Jump to content
BulForum.com

Маратонки


kiro

Recommended Posts

Да споделя малко опит, Nike си е Nikе. Тичах, играх тенис(на корт) и ги носих почти нон-стоп цяло лято. Вярно имах ходене до щатите и ги взех от там на добра цена(около $70). Бяха в секцията за running/tennis. Леки и адски удобни, за толкова тичане не са МРЪДНАЛИ! А и нее за първи път съм адски доволен от марката. Парите си заслужават. По-добре да дадеш веднъж 100-150лв, отколкото 5 пъти по 50лв за боклуци, които не са и удобни.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 64
  • Created
  • Last Reply
...

 

Би ли споделил за кой модел говориш? Че аз взех Nike Free 3.0, после Nike Free Everyday и верно са добри но имам забележки и към 2та модела (имаше един модел Nike Free 3.0 в отвратителни цветове който е по-удобен от моя но ярко зелени маратонки няма да си купя колкото ще да са удобни) а за съжаление Nike ID не доставят до България иначе досега да съм поръчал за към 300 лири маратонки :)

Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...

Никъде в Плд ;) директно от сайта, но ако омацаш номерацията гориш. За това и аз кандисах на Адидас... но спрямо Ейсикс ... боза.

 

_____________________

 

ВПРОЧЕМ >

 

Налазяй брат > http://www.asics-bg.com/?,8,5

 

60% OFF на ВСИЧКО! Буквално и реално.

Сега се чудя какво да си поръчам.

 

Не се притеснявайте, че няам директно за поръчка от сайта. Пишете им на мейл, много са любезни и разбрани (поне бяха).

Link to comment
Share on other sites

Никъде в Плд ;) директно от сайта, но ако омацаш номерацията гориш. За това и аз кандисах на Адидас... но спрямо Ейсикс ... боза.

 

_____________________

 

ВПРОЧЕМ >

 

Налазяй брат > http://www.asics-bg.com/?,8,5

 

60% OFF на ВСИЧКО! Буквално и реално.

Сега се чудя какво да си поръчам.

 

Не се притеснявайте, че няам директно за поръчка от сайта. Пишете им на мейл, много са любезни и разбрани (поне бяха).

 

Да,този сайт и аз го видях и ахнах от цените!!! Пише,че има и дистрибутори в Пловдив и са дадени адреси на магазини по главната.Смятам да ги проверя,но исках да видя дали някой не знае къде има наистина магазин на Ейсикс.От сайт,без да меря никога не бих си купил не знам как повечето хора се навиват? Аз в магазина по 30 мин избирам точно кой номер да си купя...

 

П.С. Някой може ли да препоръча модел, от тези с по-нормалната цена за бягане за човек с нормален свод.

П.С.2 Само аз ли не намриам информация за почти никой от тези модели на официалния сайт.Ясно,че са по-стари ама...

Link to comment
Share on other sites

Магазините в Плд ги държат дистрибутори, нищо нямат и при това не спазват промотата ;) ама ти си знаеш.

 

Който и модел да избереш няма да сбъркаш.

 

http://www.asics-bg.com/?391, аз позлвах предната версия на този.

Link to comment
Share on other sites

Няма спор,че по-добрия финансов избор е да си ги закупя от сайта,но как да разбера кой номер да си купя? Като през годините съм носил общо взето номера от 42 до 44 в зависимост от производителя.

Линка,който си дал не се отваря на конкретен модел :)

Link to comment
Share on other sites

  • 5 months later...

Не съм разбирач от обувки, но най-добре си взимай на всеки 2 месеца по едни китайчета за по 10 лева. Отиваш в някой мат стар , обикновенни кецове са за 10 лева и са най добрите обувки :) .

 

а Ейсикс има разновидности за 3 те вида стъпъла дустабанлия (10% от хората), среден (65 %), и гъзар-mode (със максимално висок мост :) 25 % ор хората) ако си от средните или гъзарите и обикновенни кецове ти стигат.

Link to comment
Share on other sites

Не съм разбирач от обувки, но най-добре си взимай на всеки 2 месеца по едни китайчета за по 10 лева. Отиваш в някой мат стар , обикновенни кецове са за 10 лева и са най добрите обувки :) .

 

а Ейсикс има разновидности за 3 те вида стъпъла дустабанлия (10% от хората), среден (65 %), и гъзар-mode (със максимално висок мост :) 25 % ор хората) ако си от средните или гъзарите и обикновенни кецове ти стигат.

Никога не си тичал, нали...

Link to comment
Share on other sites

  • 2 years later...

Вече тичам с 3-тия чифт Ascs,поръчвам по интернет,знам си номера и засега няма издънка!Обуваш и тичаш,няма да ти излизат мазоли колкото и гребни да изтичаш!

Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...

Последно си купих Asics GT2000 -най-доброто с което съм тичал досега,Горещо го препоръчвам на хора които редовно тичат дори и на твърда настилка!

Link to comment
Share on other sites

няма как да не си доволен, вече има магазин в кършияка до Била - не съм проверявал спазват ли промотата от сайта

Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...