Jump to content
BulForum.com

Арена БГ


бат Ицо

Recommended Posts

не знам аз ли нещо не мога да се справя какво ли....тва гледането онлайн от арената с плеара MOP не ми излизат субтитри а и не можах да намеря начин да ги зареждам от някъде.някой може ли да ми даде някаква идея...

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 138
  • Created
  • Last Reply
  • 1 month later...

тоя каталог в arenabg.com вече за n-ти път ми вади следното съобщение като се опитам да сваля нещо:

Безплатния трафик за този файл е изчерпан към момента. Моля опитайте отново по късно.

само при мен ли е така или вече трябва да си плащаш, за да го ползваш :huh:

Link to comment
Share on other sites

тоя каталог в arenabg.com вече за n-ти път ми вади следното съобщение като се опитам да сваля нещо:

Безплатния трафик за този файл е изчерпан към момента. Моля опитайте отново по късно.

само при мен ли е така или вече трябва да си плащаш, за да го ползваш :huh:

 

Не е само при теб...Намирисва ми на платен каталог,явно много народ го ползва ударно :unsure:

Link to comment
Share on other sites

Ми то не бяха ограничения и т.н., нищо чудно да го направят и по 100мб и да чакаш 5 часа... Иначе доволно се точи от там

speed.JPG

 

Ще ме накарат да се заредя с празно място и двд-та и за тея 2,40 ще накачоря стотици гб :)

Link to comment
Share on other sites

Пробвай пък тогава говори, ставаше до преди няколко дни. И ако все още твърдиш, че нямаш проблеми може да копираш някой временен адрес за сваляне към каквото и да било без субтитри и малки файлове...

Link to comment
Share on other sites

Пробвай пък тогава говори, ставаше до преди няколко дни. И ако все още твърдиш, че нямаш проблеми може да копираш някой временен адрес за сваляне към каквото и да било без субтитри и малки файлове...

ами вчера вечерта теглих два нови филма, които бяха излязли същата вечер :tongue

Link to comment
Share on other sites

искаш да ми кажеш, че на всички им е опрекъснат безплатния досъп до http://4storing.com/ , а ти си сваляш без ограничение и без пари? Имам чувството, че бъркаш тракера на арена с "безплатния" хостинг на http://4storing.com/ , за което си и говорим

Link to comment
Share on other sites

... ами в момента при мен си баца, но предишните 2-3 опита да дръпна нещо оттам бяха придружени от надписа "Безплатния трафик за този файл е изчерпан към момента"

 

edit: Някои файлове остават без безплатен трафик

 

я дай линк, да видим дали при всички е така

Link to comment
Share on other sites

http://4storing.com/f8qyk/Corpses.2004.DVD...D-FiCO.avi.html

 

иначе един друг филм май са го пуснали безплатно, тъй че сигурно всички пак ще станат рано или късно...

 

да ве .... сега пробвах с един филм, който вчера му изтеглих първото CD и .... "Безплатния трафик за този файл е изчерпан към момента. Моля опитайте отново по късно."

 

ха ... ебати и номера. CD-то, което вчера съм дръпнал е "свободно за теглене". другото обаче не е :lol: :ph34r:

Link to comment
Share on other sites

Какво я направиха новата ArenaBG ... Дизайна не е особенно добър. А пък това с възрастовите граници е дразнещо. Грозната реклама горе е много досадна.

 

Подобрено е това с каченото и сваленото което е в тяхна ползва. Махнаха ониа реклами от Google или кадето бяха. Струва ми се че не бави толкова системата.

 

Още има какво да се направи..

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 3 months later...

Има ли някаква промяна в интерфейса на Арената , защото от днес не ми показва коефициента и статистиките в началната страница. Трябва да влезна в профила си , за да ги видя , което е неудобно :blink: Само при мен ли е така ?

 

Радвам се ,че проблема не е в мен :) А знае ли се дали ще се върне стария стил ?

Link to comment
Share on other sites

А само при мен ли не се отваря от неделя (за преди това не знам)... ?

Ми де да знам,ей сега влезнах там без проблем. Да му е :censored2: ..... и арената!!!

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...