Jump to content
BulForum.com

размяна на покани за тракери


frodo

Recommended Posts

Давам покани за:

 

2xScenebytes.org

3xIPTorrents.com

2xHd-space.org

 

Пратете каквото сметнете за необходимо!!

Търся за HDBits и SceneHD,ако някой има ще съм благодарен да ми я прати.Пощата ми е : chady@abv.bg

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 110
  • Created
  • Last Reply
  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 3 weeks later...
  • 4 months later...

http://xtremespeeds.net/

 

Дано тръгне пак, че ми е един от любимите . . .

 

Blog Spot For XS

 

 

28th of july i had my house raided under suspicion of been part of Imagine Group

while this information is not true I need to sort the matter out. I'v tempory closed the site till after the investigation. Im expecting a court case in coming months

 

I did rent a server to a guy who rented it out.

 

i have a meeting with a lawyer on monday 1st of August. I will keep this page updated with any updates of the progress

 

Check Back Daily

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
  • 3 months later...

Някой може ли да ми даде покана за TorrentLeech.org - преди години този тракер ми беше любим, но за съжаление си изгубих правото да ползвам торенти за повече от 2 години.

Благодаря предварително. Ако трябва ще платя.

емайл: stoimenow@gmail.com

Link to comment
Share on other sites

  • 5 weeks later...

Имам две покани за hd-torrents.org, които са валидни до края на годината.

Бих ги разменил за подобни, но ако не получа предложения до 18:00 ч. утре, ще ги подаря на първите двама желаещи.

Link to comment
Share on other sites

Имам две покани за hd-torrents.org, които са валидни до края на годината.

Бих ги разменил за подобни, но ако не получа предложения до 18:00 ч. утре, ще ги подаря на първите двама желаещи.

 

Разчитам единият да съм аз, понеже поради неактивност са ми закрили ъкаунта в HD-Torrents...иначе бях направил добър рейтинг, докато още влизах. :))

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Ако вече е отпаднало онова малоумно правило за месечно сваляне на 15GB... и аз се нареждам за една покана. Тъпаците ми закриха ъкаунта не зависимо от високият рейтинг, щото не съм изпълнявал квотата за сваляне :wacko:

Link to comment
Share on other sites

Ако вече е отпаднало онова малоумно правило за месечно сваляне на 15GB...

 

Да, тъпо е, но поне не е месечно...а и не е неизпълнимо - това са все пак 2-3 филма. ;)

 

20.12.2011: Please note' date=' that the quarter rule will be activated again on 01.01.2012. This means that from 01.01.2012 to 31.03.2012 you will have to download a minimum of 15 GB.

this is an automated system please do not reply!!![/quote']

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Ако вече е отпаднало онова малоумно правило за месечно сваляне на 15GB... и аз се нареждам за една покана. Тъпаците ми закриха ъкаунта не зависимо от високият рейтинг, щото не съм изпълнявал квотата за сваляне :wacko:

 

Има го, но е за тримесечие, не е за един месец. Ако искаш покана, имам една.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Търся си покана за what.cd и trancetraffic.Ако някой има да сподели една ще съм му много благодарен.Дори и да няма покани, ако може само да провери дали има някакви сетове, на един DJ.

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Някой има ли за what.cd? Ако ми докажат, че са съвестни потребители в не-български тракери мога да я разменя за waffles/hdbits/TL.

Link to comment
Share on other sites

Търся си покана за what.cd и trancetraffic.Ако някой има да сподели една ще съм му много благодарен.Дори и да няма покани, ако може само да провери дали има някакви сетове, на един DJ.

виж тук

 

http://www.tribalmixes.com/

 

Може и да намериш каквото ти трябва :)

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...