Jump to content
BulForum.com

Alfa Romeo 145


toti_barabata

Recommended Posts

То и сам да си е оправям ако имам 1.6 Туинспарк и най-големият мAстор да съм много пари ще давам за часи.Те са такива квото и да си говорим и в никой магазин няма да ми ги подарят.Пък да не говорим че на боксерите им за да смениш едни свещи сваляш климатици,алтернатори и т.н. Нормално е да ти искат и майсторите много пари за работа след това!!!

Link to comment
Share on other sites

Никъде. Най-добре ще е да разбираш и да си я оправяш сам. Казвам го от ЛИЧЕН ОПИТ. Направихме една грешка с баща ми. ОК ПЛАТИХМЕ СИ ЗА НЕЯ. Но майсторите ни........няма да продължавам и никва не я свършиха. Сега за едно и също нещо ще се плаща два пъти. Иде ми да ги изпозаколя всите.

 

 

То и сам да си е оправям ако имам 1.6 Туинспарк и най-големият мAстор да съм много пари ще давам за часи.Те са такива квото и да си говорим и в никой магазин няма да ми ги подарят.Пък да не говорим че на боксерите им за да смениш едни свещи сваляш климатици,алтернатори и т.н. Нормално е да ти искат и майсторите много пари за работа след това!!!

 

Имам приятел който се занимава с италиански коли от близо 15 години. Сервиза му е на забутано място и е вероятно доста хора да не го знаят, но лично съм присъствал на поне 10-тина ремонта на 145 и 146 модели на Алфа Ромео и поне според мене ремонта и частите не са били скъпи. Верно, не е като да ремонтираш с части от някой пункт за скрап, но човека ги прави перфектно и досега поне недоволен клиент не съм видял. Някои модели на Фиат също не са скъпи за подръжка и ремонт. Нищо не пречи да проверите какво е положението и вероятноста да останете доволни е доста голяма. Сервиза се намира близо да завод Устрем. По-лесно ще обясня по следния начин. Идвате от Асеновград към Пловдив. Минава се моста и след моста има една отбивка надясно. Слизате по отбивката и държите дясното като след това пътя извива наляво. Карате до края на този път и там където свършват сградите има отбивка наляво. Мисля че е последна спирка на някакъв рейс. Влизате в пресечката покрай спирката и карате навътре. Сервиза се пада вляво, сиво боядисани метални врати. Има една сателитна чиния над вратите, няма как да го пропуснете. Мисля че ще останете доста доволни от качеството на ремонтите, както и от цените.

Link to comment
Share on other sites

Килъре разбери на кой рейс е тая последна спирка :rolleyes: . Аз може да го посетя, че ми трябва. Малко ми се избистри, но ще трябва да се разкрам на там. Не ми е много далече

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...