Jump to content
BulForum.com

Анаболните стероиди


genecatcher

Recommended Posts

Преди няколко дена си говорих с една приятелка за секса "със или без предпазни мерки" и тя ми каза, че нейния приятел не се бил притеснявал да го прави без, защото взимал някви хапчета, които убивали временно сперматозоидите. Направо останах втрещен. Има ли такова нещо наиситна? Аз дето толкова години се занимавам със спорт, никога не бях чувал, че има медикамент който да прави подобно нещо...

чел съм за подобен медикамент по разни нетски статии, но там се обясняваше че е във фаза на клинични тестове и ще минат поне 3-5 години преди да бъде пуснато в продажба. за българия пък изобщо не си представям да е въведено в продажба - все пак търговски тайни има замесени. и медикамента не беше спортен стероид или нещо от сорта, а просто се разработваше като еквивалент на презерватива.

един от страничните му ефекти беше, че при честа и продължителна употреба в 15% от случаите се регистрира стерилност за неопределен период, т.е. почти перманентна тъй като докато е траел изследването, участниците не са се възстановили.

на печелившите - честито.

Link to comment
Share on other sites

Някой има ли реална представа как върви анавара 1 блистер 30 хапа напоследък, че съм си загубил телефоните на хората дето ми трябват... Още ли върви около 60-70 лева за крайния потребител или...

Link to comment
Share on other sites

30 тбл. по 10 грама от 50 до 80лв зависи от производителя

 

Мерси, значи като гледам не са се променили цените в последната година общо взето... :)

Link to comment
Share on other sites

Кви стероиди ве вие сте се побъркали майна

ша се зобите така ако сте култористи или ще гоните тяхната физика

ма товече е грозно да си като изруд як

в нас имам едни хапчета метандростолон май бяха

ако някой иска мога да му ги подара пакетчето пълно е от преди 1-2 години ми е и само ми стои в шкафа

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

И аз чух за такива хапове, ама били само в Китай или нещо от тоя сорт незнам, ама съм чувал.

Относно стероидите за страничните ефекти , най-добре ще каже този който ги е зимал ;) Винаги ще има две страни за или против неможе. Зотва всеки има своя избор да използва или не :)

Link to comment
Share on other sites

Искам мнение ето за това http://suplements.net/index/index.php?act=...tails&id=26.Пише че е почти безопастно

Безопасно е доста неправилно мисля. Едно че говориш за стероиди, и друго, че е орален препарат. Дори и да се абстахираш от първата точка, пак остава вредата върху черния дроб.

Link to comment
Share on other sites

  • 6 years later...

Безопасен стероид няма! По същия начин както и алкохола е опасен - като не се използва правилно (тоест се злоупотребява). Ще се изненадате колко от хората, с т.нар. "нацепена" мускулатура, са взимали някаква химия. Привидно проблеми? Не! Ще кажете агресия или че са малко по-тъпички? Еми, те и преди това са имали наченките на агресия, но са нямали покритието, а най-вероятно са си били също толкова интелигентни и тогава. Те и за това са наблегнали на физически вместо умствени тренировки (не казвам нищо за спортистите, даже евала, но трябва и да се учи, в което се няма предвид да ходиш на училище/университет/квото и да било). 

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...