Jump to content
BulForum.com

Въпрос за Телевизор LG


kanata

Recommended Posts

Здравей те искам да попитам за моя телевизор включих му в USB-то един външен хард диск да си гледам филми но виждам ,че има оция да се записва от кабелната/цифровата като се настрой начален час и краен час на запис пробвах го за 2 мин но в харда нямаше нище записано. Става ли тая работ аили не благодаря !

Link to comment
Share on other sites

На моето ТВ ме предупредиха, че става само с Western Digital хард диск. То е Сони, предполагам че и ЛГ има някакви претенции от към марка...

Link to comment
Share on other sites

На моето ТВ ме предупредиха, че става само с Western Digital хард диск. То е Сони, предполагам че и ЛГ има някакви претенции от към марка...

 

Аха ми дано да става незнам къде и кой да попитам.

Благодаря иначе.

Link to comment
Share on other sites

Най-добре поразрови форуми и виж хората с какви марки дискове правят записи. Това ще те ориентира най-добре.

Link to comment
Share on other sites

  • 8 months later...

За да не правя нова тема, ще използвам тази, за да питам нещо за едно LG.

Каква е логиката в менюто му за оразмеряване на картината да присъства опцията "Оригинална" (наред с останалите 4:3 / 14:9 / 16:9 и всякакви други кино-съотношения), при положение, че не отчита автоматично съотношенията на страните нито на аналогова, нито на цифрова телевизия, а тази "Оригинална" е фиксирана в съотношение 4:3? Предполагам, че е нещо от софтуера и се чудя дали си заслужава да търся ъпдейт?

Link to comment
Share on other sites

  • 2 years later...

Ако ти си я слагал, мисля, че само с ъпдейт на фирмуера ще стане. Прави се с флашка и за него можеш да прочетеш във форума на Сетком. Ако искаш, преди да пристъпиш към тази процедура, питай и там, ако някой се сеща, но мисля, че само така ще стане.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...