Jump to content
BulForum.com

Depeche Mode - 2013 WORLDWIDE TOUR - 12.05.2013


ov3rm4n

Recommended Posts

Разбира се... Не са ми силата ривютата, но пък съм избутал филология - все трябва да мога да спретна две сложни съставни изречения поне... :) а и другите ще се постараят да предадат видяното и чутото надявам се.

 

Надявам се и този път организацията да е на ниво - в смисъл на ниво различно от българското обичайно...

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 118
  • Created
  • Last Reply

ov3rm4n е прав... едно свясно заведение в Пловдив не остана... всичко жули яко чалга :sick

 

Приятно изкарване на всички!!!

Link to comment
Share on other sites

...аз тъкмо се прибрах и май ще спя сега, само да кажа, че сетлист-а беше възможно най-откачащия главата!

Link to comment
Share on other sites

Ами... Какво ривю може да се даде на такова нещо?!

 

Няма такава група. Няма такава публика. Няма такъв концерт.

 

А изпълнението на Personal Jesus ще влезе в ДВД-то на тура...

Link to comment
Share on other sites

Добре - няма да говоря - те фактите говорят, "пич"... Кой ще свири това лято в Пловдив? Кажи, че ми стана интересно. Мога да ти кажа кой ще свири в Стара Загора, Несебър, Варна, София, Каварна... А в Пловдив?!? А? Азис... Камелия... Точка по въпроса. И на мен не ми харесва, но това е положението. А защо? Защото никой не иска да организира концерти в Пловдив. А защо не иска?! Защото няма да има продажби. Едни се излгъгаха и се червиха като домати после докато обясняват на човека защо има продадени само 100 (словом - сто) билета. Други скоро няма да се излъжат.

 

Надявам се разбираш, че това че не идват големи изпълнители в Пловдив не се дължи на това, че няма кой да дойде на концерта, а на това, че няма кой да ги покани. Щото колко мислиш местни жители ходят на концерт в Несебър? Пловдив е къде-къде по-удобен от Каварна и тем подобни комплекси. Просто докато кметовете на гореспоменатите градове са дейни, Д-р Помаков се чуди къде да профука парите на общината.

Link to comment
Share on other sites

Айде стига сте ми разсъждавали кой идвал и кой не идвал, че става досадно. Говориме за концерта на Депеш не за програмата на Сашка Васева. Повече изказвания извън темата да не съм видял.

 

Иначе по темата. Напълно съм съгласен с ov3rm4n. Беден ми е речника да опиша какво беше. И концерта и публиката и цялостното усещане. Стана нещо страхотно. Абе стана нещо повече от страхотно. Не можах да спя след това. Спомена от това събитие ще ми остане за цял живот. Не знам, аз още съм под влияние на концерта :)

Link to comment
Share on other sites

Концертът беше нещо невероятно,искам пак :D По-късно ще драсна някой ред,защото преди 10 минути се прибрах и съм скапан.

Link to comment
Share on other sites

Надявам се разбираш, че това че не идват големи изпълнители в Пловдив не се дължи на това, че няма кой да дойде на концерта, а на това, че няма кой да ги покани. Щото колко мислиш местни жители ходят на концерт в Несебър? Пловдив е къде-къде по-удобен от Каварна и тем подобни комплекси. Просто докато кметовете на гореспоменатите градове са дейни, Д-р Помаков се чуди къде да профука парите на общината.

 

Точно и аз това щях да пиша!!! :)

Link to comment
Share on other sites

http://snimka.bg/album.php?album_id=44728&photo=1

 

Ето и още...

Беше просто невероятно... Макар да имаше и много простаци наоколо....(аз с моя късмет... около мене беше фул с такива... само си представете през цялото време как седяха със скръстени ръце и гледаха тъпо сцената)...

Но определено това нещо няма описване... особено към края публиката откачаше (то си и пролича на Personal Jesus и Enjoy The Silence) :)

Link to comment
Share on other sites

Концерта беше просто невероятен! Няма такова шоу, няма такъв звук, няма такива ефекти. Не знам може би аз не ходя толкова по концерти ама това нещо си беше просто покъртително! Видеостените и кадрите, които се пускаха на тях в комбинация с движението на самите видеостени беше уникално! Искам да кажа, че дори и да не си голям фен на Депеш, даже и никакъв фен да не си им, даже да не прозвучи пресилено, но и глух да си само от гледането без да слушаш какво се пее, ще се РАЗГЛОБИШ!

Но при положение, че си фен и (че не си глух :) ) леле малееее! Аз просто 4 - 5 дена няма да мога да говоря - нямам глас!

А бе надявам се да успея поне още един път в живота си да ида на нещо толкова яко, ама малко се съмнявам! (Не че съм стар де!) :punk

Link to comment
Share on other sites

Уникален беше концертът !!! Unbelievable, Unforgettable....

И публиката беше на ниво и след концерта, когато се изнасяхме през тесните изходи-нямаше го тва блъскане ,което би последвало след концерт на някои чалгари.Единствно изнерви голямото задръстване ,но за удоволствето да присъстваш на това уникално събитие бих изтърпял и по-голям трафик.

Толкова ме изкефи,че обмислям дали да не ида и на концерта в Истанбул.

Link to comment
Share on other sites

http://www.avtora.com/news/nowini/depeche_...oncert_w_sofiya

 

DaSlayer, поздрави за снимките - има уникални кадри, братле! :punk

Като си ги пусна на "слайдшоу" с подходящ музикален фон - все едно още съм на концерта! :music

 

Сетлист България

 

Intro

1 A Pain That I'm Used To

2 A Question Of Time

3 Suffer Well

4 Precious

5 Walking In My Shoes

6 Stripped

7 Home

8 It Doesn't Matter Two

9 In Your Room

10 Nothing's Impossible

11 John The Revelator

12 I Feel You

13 Behind The Wheel

14 World In My Eyes

15 Personal Jesus

16 Enjoy The Silence

 

encore

17 Shake The Disease :music

18 Photographic

19 Never Let Me Down Again

Link to comment
Share on other sites

И аз присъствах и смея да твърдя, че е най-великият концерт правен в България до сега. Още настръхвам като чуя парче на Депеш днес.

Дано скоро се появи запис на целия концерт от София!

Link to comment
Share on other sites

Кратка история за сбъдването на една мечта

 

 

12:30-Вече съм на Централна гара и се нареждам на опашка,за да си купя билет за трена.Учудващо,но този път не успях да се скарам с касиерката.За 10 лева и 40 стотинки получавам двупосочен билет,евтино....мислех си,че ще е повече.Време е да си купя бира за дългия път до София-по магазинчетата до гарата струва 3,80,хахаха,тези май са луди.Отскочих до един магазин на Вазов и се сдобих с една ледена Загорка.

13:00-Влакът потегли.Целият вагон е пълен с пенсионери и няколко момчета на видима възраст около 14 години,които подсвиркват на всяка по-разголена какичка,която минава покрай тях.Мъкаааааа.Влакът набира скорост и пенсионерите започват да мрънкат,че много духало от прозорците-за бога,навън е ужасна жега,може би имат желание да се сварим и задушим .Не спряха да мрънкат през целия път.На съседния ред седят дядо Йоцо и неговата бабичка.От Червен бряг са.По едно време извадиха някакъв домашен кекс,който приличаше повече на изгорял хляб :D Дядо Йоцо е мъж под чехъл.Бабата му дава наставления през 5 минути,а той ги изпълнява безропотно.

Спрях да гледам колко е часът.Бирата все още е студена.Във вагона влизат две мацки,на които им личи,че отиват да слушат Depeche.Едната е облечена в нещо като униформа на домашна прислужница на стар английски лорд.Бяла е като платно.Плаша се от такива хора.Изведнъж влакът спира в средата на нищото.Слунцето напича безмилостно,не подухва и ветрец.След около петнайсетина минути потегляме-чакали сме на около 20 метра от гара Костенец,за да се разминем с друг влак.Бабичката на дядо Йоцо не спря да мрънка,прииска ми се да я удуша.Продължаваме по пътя,голяма скука е,блея тъпо през прозореца.Минаваме покрай стари товарни вагони,на които има надпис Зоро....сигурно ще пише и Батман някъде.Винаги съм се учудвал на безсмислените надписи по вагоните.Изведнъж бабата започва да скандира "ЦСКА,ЦСКА",почти паднах от седалката от смях.Остават около 20 минути до София,останаха ми две глътки бира,но все пак са студени,което си е странно.

Часът е четири без малко,пристигнаах,ураааааа.Посрещат ме на гарата и тръгваме към стадион Локомотив.Шофьорът на таксито ни обяснява,че е пълна лудница.Двете ме дъщери също били на концерта.Сравнително бързо се озоваваме пред стадиона.Отново е време за бира.Отскочихме до OMV,където беше пълно с фенове на Depeche,които грабеха бири в промишлени количества.Заредихме се подобаващо със студена Каменица и седнахме пред стадиона.Пълна кочина е-празни бутилки,хартийки,остатъци от сандвичи-едно от малкото неща,които ми направиха неприятно впечатление.Към 18:30 вече бяхме на терена и поседнахме на тревата,все пак трябва да пазим силите си за по-късно.

Пак спрях да следя времето.Шоуто започва.Нова Генерация-вече се побърквам.Просто не мога да намеря думи,за да опиша какво се случва,то трябва да се почувства.Малко по-късно се случва това,заради което хиляди фенове от цяла България са дошли-Depeche излизат на сцената,тълпата крещи,хиляди ръце сочат към небето.В този момент просто умирах от щастие.Хиляди пеят заедно с Дейв.А самите Depeche правят страхотно шоу,миисля че се изкефиха на публиката,която съм сигурен,че щеше да бъде още по-многобройна,ако имаше повече място.Suffer well,Precious..In your room,Behind the wheel,публиката е в екстаз,пея с цяло гърло и ми се иска концертът да продължи вечно.Не мога да опиша реакцията на хилядите фенове,докато Дейв и компания забиваха Personal Jesus и Enjoy the silence.В края на концерта краката не ме държат,а и гласът ми взе да изчезва.Това беше едно от най-прекрасните неща в живота ми.Съжалявам,че не мога да опиша както трябва този уникален концерт,но просто не мога да намеря необходимите думи.Страхотна публика,страхотни Depeche.Благодаря ви! :D Ще помня този 21 юни винаги.

Link to comment
Share on other sites

А бе човек ти си изхабил повече думи в разказа си за пътуването във влака, отколкото за концерта! Но смея да твърдя, че така е по-забавно! Момента с надписа "Зоро" и споменаването за "Батман" са кулминацията! хахахах! Еййй голяма работа сте! :P

Link to comment
Share on other sites

За влака е лесно-подобни неща се случват често и е по-лесно да ги опишеш,а концертът на Депеш е веднъж.Днес,отпочинал и поспал доволно,се замислих пак за концерта и ми стана малко тъпо-беше нещо страхотно,а вече го няма.Все така става с много хубавите неща.Честно казано/ако имам пари естествено/ с удоволстви бих отскочил до Истанбул или Атина за нова порция Депеш

Link to comment
Share on other sites

...btw, ако си дръпнете DVD-то от Rock Am Ring 2006 от арена-та там сетлиста е същият като в Сф, само с две разменени места на парчетата

Link to comment
Share on other sites

Айде и аз ще разкажа моите впечатления доколкото мога.

Грандиозно, незабравимо, неописуемо...всичко беше перфектно-времето, хората, това, че бях най-отпред :D

Няколко секунди преди да излязат Depeche на мен все още ми се струваше невероятно и невъзможно, че ще видя любимците си наживо на 2м. пред мен.Но ето излиза надпис "hello" и цялата публика изригва. Ето ги и тях..."дали може да се умре от щастие?!"...зазвучава A pain that I'm used to, започва някакво умопомрачително скачане, крещене, невероятна радост :punk

А какъв звук, какво изпълнение, какви светлинни ефекти...просто нямам думи!

Сетлиста беше уникален-I Feel You, A Question of Time, Stripped :lol: , John the Revelator, Home, след Personal Jesus и Enjoy the Silence направо полудяхме, музиката дава неподозирани сили.

Дейв беше още по-страхотен на живо :love

 

Всичко мина като миг, но беше незабравим, най-прекрасен, най-вълнуващ.

 

Само знам, че ще направя всичко възможно да ги гледам наживо отново.

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Хора, сега ще дават концерта на депещ по НОВА ТВ! СЛед 15 мин. започва, който може да го запише...после да го РИП-не да со го качим на ПСи-тата! Хайде!

То това е малко към рекуестите ама...и тук мисля, че става !!!! ;)

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...