Jump to content
BulForum.com

mnogo suha koja - kajete kakvo da pravq


DR_BoMBa

Recommended Posts

hora kajete mi molq vi se kakvo da pravq ! :( kojata mi e mn suha i lekarite kazvat maji se s tova maji se s onova no pak stava nqmam si na predstavata za6to ! nqkoi ako go e sre6tal neka da kaje - kak 6te se re6i problema ima li re6enie aaaa... ta tozi problem e ot okolo meseca ! polo4ava se nqkakvo mn gadno cepene na kojata i boli i ujas :(

 

zabravih da kaja 4e sam na godini i tozi problem e po garba,racete i v dolnata 4ast na korema :(

Link to comment
Share on other sites

Пич , дехидратирала ти си се е кожата . Щом ти се пука ... гледай да е влажна или мазна . За целта ти препоръчвам Джонсън Бейби Ойл , поддържай се постоянно мазен и може да мине :)

Link to comment
Share on other sites

Преди да се случи това, някаква промяна в начина ти на хранене или др. наблюдения от които допускаш, че може да се е случило?

Рязка промяна в килограмите, нещо друго...??

Приемаш ли достатъчно витамини, минерали, мазнини.. ??

Link to comment
Share on other sites

Ами след като лекарите са ти казали, вероятно да ти препоръчали и медицинска козметика (примерно Menalind) с която да се къпеш а не с нормален сапун, някакви кремове с които да се мажеш, какво очакваш от форума да ти препоръчат - според мен по-добре слушай лекарите отколкото да се хванеш с някакви бабешки лекове и да стане по-зле. Да не смяташ че някой тука ще е по-компетентен от кожните лекари които по цял ден само с това се занимават? Верно може да има някой препатил но от друга страна може да има разлика между твоя и неговия случай и ако нещо на него му е помогнало на теб да ти навреди... Имай предвид че кожните заболявания са доста упорити и не минават за седмица - две а спокойно могат да минат 3 месеца без да забележиш някаква чувствителна промяна... Ако смяташ че това което ти е препоръчал един лекар не ти помага по-добре иди за съвет при друг. Жена ми за една дреболия при 3ма различни отиде... А имай предвид че кожата е най-големия орган в човешкото тяло и може да е индикация за друг проблем, особено от стрес могат да се получат какви ли не невероятни на пръв поглед неща.

 

Между другото не знам чувал ли си вица за различните видове лекари:

 

Хирург - Нищо не знае, всичко може

Вътрешни - Всичко знае, нищо не може

Кожен - Нищо не знае, нищо не може

 

Надявам се въпреки че бях малко рязък да съм бил поне малко полезен и да се оправиш по-скоро :)

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Не забравяй да поемаш и повече течности това също е мн важно. Колкото се може повече вода, минимум 2-3л на ден.

Link to comment
Share on other sites

Kupi si ot niakoia apteka IKAROV. Tova go izpolzvat bremenni jeni i e za predpazvane ot strii. Maji se niakolko puti na den i go ostaviai da popie kolko moje pove4e. Naistina ima effect - az sum go izpolzval predi kato trenirah mnogo, daje zali4ava leko i ve4e poiavilite se strii. Uspeh!

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...