Jump to content
BulForum.com

Маратонки


kiro

Recommended Posts

predstavq6 li si da e bqgal s oficialni obuvki ?

 

В интерес на истината - да. Нищо не може да ме изненада вече. Толкова идиоти съм видял че това някой да бяга с официални обувки ми се струва даже в рамките на нормалното...

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 64
  • Created
  • Last Reply
  • 3 weeks later...

Аз винаги свалям килограми като тичам.Зимата бях качил 89кг. но като започнах редовно тичане и сега съм 82.А за маратонките ги пробвах и на 4 обиколки иникакви мазоли не ми излезаха.Подариха ми и фланелка Адидас за тичане-невероятно удоволствие е да се тича с тази фланелка и маратонките.Веднага си подобрих времето за една обоколка! :)

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
Аз винаги свалям килограми като тичам.Зимата бях качил 89кг. но като започнах редовно тичане и сега съм 82.А за маратонките ги пробвах и на 4 обиколки иникакви мазоли не ми излезаха.Подариха ми и фланелка Адидас за тичане-невероятно удоволствие е да се тича с тази фланелка и маратонките.Веднага си подобрих времето за една обоколка! :)

 

че то повечето хора от зимата към лятото свалят 5-10кг-ма , с абсолютно всеки е така ;)

а това за тениската изби рибата...... чесно :lol:

Link to comment
Share on other sites

Е, той каза "И маратонките"...

 

А за тежките...

Аз съм 100+ и си правя Гребната... ;)

87 кг да не мрънкат въобще!

Link to comment
Share on other sites

Добре де бацета...не случайно фирми като Nike и Adidas имат маратонки създадени за да подобрят удобството при бягане.Купете си едни Nike Air и няма да ви излизат мазоли ко толкова :blink:

Link to comment
Share on other sites

Zlobil,тичай с една пмучна фланелка ,която след 2-рия км ти залаепва на гърба и след това с фланелка на адидас специално проектирана за тичане с отвори на гърба и ще видиш за каква риба става випрос! :)

Link to comment
Share on other sites

Zlobil,тичай с една пмучна фланелка ,която след 2-рия км ти залаепва на гърба и след това с фланелка на адидас специално проектирана за тичане с отвори на гърба и ще видиш за каква риба става випрос! :)

 

Откъде да си намеря подобна тениска? Няма да тичам, но ако няма да ми залепва за гърба ще е кеф че седна ли на седалката на колата, здраво напечена и после като излизам от колата гърба ми е идеално потен... та ако има тениска която да не ми се залепи ще съм супер изкефен :)

Link to comment
Share on other sites

в адидасовете има , те всичките им са от такава материя аз лично не ги харесвам и дори имам чувстово че ми запарва повече от другите , а и в момента и в двата адидаса избора е страшно беден има точно 3 модела и цените им са към 120лв..... заеби тая работа.....

Link to comment
Share on other sites

аз пък все си мислех че точно тия тениски за тичане държат гърбът сух, но само при тичане, демек при наличие на постоянна конвекция с въздух на тялото. та що си мислите че некъф си плат може да извършва движения и да диша вместо вас?

Link to comment
Share on other sites

Абе то като не се изпотиш като идеш да тичаш все едно не си тичал :wacko: За това зимата ми е супер гадно, щото не мога да се изпотя качествено и все едно нищо не съм правил :bgrin:

Link to comment
Share on other sites

Ако може някой да ми препоръча маратонки за тичане.Става въпрос за минимум една обиколка на гребната.Защото при две обиколки понякога излиза мазол!И да не са на "безбожна "цена! :)

Hahhh

какви маратонки бе брат не си ли запознат за какво е дереч

аз бягам с баскетболни маратонки и нямам мазоли :)

да не говора че има и хора които тренират и боси :bgrin:

Link to comment
Share on other sites

То има и такива, които бягат с по една 5-килограмова гира във всяка ръка, ама не е за всеки... ;)

 

P.S. А с баскетболни маратонки никой не може да ме накара да тичам!

Link to comment
Share on other sites

То трябва да си луд, че да бягаш с баскетболни маратонки, нали бе Джони? ;)

 

Иначе тия тениски на адидаса специално за бягане проектирани са пунта мара. Аз гол се изпотявам, пък тоя найлон ли няма да ме спари?

Link to comment
Share on other sites

Отдавна нося само маркови маратонки и кецове и мога да кажа че си избиват парите тройно имам кецове който са от 2 години вече и още не са мръднали само са се ужулили на места

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
Откъде да си намеря подобна тениска? Няма да тичам, но ако няма да ми залепва за гърба ще е кеф че седна ли на седалката на колата, здраво напечена и после като излизам от колата гърба ми е идеално потен... та ако има тениска която да не ми се залепи ще съм супер изкефен :)

NikeFitDry мисля,че беше една от сериите на Найк :wacko: .Моята тениска на Манчестър е от тази серия казвам ти-не се усеща,че носиш нещо...се едно ходя гол до кръста :D .Абе заслужава си парите една такава тенисчица да си джиткаш с нея през деня :P

Link to comment
Share on other sites

NikeFitDry мисля,че беше една от сериите на Найк :wacko: .Моята тениска на Манчестър е от тази серия казвам ти-не се усеща,че носиш нещо...се едно ходя гол до кръста :D .Абе заслужава си парите една такава тенисчица да си джиткаш с нея през деня :P

 

Сега ако кажеш и къде ги има :)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
В интерес на истината - да. Нищо не може да ме изненада вече. Толкова идиоти съм видял че това някой да бяга с официални обувки ми се струва даже в рамките на нормалното...

! ! ! :angry:

Link to comment
Share on other sites

Единственият път когато бягах с официални обувки беше в опитите ми да хвана един рейс. Всичко завърши с леко навехване на китката, но от тогава изобщо не ми минава през акъла да бягам с официални обувки :lol:

Link to comment
Share on other sites

Недейте така - официалните обувки не са толкова "бързи" като маратонките, но ти дават стабилност и трудно би се подхлъзнал, ако не е мокро или заледено :bgrin:

Link to comment
Share on other sites

Единственият път когато бягах с официални обувки беше в опитите ми да хвана един рейс. Всичко завърши с леко навехване на китката, но от тогава изобщо не ми минава през акъла да бягам с официални обувки :lol:

 

Китката, а не глезена... :D

Няма да тичам повече с официални обувки...

Link to comment
Share on other sites

аз пък все си мислех че точно тия тениски за тичане държат гърбът сух, но само при тичане, демек при наличие на постоянна конвекция с въздух на тялото. та що си мислите че некъф си плат може да извършва движения и да диша вместо вас?

 

Аз нося тениски Quechua носят ми ги от Англия. Нямат изпотяване, нямат и вмирисване даже. Всъщност те са туристически за hiking, както го наричат. В горещото държат и хладно.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...

Изтърках ги вече и трябва да ги сменям.Ако някой има пресна информация къде има в момента асикс да каже ,че трябва да си купувам нови.Наистина не издържат пове от 1000км.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...