Jump to content
BulForum.com

- Гледах...


Recommended Posts

  • Replies 1.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Lower Learning ,абсолютна безмислица.така и не успях да разбера какво целят със сюжета и диалозите

Link to comment
Share on other sites

Lower Learning ,абсолютна безмислица.така и не успях да разбера какво целят със сюжета и диалозите

Не искам да го повтарям,но подкрепям с двете си раце edeam.

Link to comment
Share on other sites

Igor

Нямах търпение да свърши, адска простотия. След Wall-E и Bolt се разглезих и искам всички анимации да са такива. Да, ама не!

Link to comment
Share on other sites

Igor

Нямах търпение да свърши, адска простотия. След Wall-E и Bolt се разглезих и искам всички анимации да са такива. Да, ама не!

 

мда, и на мен не ми хареса ... а тоя bolt ся ще го видим, тъй като да се слага нещо до wall-e на тоя етап ми се вижда кощунство :D

Link to comment
Share on other sites

Няма смисъл да гледате "passengers" , с изключение на последните 10 минути, когато идва развръзката, филмът е бавен и муден и досаден и безмислен, не си заслужава.

Link to comment
Share on other sites

Kung Fu Panda

 

Определено анимация,която трябва да се види!Невероятно забавен и увлекателен филм!

Моята оценка е 10/10 :)

Надявам се да си го написал с ирония. Поне си го сложил в правилната тема.
Link to comment
Share on other sites

The Day the Earth Stood Still

 

Едва ли има по-некадърна режисура на филм ор последните 50... абе от последните 100 години. Наистина оригинала от 1951 година бие тая версия по всички параграфи. Пък не е като да кажеш, че историята няма потенциал. Така яко са го осрали, че дори аз като видна фенка на Киану Рийвс смятам, че можех да мина без да гледам точно този негов филм. Баси... има 2 носителки на Оскар в кастинга, защо така са им похабили таланта на вятъра...

Link to comment
Share on other sites

Twin Peaks

 

Снощи изгледахме и последния епизод на този "култов" сериал. За тези, които са го пропуснали, ще кажа три думи: НЕ ГО ГЛЕДАЙТЕ!

 

Култов - my ass. Сюжетът е вълнуващ до началото на втория сезон, оттам нататък става киша, а репликите и самата игра на повечето актьори са трагични - особено Люси и Анди на няколко пъти щяха да ми докарат нервна криза. Болното подсъзнание на Линч определено е на преден план, но няколко психарийки пролет не правят. Самият той се появява в ролята на почти глух агент на ФБР - простотия до шия. Използвани са и сумати дядовци, които нарочно ги държат в кадър за поне 5 минути, за да им се нарадваш как куцат и как им се клатят главите. Разни тийнейджъри се влюбват и се разлюбват, разни лелки кроят пъклени планове, главният герой се налива с кафе като за световно и постоянно коментира как достига до кулинарен оргазън от пая в местното ресторантче...

 

Много съм разочарован, очаквах нещо много по-грабващо и разтърсващо.

Link to comment
Share on other sites

Twin Peaks

 

Много съм разочарован, очаквах нещо много по-грабващо и разтърсващо.

 

От една страна си прав, но от друга изобщо не си прав. Тъй като си младо момиче, Тифани, нямаш понятие какво предизвика по света този сериал през 1992-ра година. Мало и голямо по земята месеци наред дерзаеше и спореше относно това "кой уби Лора Палмър". Дори в България всички заведения утихваха и клиенти и персонал млъкваха и се събираха пред екрана, жадно попивайки всяка серия. Нямаше град, село, паланка с телевизор, където да не се чакаше всеки следващ епизод. По мои наблюдения подобен фурор имаше само по времето на Робинята Изаура (сериал, който днес ако тръгнеш да гледаш, едва ли ще издържиш дълго).

 

Туин Пийкс е първият по рода си сериал от типа психо-тилър, който като стил и атмосфера бе нещо невиждано до момента на фона на бозите. Музиката на Бадаламенти е перфектното допълнение на картинката. И до днес си слушам ОСТ с удоволствие...

 

Прав си за това, че през 2009-та сериалът вече не може да създава ефекта от 1992-ра. Всичко е много по-различно. Екраните преливат от десетки сериали, ефектите са светлинни години напред и т.н. Затова и с такива впечатления си останал...

 

Не мога по никакъв начин да се съглася с теб обаче, че мястото на Туин Пийкс е в тази тема.

Link to comment
Share on other sites

Прав си за това, че през 2009-та сериалът вече не може да създава ефекта от 1992-ра

Именно. Аз не отричам, че по онова време е предизвикал голям фурор. Не знам защо не съм го гледал тогава. Но в настоящето силно се съмнявам, че може да има подобно влияние върху който и да е. И тъй като, драга ми Марджъри, няма как да се върнем назад във времето, за да пресъздадем онази обстановка, смятам, че този сериал не е за препоръчване. Все едно сега някой да ми предлага да гледам Капитан Пауър и войниците на бъдещето - преди се напикавах от кеф при вида на Бластер и Соарон, но сега най-много да метна някоя консерва към монитора. ;)

Link to comment
Share on other sites

От тази гледна точка, Мелани, съм напълно съгласен - за млади хора не става сериала.

 

(Между другото вчера гледах серията, в която Кокс беше замъкнал църковния хор на Лавърн и изпяха "Payback is a bitch" на JD - паднах от смях!)

Link to comment
Share on other sites

Първо PSYCHOSIS хич не е малък. От профила видях, че ми е набор, а аз мога да гарантирам, че манията по онова време беше и в училищата и то дори в най-малките класове. В междучасията ходихме да драскаме сови по дървета. (поне в моето :D ). Сериала е с меко казано култов статус, и аз лично не съм гледал нещо, което да се доближава до него (може би само Лост). Репликата "Совите не са това, което са" отдавна е навлезла в поп културата, за друга подобна от сериали се сещам само за "Истината е някъде там".

 

И как така му е минало времето?! Класиките са вечни. По тая логика дайте да не гледаме филмите на Хичкок примерно, щото са през 50-те и до ся са ги прекопирвали 129120210 пъти, уви никога толкова успешно колкото оригинала. И питам кой сегашен сериал изобщо може да се доближи до Туйн Пийкс, достатъчно е да видиш режисьора - Линч. Кой друг режисьор от подобен калибър изобщо се е занимавал със сериали?

Edited by Silver_bg
Link to comment
Share on other sites

От една страна си прав, но от друга изобщо не си прав. Тъй като си младо момиче, Тифани, нямаш понятие какво предизвика по света този сериал през 1992-ра година. Мало и голямо по земята месеци наред дерзаеше и спореше относно това "кой уби Лора Палмър". Дори в България всички заведения утихваха и клиенти и персонал млъкваха и се събираха пред екрана, жадно попивайки всяка серия. Нямаше град, село, паланка с телевизор, където да не се чакаше всеки следващ епизод. По мои наблюдения подобен фурор имаше само по времето на Робинята Изаура (сериал, който днес ако тръгнеш да гледаш, едва ли ще издържиш дълго).

 

Туин Пийкс е първият по рода си сериал от типа психо-тилър, който като стил и атмосфера бе нещо невиждано до момента на фона на бозите. Музиката на Бадаламенти е перфектното допълнение на картинката. И до днес си слушам ОСТ с удоволствие...

 

Прав си за това, че през 2009-та сериалът вече не може да създава ефекта от 1992-ра. Всичко е много по-различно. Екраните преливат от десетки сериали, ефектите са светлинни години напред и т.н. Затова и с такива впечатления си останал...

 

Не мога по никакъв начин да се съглася с теб обаче, че мястото на Туин Пийкс е в тази тема.

Абсолютно съм съгласен! Определено мястото на Туин Пийкс не е в тази тема!
Link to comment
Share on other sites

Aз пък се излъгах много яко и пропилях почти цял ден да гледам поредицата "Boogey Man"

Казвам ви,хора,през целия филм някакви викат,ревът...стоят си и от време на време се появява един пич с някаква евтина маска и малко помощ от фотошоп и нищо повече.

Никакъв смисъл,чак майка се хвана да го гледа :bgrin:

 

Друг много тъп филм,който наскоро гледах е "Нощта на самодивите" от 1995...няма да споменавам повече от това,че е български.

Link to comment
Share on other sites

Outlander

Боза, боза и пак боза. 13-тия войн и Пришълеца в една невъобразима помия.

Тъкмо отворих темата и аз да кажа нещо подобно и гледам си ме изпреварил.

Link to comment
Share on other sites

Недейте да гледате сериала Knight Rider!!!Както стария, така и новия.Толкова са тъпи и бозави, че не си струват - дори супер шофирането на каскадьорите в новия и наличието на Форд Мустанг ГТ500 не оправят това положение.

Link to comment
Share on other sites

burn after reading - ебати умрелия филм, нищо не стана, нямаше сюжет, нямаше действие почти, не знам аз ли нещо не схванах или просто е голяма простотия ...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...