Jump to content
BulForum.com

ONE LIFE ONLY!!! (OMGZ!)


w00x

Recommended Posts

Притесняваш ме - ако Калигула не беше в историята щях да се обзаложа, че си се прибрал от там  :grin:

 

Така или иначе обаче си виновен:

 

1. Осигури повече медийно внимание на Жоро, отколкото всичките му 6 последователи. (при това без да се разбере дали Теди или Ана е любовница)

 

2. Бутнахме му рейтинга в imdb (поне аз и Галин)

 

3. Всички розови икони, които ще последват са на твойта сметка, да знаеш :moon:  

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 104
  • Created
  • Last Reply

4.Оформи се епичен спор дали съзнателно е заимствал чужда творба.Без това да значи,че неговото е творение.

 

П.С.Във всеки друг форум-без датата може би,на тази тема отдавна щяха да и сложат катинар. :smile1:

Link to comment
Share on other sites

4.Оформи се епичен спор дали съзнателно е заимствал чужда творба.Без това да значи,че неговото е творение.

 

Парадокс, нали? Това само Визиото може да го направи - хем да не негово, хем да взаимства отнякъде. :grin:  Но и Виден не е виновен, че спори...това си е характер, от който не можеш да избягаш, пък и никога не се е пробвал да лупва семпли с програми и да сглобява "авторски" композиции, които после да се окажат чужди, щото мат'рялът за луповете бил чужд, че и даже е изпуснал възможността пътьом да уцели тоналността и темпото на един хит от '18-та година. :lol:

 

Във всеки друг форум-без датата може би,на тази тема отдавна щяха да и сложат катинар. :smile1:

 

Така си е...в други форуми да, но в Булфорум - не. Тука всички модератори са пидираси да ги ева... :popcorn-and-drink-smiley-emotic

Link to comment
Share on other sites

Притесняваш ме - ако Калигула не беше в историята щях да се обзаложа, че си се прибрал от там  :grin:

 

Така или иначе обаче си виновен:

 

1. Осигури повече медийно внимание на Жоро, отколкото всичките му 6 последователи. (при това без да се разбере дали Теди или Ана е любовница)

 

2. Бутнахме му рейтинга в imdb (поне аз и Галин)

 

3. Всички розови икони, които ще последват са на твойта сметка, да знаеш :moon:  

Така първо Калигула не е в историята да ти кажа, просто е на друго място :D Не са му любовници тези двете, защото е женен за братовчедката на Теодора :) И трето: ще снимат нова част даже си търсеха ентусиасти :D

Link to comment
Share on other sites

Така първо Калигула не е в историята да ти кажа, просто е на друго място :D Не са му любовници тези двете, защото е женен за братовчедката на Теодора :) И трето: ще снимат нова част даже си търсеха ентусиасти :D

Притеснявам се, че си толкова добре информиран по всичките въпроси...

Link to comment
Share on other sites

Притеснявам се, че си толкова добре информиран по всичките въпроси...

Ами млад човек съм, който живее в Пловдив и е запознат с нощния живот, за другото ги познавам лично просто :)

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...