Jump to content
BulForum.com

Shofiorski kurs


james_ankov

Recommended Posts

искам да питам ;)

на 17 години съм и сега да кажем лятото мога ли да карам курсовете и вече като стана на 18 тогава да ми дадат книжката? или тряа да навърша 17г и 9 месеца ?

Link to comment
Share on other sites

Само да спомена, че шофьор се става с каране - и то с много каране.

Аз съм направил към 70 000км и още не мога да кажа, че съм от най-опитните шофьори.

Има хора дето като ми кажат "знаеш ли от колко години съм шофьор?" и ме карат да се смея.

Link to comment
Share on other sites

zna4i sq men ma skasaha na listovki i sam naqsno s novite razporedbi koito vleznaha ot vtornik

na4i sq trqbva ve4e da si navarsheni 18 godini za da se zapishe6 na kursove

2 ro ako te sksat na kormuvane plastash 30 lv za izpita i zadajitelno trqbva da zemesh 4 4asa pri instruktora

a ako te sksat na lsitovki plastash samo 30 lv

the_ufo

Най-тънкажните курсове са в Автошкола Чолаков - БМВ 520 (черно и синьо). Намира се между автото и строителния. 240лв е абсолютно всичко (листовки, изпити, кормуване). Другите карат на някакви чупени коли , като и дават повече пари. Хубавото е че можеш да ги внесеш на няколкопъти парите,

az ne sam saglasen kakto pisah po nagore nai tankajnite kursove sa 212lv za u4enici i studenti v firma VITA 6 srestu Brikolaja v tiq pari vliza i cenata na izpita

i se karat na opel kadet instruktora e mnoo gotin 4ovek ludi bazici stavaha s nego

Link to comment
Share on other sites

Най-тънкажните курсове са в Автошкола Чолаков - БМВ 520 (черно и синьо). Намира се между автото и строителния. 240лв е абсолютно всичко (листовки, изпити, кормуване). Другите карат на някакви чупени коли , като и дават повече пари.  Хубавото е че можеш да ги внесеш на няколко пъти парите, първата вноска 100лв когато се записваш, а последната 1 седмица преди изпита. Коментари от сорта ако искаш да се научиш да караш кола ги карай на някоя лада са излишни, защото шофьор не се става от курсовете. Телефоните са:

 

- 032 / 62 72 41

- 0889 49 04 03 - Дойчин Топалов - при него карах, много спокоен тип :)

 

Enjoy :]

Подкрепям те и аз бях в тази пкила самоче при Балтов - ЕВАЛА му права до ся от моя клас 3-ма сме били при него и все от първия път взехме книжки - човека умеее да те научи да караш :rolleyes: е разбира се че то си е и до човек - аз все още не мога да карам а имам книжка :D Отиди в школа Чолаков и кажи че искаш интруктор да ти е Балтов - ако си сериозен ти гарантирам че от първия път ще вземеш книжката (без да се дават пари над тези 307лв) ;)

Link to comment
Share on other sites

Хора не се залъгвайте, че като е по-хубава колата /БМВ/ ще се научите по-добре да карате :)

 

Най-добре ще се научите ако карате курсовете на москвич, лада или друга руска бойна техника.

Слаед това ще можете да подкарате всяка кола, но ако се научите на БМВ не мисля, че управлението на москвич ще е посилно за вас. :)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

Значи интересуват ме две неща:

 

1/ Да са евтини-досега знам за 240лв има ли по-евтини?

2/ По-важното-интересува ме ако знаете в кои школи има точен инструктор, който дава по-лесно изпита/и естествено наистина се научаваш да караш при него/, че тука едни приятелчета на маймуни ги направиха докато вземат кормуването/нали дават пари като се явяват всеки път и ги късаха нарочно :angry1 /, а аз имам лабилна психика и съм склонен към убийство така че няма да е хубаво да се случи и на мен подобна история :devil

 

И така чакам адреси/ама не всякакви, а такива за които имате сигурно инфо по 1 и 2/ - предварително благодаря :punk

Link to comment
Share on other sites

Хора не се залъгвайте, че като е по-хубава колата /БМВ/ ще се научите по-добре да карате :)

 

Най-добре ще се научите ако карате курсовете на москвич, лада или друга руска бойна техника.

Слаед това ще можете да подкарате всяка кола, но ако се научите на БМВ не мисля, че управлението на москвич ще е посилно за вас. :)

 

Тва пък някой като ми го каже направо лошо ми става.

Какво москвичи бе, каква бойна техника? Колата все има 3 педала, геврек и скорости.Хората са ти го направили да ти е по-удобно, да ти вози хубаво, да е с хирдавлика, ти тия ковчези предлагаш. Аз съм карал курса на западен автомобил, но не съм имал проблеми нито с москвичите, нито с ладите, въпреки, че не ми се е налагало много много да ги карам.

А за БМВтата не виждам какво толкова им е хубавото, някакви 15 годишни щайги където толкова са карани, че вече за нищо не стават.Има разни А4ки учебни, е това можеш да кажеш, че е хубава кола.

Но най-важно си остава кой ти е инструктор.

Мой познат се записа на някакъв бастун, който просто те оставя да си правиш каквото си искаш, нищо не обяснява.Супер зле беше, записа се след това при един много добър и няма проблеми.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...