Jump to content
BulForum.com

Препоръчайте зала в Пловдив.


geraldo

Recommended Posts

Шшш момчета, гледам тука няколко човека разправят за залата във Втора поклиника в Мараша и че ходят там. Има ли още такива, аз живеея точно до нея и си ходя там редовно вече близо 1 година. Въпреки, че не е кой знаеш кво залата вече и свикнах и нямам никви проблеми.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 87
  • Created
  • Last Reply

Е тоз' жокер чаках. Там ще да е. ТИТАН-а го знам ама не ми се минава моста. Предпочитам от тази страна :)

Link to comment
Share on other sites

Тва да се чува :)

Титана наистина доста хора ходят там и много вървежен, но и аз си падам мързел и не ми се ходи чак до там :D

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Човеци , някой който ходи в залта на Лаута може ли да ми каже дали имат трицепс машина ? тази която наподобява кофичките и се бутат 2 ръчки надолу ? Също ме интересува дали имат и тази стойка за вдигане на краката от вис ? и също дали дават кростренажорите да се ползват от мъже ? че в Рондо нещо на почти всички кардио уреди пише "Само за жени" ....

 

Ако може също да ми обясните дали може да се отиде до залата от посока стадиона ? защото доколкото разбрах залата се намира от другия край на парка и с кола май трябва да се минава през булеварда на Мебелна къща приперно ? но ако се спред пред стадиона на Лаута дали може пешачката да се мине през парка ? или с колело ?

Link to comment
Share on other sites

Човеци , някой който ходи в залта на Лаута може ли да ми каже дали имат трицепс машина ? тази която наподобява кофичките и се бутат 2 ръчки надолу ? Също ме интересува дали имат и тази стойка за вдигане на краката от вис ? и също дали дават кростренажорите да се ползват от мъже ? че в Рондо нещо на почти всички кардио уреди пише "Само за жени" ....

 

Ако може също да ми обясните дали може да се отиде до залата от посока стадиона ? защото доколкото разбрах залата се намира от другия край на парка и с кола май трябва да се минава през булеварда на Мебелна къща приперно ? но ако се спред пред стадиона на Лаута дали може пешачката да се мине през парка ? или с колело ?

Flex-a до Нептуна има и машината за кофички и всичко останало. Хмм а какво ще стане ако някоя 100 килограмова жена се качи на въпросния кростренажор :bgrin:

Link to comment
Share on other sites

earache , мерси

 

AC_Milan , хич не ми е удобен този Флекс майна за съжаление..... а иначе относно кростренажорите в Рондо ми се струва че не дават не защото ще се счупят а защото гледат да си пазят кътчето отделено само за женки... тъпо ми се вижда.. Те отиват там да чупят стойки на мъжете а то да не може да се чекнем покрай тях :D пазят достъпа само за инструкторите хааа

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...

Шшш момчета, гледам тука няколко човека разправят за залата във Втора поклиника в Мараша и че ходят там. Има ли още такива, аз живеея точно до нея и си ходя там редовно вече близо 1 година. Въпреки, че не е кой знаеш кво залата вече и свикнах и нямам никви проблеми.

 

Аз, но ми писна... много е мръсно и всичко е изпочупено. Да не говорим, че клиентелата с удоволствие разхвърля всичко навсякъде и никой се не сеща да подреди. Такава неразбория в друга зала не съм виждал.

 

 

Flex-a до Нептуна има и машината за кофички и всичко останало. Хмм а какво ще стане ако някоя 100 килограмова жена се качи на въпросния кростренажор :bgrin:

 

Те в тая зала на поликлиниката всички жени, които ходят са такива и затова сигурно кардио уредите всички са вечно изпочупени...

:D

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Ще използвам тази темичка, за да не отварям нова.

Ще подскажите ли дали има фитнес зала някъде около съдийския квартал, района на Стадион Ботев, Полиграфията?

В момента просто не мога да се сетя, а и с чичко гуугъл ми излезнаха 21 зали в града :).

Link to comment
Share on other sites

  • 3 years later...

Някой ходил ли е в 365-Fitness SPA&Beauty?

Да изкаже мнение?

Аз също искам качествен инструктор, защото съм начинаещ и искам всички упражнения да ги спазвам правилно!

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...