Jump to content

Photo

УЕФА Шампионска Лига

• Please log in to reply
585 replies to this topic

#581 NEO_DDT

NEO_DDT

a man apart

• Members
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 4940 posts

Posted 02 May 2017 - 21:42

18274909_702730609930307_416656552389910Добре е като няма засади :lol:

Ти да не си мечо пух ?
6 филии с мед преди тренировка , 3 след тренировка и 2 преди лягане ??!?!

VANA SINE VIRIBUS IRA

#582 slick

slick

Plovdiv

• Members
  • PipPipPipPipPip
  • 571 posts

Posted 02 May 2017 - 22:47

Аре тоа пак зе да квичи. Нафърцаха барса и ся света му крив. Земи си скрий малко злобичката. Реал заслужено смазаха Атлети. Един гол на Калдерона и може и с "Б" отбора играят там.

Ateletico Madrid All Time UCL GOALS:    100

Cristiano Ronaldo All Time UCL GOALS: 103   :laughing:

#583 Antares

Antares

ursa solaris

• Members
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 16030 posts

Posted 03 May 2017 - 07:54

Нео стига де... Беше в засада при центрирането на Рамос, което беше изчистено. Гола дойде след пас на Каземиро, при който Роналдо не беше в засада...

Edited by Antares, 03 May 2017 - 07:55.

Моите карикатури . Крива Спица . mtb
Попитали Далай Лама какво най-много го изненадва относно човечеството, а той отговорил:
"Човекът, защото жертва здравето си, за да печели пари. После жертва парите, за да си възвърне здравето. И след това е толкова неспокоен за бъдещето, че не се радва на настоящето. Резултатът е, че не живее нито в настоящето, нито в бъдещето, живее, сякаш никога няма да умре и после умира, без никога да е живял."

#584 NEO_DDT

NEO_DDT

a man apart

• Members
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 4940 posts

Posted 03 May 2017 - 14:25

Аре тоа пак зе да квичи. Нафърцаха барса и ся света му крив. Земи си скрий малко злобичката. Реал заслужено смазаха Атлети. Един гол на Калдерона и може и с "Б" отбора играят там.

Ateletico Madrid All Time UCL GOALS:    100

Cristiano Ronaldo All Time UCL GOALS: 103   :laughing:

Много се радвам, че на каталунските цигани им го сложиха, но ще се радвам още повече, когато белия минет го издухат и те! Не отричам, че ги смазаха, Атлетико бяха безобразно слаби. Само промити слепи фенбойчета като теб, веднага решават, че ако виждаш циганиите на Реал, трябва да си от Барса... Доста смешно! Тези картинки не ги правя аз, а има още хиляди хора, които гледат футбол и ги виждат, само слепите фенове на Реал не...

Edited by NEO_DDT, 03 May 2017 - 14:27.

Ти да не си мечо пух ?

VANA SINE VIRIBUS IRA

#585 slick

slick

Plovdiv

• Members
  • PipPipPipPipPip
  • 571 posts

Posted 03 May 2017 - 18:41

Айде без лични квалификации, кой бил 'слеп' и кой бил 'промит'. Като са ти неприятни и двата отбора не ги коментирай. Няма нужда от злобари.

И какво са виновни играчите за засадите? Винаги е имало и ще има голове от засада докато не се въведе видео технология. А реално засада няма, във видео клип на полувремето съдята на мача обяснява на Роналдо, че засада при неговия гол няма.

Ама дай само засадите да гледаме. Че миналата година взеха ШЛ, че тази година, почти цяла година са първи в Ла Лига, че за 7-ми пред път играят на полуфинали в ШЛ, че са в рекорден 59-ти пореден мач, в който вкарват гол, че се боратя за титлата и ШЛ?

Абсолютно заслужено са на, бих казал финал. Щото Реал вкарва повече на Калдерона срещу Атлетико отколкото на Бернабеу. Един гол там и Чоло отново потъва. Супер криво му е на Симеонето. Всичко върви ОК, докато не срещне Реал. Два изгубени финала и отново напът да отпадне в ШЛ от Реал. Ако съм не него ще си фана парцалките и у некой гранд. Поеме ли някой от Челси, Ман Сити, Байрен, Юве - лошо за всички останали. В Атлетико няма достатъчно пари за гранд отбор и ще се мъчи като грешен дявол. Както топ играчите напускат - според мен и Чоло трябва да си иде.

#586 NEO_DDT

NEO_DDT

a man apart

• Members
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 4940 posts

Posted 03 May 2017 - 21:39

Айде без да ми казваш какво да коментирам и какво не! Обичам да гледам футбол и гледам ШЛ, съответно ме дразни очевидното бутане на тези мангалски отборчета! Дано по-скоро въведат видео повторения, за да намалеят тези неща! Дано на финала Ювентус ги накажат!

Ти да не си мечо пух ?

VANA SINE VIRIBUS IRA

1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users