Jump to content
BulForum.com

Момичета на повикване в Пловдив ?


Avanta

Recommended Posts

pazu,

най-обичам да ме обвиняват в комплексираност. лаская се. явно съм доста сложна личност, но все пак не прекалено, за да могат и по-семплите да го видят и да осъзнаят.

а фройд отдавна е демоде и концепциите му нямат много разумни привърженици.

 

в колко от изброените от теб училища имаш приятелки или роднини и те влизат ли в твоите категории? колко души от споменатите училища познаваш? в кои училища си влизал и в кои от тях си виждал само отдалече или просто си минавал покрай оградата им? да разбираме ли че в нито едно друго средно училище из града няма подобни момичета, защото ти не си ги изброил?

 

w00x,

много по-благопристойно ли щеше да е да изблее "СТИГА БЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕ!" и да го пляска по ръката? откога демонстрацията на чужда сексуална възбуда ти влиза в работата? и аз съм грозен и аз съм щипал момичета по задника, това означава ли че всички те са били курви? недей така, ще ми разбиеш детската психика.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 87
  • Created
  • Last Reply

Ами написаното за у-щата не е далече...с някои малки уточнения, но тая тема скоро ще навлезе във водите на lock-а усещам.

Link to comment
Share on other sites

Един приятел си търси сладурана :lol: :rolleyes: за изкарване на незабравима вечер.Някакви координати можете ли да дадете?

Kolko parichki ima tvoq priqtel?

Link to comment
Share on other sites

Kolko parichki ima tvoq priqtel?

Ами каза, че за час иска - не за цяла вечер.Имал на разположение около 100 кинта (плюс-минус).Може ли да се уреди нещо и какво ?Няма реална представа какви са цените..нито пък аз да му кажа.Ако не са достатъчни кажете някакви преблизителни суми за час.

Link to comment
Share on other sites

продължавайте, продължавайте.....

няма от кво да се притеснявате при подобно публично обсъждане, щото в МВР за некви други ключови думи са си настроили филтрите, не е кат да търсят СВОДНИЧЕСТВО, СКЛОНЯВАНЕ или СЕКС+ПАРИ....

 

 

я да видим за колко време ще реагират сега :lol: .

 

само моля довършете сделката публично, че иначе ще ме подгонят мен дето съм попречил на следствието.

Link to comment
Share on other sites

продължавайте, продължавайте.....

няма от кво да се притеснявате при подобно публично обсъждане, щото в МВР за некви други ключови думи са си настроили филтрите, не е кат да търсят СВОДНИЧЕСТВО, СКЛОНЯВАНЕ или СЕКС+ПАРИ....

я да видим за колко време ще реагират сега :lol: .

 

само моля довършете сделката публично, че иначе ще ме подгонят мен дето съм попречил на следствието.

Аз съм попадал на няколко български сайта където предлагат такива услуги. Не съм видял някой да ги гони. За съжаление не мога да дам линкове в момента. Утре по някое време.

Link to comment
Share on other sites

Аз съм попадал на няколко български сайта където предлагат такива услуги. Не съм видял някой да ги гони. За съжаление не мога да дам линкове в момента. Утре по някое време.

и аз съм попадал. парадйаса също почна кат такъв преди да се обяви за социална мрежа.

повечето са или красиво изработени мрежи за рибарство и служат за промишлен добив на данни за кредитни/дебитни карти, адругите са остарели и са отново със същата функция, но просто те пренасочват към ипулсни телефони. дори да има някаква реална обява силно се съмнявам на едно телефонно обаждане да ти отговорят веднага точно кво предлагат и срещу каква сума.

 

колкото до законността - наказуемо е само сводничеството/склоняването. труженичките само ги задържат за ден-два и отнасят някакви административни актове "за нарушаване на обществения морал" примерно и то със смешни суми.

 

но както и да е. това е друга тема. говорим за други сайтове. все си мислех че тука е форум, в който общуват по-разумни люде и нейде из правилата беше записано, че не се толерира каквато и да е незаконна дейност. като сводничеството може би едва ли не?

Link to comment
Share on other sites

w00x,

много по-благопристойно ли щеше да е да изблее "СТИГА БЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕ!" и да го пляска по ръката? откога демонстрацията на чужда сексуална възбуда ти влиза в работата? и аз съм грозен и аз съм щипал момичета по задника, това означава ли че всички те са били курви? недей така, ще ми разбиеш детската психика.

 

Е не не. Не е хубаво така сега да казваме на черното бяло. Не е нужно да блее каквото и да било. Можеше да го плясне през лицето и да му се развика, както не един път съм виждал да правят момичета на които не им е приятно, но от друга страна, такъв тип мъж, не би посегнал по този начин на жена ако не знаеше каква щеше да е нейната реакция или не беше сигурен в положението си. Едно е да "щипнеш момиче по задника", друго е да бръкнеш на момиче в деколтето пред поне 20 човека очевидци. То си е направо просташко.

Link to comment
Share on other sites

друго е да бръкнеш на момиче в деколтето пред поне 20 човека очевидци. То си е направо просташко.

Бай Ганьовщинааа xD

Link to comment
Share on other sites

Сещам се за няколко много добри, изпробвани, но не го правят за пари и няма да ти пуснат :)

 

- Скъпи, иди и купи хляб, ако има яйца - вземи десет.

Мъжа се върнал с десет хляба.

 

Извод: Формулирайте по-точно request-ите си :)

Link to comment
Share on other sites

Мобо ... човеко ... не съм ку*вар , щото все още ставам си хвана някоя мадама , дето да ми пусне за без пари и да не е "мара общата" . Относно ку*ветата-ученички ... в бившата Лиляна Димитрова (сега СОУ "Патриарх Евтимий" - до музикалното у-ще) Има една 10ти клас ... казва се Светлина , занимава се с пеене , баща и е някaкъв музикант , живее точно срещу Лекси в Смирненски ... тва момиче ... цялата тракия и половината център я е пробвал ... но е адски готина :) . С нея се познаваме само , излиза ли сме 2 пъти - адски умна е , но за къв го прави ... акъл не ми го побира .

Link to comment
Share on other sites

Да!Тука говорим за момичета на повикване, срещу заплащане, за високо интелегетни, задушевни раговори.Който си мисли за друго бърка.

Link to comment
Share on other sites

Мобо ... човеко ... не съм ку*вар , щото все още ставам си хвана някоя мадама , дето да ми пусне за без пари и да не е "мара общата" . Относно ку*ветата-ученички ... в бившата Лиляна Димитрова (сега СОУ "Патриарх Евтимий" - до музикалното у-ще) Има една 10ти клас ... казва се Светлина , занимава се с пеене , баща и е някaкъв музикант , живее точно срещу Лекси в Смирненски ... тва момиче ... цялата тракия и половината център я е пробвал ... но е адски готина :) . С нея се познаваме само , излиза ли сме 2 пъти - адски умна е , но за къв го прави ... акъл не ми го побира .

 

Едва ли и скоро ще може да ти го побере. Едва ли и тя ще осазнае скоро.

Та вие хлапета 10клас с извинение нямате още косми по половите си органи :lol: а искате да разберете секса, удоволствието от него и т.н.

 

 

 

Да!Тука говорим за момичета на повикване, срещу заплащане, за високо интелегетни, задушевни раговори.Който си мисли за друго бърка.

 

 

:lol: Съгласен.

Link to comment
Share on other sites

Едва ли и скоро ще може да ти го побере. Едва ли и тя ще осазнае скоро.

Та вие хлапета 10клас с извинение нямате още косми по половите си органи :lol: а искате да разберете секса, удоволствието от него и т.н.

:lol: Съгласен.

 

Абе имаме храсти , ама ги поддържаме :lol:

И съм 11ти клас :tongue

Link to comment
Share on other sites

Да!Тука говорим за момичета на повикване, срещу заплащане, за високо интелегетни, задушевни раговори.Който си мисли за друго бърка.

 

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Link to comment
Share on other sites

Ана Май - Кухи лейка , ама хубави

Благоев (Даскалото зад съда) - Хубави , ама и високо таксуват

Лиляната - Средна работа

Английската - Лесно се пускат , ама нямат много време , щото няма да сте и единствен

ииииии .....

Френската - Нямат равни ... каквото гадже да забършеш от там , няма да съжеляваш :)

Забрави Математическата - хубави и глупави (т.е. пИрфектни)

Иконома... без коментар...

Link to comment
Share on other sites

Т'ва за определенията по училища е супер тъпо. Не зависи къде учат, а кви са. То по таа логика от всяко училище в Пловдив има такива. Не, че от Френската някои момиченца не ги карат на даскало и ги взимат с G-класи, Carrera-и, Cayenne-и и тем подобни, но все пак... :lol:

Link to comment
Share on other sites

абе вие нещо май сте се здухали а ?

какво като ги карат с мерцедеси и поршета ..... да не завиждаме нещо че богатия чичко ги лашка а ние не ? тя си е заложила гъза не ти , така че стига с тия изказвания там са такива и такива , или пък някоя от тия с Г класите те е резнала и затва сега е курва ? ми и аз да съм момиче ще предпочета да ме разкарват с Г класа а не с градския транспорт , това е света се върти около парите който квото и да казва тва си е самата истина

Link to comment
Share on other sites

абе вие нещо май сте се здухали а ?

какво като ги карат с мерцедеси и поршета ..... да не завиждаме нещо че богатия чичко ги лашка а ние не ? тя си е заложила гъза не ти , така че стига с тия изказвания там са такива и такива , или пък някоя от тия с Г класите те е резнала и затва сега е курва ? ми и аз да съм момиче ще предпочета да ме разкарват с Г класа а не с градския транспорт , това е света се върти около парите който квото и да казва тва си е самата истина

Оооо изобщо нямах това предвид. Разбрал си ме грешно. Първо тия с Г класите са 11-12 клас, а аз съм по-малък пък и к'во ме интересуват к'во правят. Дет викаш те си залагат гъза. Исках да кажа, че беше тъпо "разпределението" по училищата. Че това не зависи от училищата, а от момичетата. Пък и Г класата идва 1 седмица и на чичкото като му писне я праща да хване автобуса буквално :lol:

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...