Jump to content
BulForum.com

www.last.fm


kopche

Recommended Posts

Хехе, аз съм с iTunes и си работи идеално със стрия плъгин. :devil

Аз ползвам винамп и едва сега от вас разбирам, че има нов плъгин :) Всичко си бачкаше наред, макар сега да сложих новия да видя за какво става дума...

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 127
  • Created
  • Last Reply
иам един сериозен проблем..значи сичко съм направил там както пише...регистрирал съм се,инсталирал съм плугина..но секи път ми изписва CANNOT SEND-HANDSHAKE DIDN'T COMPLETE...колко ли пъти вече преинсталирвах плугина,но все още нищо :angry1 :angry1 моля ви помогнете ми щото вече почнах да се изнервям

бтв:и инфото на песните е попълнено.

някои няма ли да ми помогне :cry

Link to comment
Share on other sites

Днес си направих група

You do not meet the following criteria for joining this group:

* You must have the artist Linkin Park in your top 50

:laughing:

 

Успех!!! :lol:

Link to comment
Share on other sites

При мене си отчита всичко без проблем :)

Просто при подобно огромно натоварване на сайта няма начин да не спира от време на време...

Link to comment
Share on other sites

При мене си отчита всичко без проблем :)

Просто при подобно огромно натоварване на сайта няма начин да не спира от време на време...

Следобед се оправи и отчете всичко, но сутринта беше в кереча.
Link to comment
Share on other sites

Е, то дори временно да не отчита нещо на сайта... ти нищо не губиш, защото така или иначе песните се кешират на харда и при първа възможност се изпращат към сървъра :)

 

едит: на някой зарежда ли му се кутийката за лични като кликнете на някого send message? Че аз всеки път трябва да ходя до кутията и да пиша ръчно името на човека, на когото искам да пратя лично! Малко ме дразни :) Не че е проблем де...

Link to comment
Share on other sites

Aз не съм слагал никви нови плъгин-и и си бачка както трябва... ;) Що ги сменяте изобщо?

Link to comment
Share on other sites

Е, то дори временно да не отчита нещо на сайта... ти нищо не губиш, защото така или иначе песните се кешират на харда и при първа възможност се изпращат към сървъра :)

 

едит: на някой зарежда ли му се кутийката за лични като кликнете на някого send message? Че аз всеки път трябва да ходя до кутията и да пиша ръчно името на човека, на когото искам да пратя лично! Малко ме дразни :) Не че е проблем де...

На мен ми се зарежда, но бавно.

А някаква идея дали има Playlist editor? Така, като гледам, май няма. Може да се трият само песни, слушани от юни месец насам :unsure:

Link to comment
Share on other sites

А някаква идея дали има Playlist editor? Така, като гледам, май няма. Може да се трият само песни, слушани от юни месец насам :unsure:

Мда, и аз гледах, но само recent може да се трият, а тях ги показва до 30 юни (поне на мене де)... Може по нататък и друго да направят :)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Аве добре ве мамка му само аз ли имам проблем със сайта ? Когато дам да ми направи "Put on website/blog.." прави го копирам го..и нито в този нито в друг форум не стават..?! До преди време всичко ми беше ок :angry:

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Добър е новият дизайн, обаче има някакъв бъг с инбокса и не мога да си чета новите писма и да трия старите :( Дано го оправят скоро този проблем.

Link to comment
Share on other sites

някой може ли да ми обясни защо мойте песни не се сменят от подписа ми а само като влезнеш да видиш какво съм слушал през последното време ... Къде ми е грешката ? около 5пъти проверих дали ми е на "Recent Track" но файда няма ... седът ми си едни и същи песни на тага който съм оставил ...

А иначе в мойта страница се местят .. В мен ли е проблема иу ако е в мен няма да лошо някой да подскаже какво да направя

Link to comment
Share on other sites

Често се случва, забавят ъпдейтите на песните, въпреки, че в профила ти вече са сменени. Може и в теб да е проблемът, но принципно трябва само да се оправи, само трябва да го изчакаш известно време.

Link to comment
Share on other sites

Често се случва, забавят ъпдейтите на песните, въпреки, че в профила ти вече са сменени. Може и в теб да е проблемът, но принципно трябва само да се оправи, само трябва да го изчакаш известно време.

проблема ми е сигурно от една седмица ако не и повече .... за update-товете ми е ясно че се забавят но в рамките на 15мин ми се бавиха а сега абсолютно нищо .. да не би да е защото влизам в още три форума и да се е накензало нещо (с извинение) макар че е малко вероятно

Link to comment
Share on other sites

Наистина е малко вероятно. Пробвай да си подновиш подписа, пак да пейстнеш линка и ако не стане вече можеш да започнеш много да се притесняваш. :unsure:

значи нова регистрация ще си права ... сменил съм над 20-тине подписа както и да е

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

гледам, че много потребители са си сложили някакви характерни подписи :) и реших да проверя какво представляват. тъй като един приятел преди време ме зарибяваше с pandora.com, разбирам че и това е нещо подобно, макар и не съвсем ... влизам в страницата, разглеждам, чета. всичко хубаво - слушаш си предпочитаната музика, намираш подобни изпълнители, потребители, можеш да комуникираш с тях и т.нат. . ... но има нещо което лично мен малко ме притеснява. прочетох цялата тема тук и гледам никой не е засегнал въпроса, та .... нещо не ми вдъхва доверие точката "privacy" по отношение предлаганата услуга. твърдят, че не "тегли" информация за това какъв е източника на музиката, че plugin-а е open source (как при open source ще се предлага и платен "вариант"? не ги разбирам мноо тея хави, но ще се радвам някой с 2-3 изречения да ме просветли) ... а разработчиците имат претенциите за "social music revolution"

иначе ми струва интересно

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...