш мога да ти кажа само едно.Тая игра е направена за да се мисли, не да се гледат картинки и прочие.Ако си падаш по 3д-то Total Club Manager е твоята игра,а там не е много нужно да си напрягаш мозъка.Че къде другаде ще вземеш Зинедин Зидан от Реал Мадрид под наем в третодивизионен английски отбор :D Ако става за въпрос Championship Manager съм го играл 3-4 години само на text mode, добре, че не си играл тая версия че иначе кои знае какво още щеше да оплюеш.

Колкото до MDK и MDK 2 бяха супер оригинални игрици за времето си и не виждам за какво могат да присъстват в темата.

Разбирам, че някой хора си имат компютърче от годинка-две и ви блазни 3д-то..Явно не сте се кьорили пред екрана на Hexen 2 и тем подобни игрички....

 

Едит:

чак сега ти видях профила и на колко си :) Явно когато хората са играли Doom 1 и 2 още си смукал биберона :wir

Link to comment
Share on other sites

Абе вие не разбрахте ли бе ? Тая тема е за глупави игри. Не може някоя игра да е продала 2 милионо легални копия и да я пишете в темата. Очевидоно е че проблема е във вас не в играта.

 

Abe tia i Britney Spears prodava milioni i Lord of the Rings i Harry Potter i taka natatyk ama tva znachi li che sa hubavi...

Link to comment
Share on other sites

Abe tia i Britney Spears prodava milioni i Lord of the Rings i Harry Potter i taka natatyk ama tva znachi li che sa hubavi...

Желязно изказване... Ти как мислиш: Колкото по-малко продаваш, толкова по-хубав си? Лудница... Кажи ми сега, че колкото повече продаваш, толкова по-малко хора те слушат/гледат!

Link to comment
Share on other sites

ahaha doom 1, 2 bozi....

warcraft, diablo ,starcraft bozi...

sims ne e boza predpolagam

ave kato 4eta tiq postove napravo me boli syrceto, 4e moje da ima takiva hora

Между другото ако си мислиш, че още диаблото е хит дълбоко си се излъгал.Кои играе диаблото в момента? Само най-запалените фенове на играта и малките дечица в кварталните залички  Е това ако ти е определение за хитова игра в момента здраве му кажи.

vlez v bnet i vi6 kolko usera ima , posle si zatvori ustata , ili malkite deca po kvartalnite zali4ki sa dosta? ...abe az diablo ne haresvam, ama aide,tova da kajete, 4e ne e preuspqla,prosto me vtre6ti...az igraq arcanum , baldura etc

ina4e za mnenieto ti za doom i mdk sym syglasen

Blizzard i ID sa veliki firmi , maistori syotvetno na strategiite i shooterite, pioneri v janra, koito ostavat nai-dobri i do dnes

taka vie , koito gi pluete, imate dve osnovni pri4ini-kolkoto i da ste opitvali , ne ste mojeli da si pusnete barracks predi priqtel4etata vi da imat ve4e 3 marinki, kolkoto i da ste igrali s railgun, priqtelite vi sa bili po-dobri, taka 4e tezi igri prosto ne sa za lameri kato vas , makar 4e vie ste ostanali s ubejdenieto, 4e gre6kata e v geimkata. Vtorata pri4ina e ,4e ste nedorasli sme6nici, radva6ti se na grafikata na farcry, ne obry6taiki vnimanie na istoriqta na igrata, koqto sux i ne znaete za6to ajeba geroqt trepe mutanti.

Vie igraete igrite na medium, igraete gi po 5 minuti, izpolzvate cheatove......

kakvo znaete vie koq e hubava i koq ne, igraite si deer hunter, amerikan4eta sme6ni i myl4ete

ai 4e mi izleze pqna po ustata

Link to comment
Share on other sites

Doom 1,2,3 са нещо по зле и от боза

Пич ти някога играл ли си ги тези игри? Или имаш компютър от 2 седмици и вече реши, че си станал гений!

 

А по темата - за мен глупава игра е Хироус 4!

Link to comment
Share on other sites

ahaha doom 1, 2 bozi....

warcraft, diablo ,starcraft bozi...

sims ne e boza predpolagam

ave kato 4eta tiq postove napravo me boli syrceto, 4e moje da ima takiva hora

 

vlez v bnet i vi6 kolko usera ima , posle si zatvori ustata , ili malkite deca po kvartalnite zali4ki sa dosta? ...abe az diablo ne haresvam, ama aide,tova da kajete, 4e ne e preuspqla,prosto me vtre6ti...az igraq arcanum , baldura etc

ina4e za mnenieto ti za doom i mdk sym syglasen

Blizzard i ID sa veliki firmi , maistori syotvetno na strategiite i shooterite, pioneri v janra, koito ostavat nai-dobri i do dnes

taka vie , koito gi pluete, imate dve osnovni pri4ini-kolkoto i da ste opitvali , ne ste mojeli da si pusnete barracks predi priqtel4etata vi da imat ve4e 3 marinki, kolkoto i da ste igrali s railgun, priqtelite vi sa bili po-dobri, taka 4e tezi igri prosto ne sa za lameri kato vas , makar 4e vie ste ostanali s ubejdenieto, 4e gre6kata e v geimkata. Vtorata pri4ina e ,4e ste nedorasli sme6nici, radva6ti se na grafikata na farcry, ne obry6taiki vnimanie na istoriqta na igrata, koqto sux i ne znaete za6to ajeba geroqt trepe mutanti.

Vie igraete igrite na medium, igraete gi po 5 minuti, izpolzvate cheatove......

kakvo znaete vie koq e hubava i koq ne, igraite si deer hunter, amerikan4eta sme6ni i myl4ete

ai 4e mi izleze pqna po ustata

А бе ти между редовете ли четеш?Да съм казал, че не е била хит?Да беше..ама всяко нещо за времето си.Диабло да ми кажеш коя година излезе и коя година сме сега? За разлика от теб играх Диабло 1 1996-та година, продължих и с 2 и ЛОД, но за разлика от някои други хора ми омръзнаха.За разлика от доооста други хора, дето имат излишни пари да правят нощни да рънят баал и мефисто за някоя друга руна или шако.

И ти ли господин смешник ще казваш, кой е недорасъл пубер бе, поплювко?Брей..играел си Балдур'с гейт и Арканум(дето се оказа ебати и недоразумението впрочем).Я дай пълния списък на тва дето го играеш, та да не вземем да изостанем от тендециите които налагаш ти.Лично аз, рядко съм имал машина на, която да играя най-новите игри и с най-новата графика и ми се е налагало да играя на игрици, които първо едва ли си ги чувал и второ не би издържал и 5 минути, така, че не ми разправяй кой гледа графики и не гледа истории.И последно си избърши пяничката от устенцето и отивай да джъгаш Балдура и да се правиш на велик.

 

Бтв, ако се имаш за толкова велик на Quake 2 и StarCraft давай да те видим...г-н Геймър...Аман от ветерани и разбирачи на компютърните игри на по 15-16 година да му се не види!

Link to comment
Share on other sites

Грррр....

Темата се провали тотално...

Защо прошуснахте CS и GTA , та като е омазване да е пълно...

Или тези са такива бози че нокой не ги играи и не заслужават коментар ?

Link to comment
Share on other sites

ahahaha emi N00KiE igral sym vsi4ko na bioware i troika games, a ako smqta6, 4e arcanum e nedorazumenie, tva si e li4no tvoi problem, a na starcraft ne moga da igraq, no za smetka na tova na warcraft i quake moga... a veterani i razbira4i na kompiutyrnite igri ima i na po 10 godini, koito sa dosta po-dobri ot t.nar "dyrti gameri" (primer envious)

За разлика от теб играх Диабло 1 1996-та година, продължих и с 2 и ЛОД, но за разлика от някои други хора ми омръзнаха

emi i az igrah diablo prez 1996 godina , moi 4ovek , igrah i 2 , lod i makar 4e mi omryzna da pravq cow run, mephi run, tova ne ozna4ava , 4e na drugi ne im e priqtno. Zamisli se kolko trade , kolko pari pravqt cikliorite i togava govori, 4e zanimanieto im e bezsmisleno.(na diablo 1 mu imam i diska u nas vse o6te)

Лично аз, рядко съм имал машина на, която да играя най-новите игри и с най-новата графика и ми се е налагало да играя на игрици, които първо едва ли си ги чувал и второ не би издържал и 5 минути, така, че не ми разправяй кой гледа графики и не гледа истории

gameplay>graphics man

i kogato az sym igral textovi questove , ti ne si znael kakvo e PC , vypreki 4e ne sym mnogo na godini, game industriqta ne e 4aaak tolkova stara kolkoto se opitva6 da q izkara6, pyk i ne vijdam za6to da ne te razmaja na warcraft ili starcraft(ne mi se govori prosto za quake) , moje bi po-malkite ot teb ne mogat da igraqt?

piis :punk

Link to comment
Share on other sites

emi i az igrah diablo prez 1996 godina , moi 4ovek , igrah i 2 , lod i makar 4e mi omryzna da pravq cow run, mephi run, tova ne ozna4ava , 4e na drugi ne im e priqtno. Zamisli se kolko trade , kolko pari pravqt cikliorite i togava govori, 4e zanimanieto im e bezsmisleno.(na diablo 1 mu imam i diska u nas vse o6te)

 

Кво излиза? Че като си бил на 8 годинки си играл диабло ли ? (ако може да ти се вярва в достоверноста на профила).И не са безпокой :) Когато си си играл на текстовите куестове, съм имал компютър :blink:

 

А като ми говориш за цикльори..Това не сахора по които можеш да съдиш за гейм-индустрията а по скоро хора с много свободно време и малко неща за правене.И изобщо да те нарекат "цикльор" не е нещо с което можеш да се гордееш.

Link to comment
Share on other sites

Кво излиза? Че като си бил на 8 годинки си играл диабло ли ? (ако може да ти се вярва в достоверноста на профила).

ne6to stranno li ima?

И не са безпокой  Когато си си играл на текстовите куестове, съм имал компютър

emi 6tom sym gi igral, zna4i i az bi trqbvalo da sym imal.....

Tова не сахора по които можеш да съдиш за гейм-индустрията а по скоро хора с много свободно време и малко неща за правене

a po koi hora da sydq za game-industriqta. Po horata, koito installirat igra, poigravat 5 min, a posle q iztrivat, za6toto nqmat vreme?! Igrite iziskvat vreme i to4no zaradi tova az ne sydq za industriqta po hora koito, nqmat takova, a naprotiv- ot tezi, koito imat i syotvetno gi igraqt....

piis agein :punk

Link to comment
Share on other sites

Wheel of Time е изключително тъпа игра. И някои от tycoon- ите също. Без да броя Transport Tycoon и Rolercoaster Tycoon, те са класика. Преди играех и се кефех много на Championship Manager 00/01 и 01/02 предимно. Но тези новите, не знам, нещо не можаха да ме пленят. А и вече смятам играта за тъпа и я слагам в графата "времегубка". Коя още... хм, не мога да се сетя за други сега.

Link to comment
Share on other sites

a po koi hora da sydq za game-industriqta. Po horata, koito installirat igra, poigravat 5 min, a posle q iztrivat, za6toto nqmat vreme?! Igrite iziskvat vreme i to4no zaradi tova az ne sydq za industriqta po hora koito, nqmat takova, a naprotiv- ot tezi, koito imat i syotvetno gi igraqt....

piis agein  :punk

 

ти май не разбираш кво значи цикльор.Цикльора обикновенно играе 2-3 игри(Diablo, WC3 и CS) е тва е цикльорството, а гейм-индустрията не е само тези игри.Единственото добро производно от цикленето е ПРОгейминга,ама за някой преуспял ПРО освен Insomnia не се сещам.

 

Ако става за въпрос ходил съм по 10 часа на работа и винаги съм намирал време за час-два да поиграя, стига да има нещо което да те запали.Така, че ако има кво да ти се играе винаги ще се намери време.

Link to comment
Share on other sites

Значи това дали една игра е хубава се определя само и единствено от графиката? Така ли да разбирам....?

 

Хахах тогава значи най-любими ще са ми игрите дето изобщо не ми тръгват ;)

;) GAZAR mnoo hubavo go kaza

Link to comment
Share on other sites

Po-golqma glupost ot tazi tema nqma...sasedkata igrae Sims za neq po-velika ot taq igra nqma...za men tq e absolutna tupotiq i zaguba na vreme. Ne varvi nqkoi, koito obi4a da igrae strategii da dava mnenie za Doom 1 ili 2...nqkoi puk daje si govorqt naizust za tezi igri ili puk 4uli nedo4uli ot nqkoi priqtel, koito 4ul ot ne znam si kade...Temata za preporu4itelnite igri e napulno dostatu4na. Otdelno az nikoga ne bih se navil da teglq igra samo zashtoto nqkoi kazal, 4e e hubava ili tupa...po-skoro shte pro4eta 2-3 reviuta, za da razbera za kvo ide re4 i da precenq pasva li na moq vkus.

Link to comment
Share on other sites

So sory basten но аз СЪМ играл доом 1 2 3 така че мога да дам мнение.Говориш глупости.Е за някои може ида се отнася но... :wacko:

 

Е ся..аз ненавиждам Heroes 3 ама..да съм обявил "тая игра 5 пари не струва"?Всичко тука опира до личния вкус...

Link to comment
Share on other sites

Prince of Persia - Velika igra !

 

Obache tretata chast e pulna boza. Predpochitam da si igraq Prince of Persia 1 ili 2, koito sa pod 1 MB otkolkoto 3D varianta(prince of Persia 3D), koito e nad 200 MB, i nqma nishto obshto s istinata. Za posledniq Princ na Persia nema da govorim - just perfect :wub:

 

Stiga ste pluli po Warcraft III, igrata e mnogo hubava, prosto ne e za vseki...to ako vseki mozheshe da igrae warcraft .... :P

 

Otnosno Doom 3 shte kazha samo, che e igra 1 put - perfekten izkustven intelekt, perfektna grafika, perfektna muzika - kak mozhe nqkoi da q naricha "boza" - sramota :allien

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...