Jump to content
BulForum.com

DCC


Recommended Posts

3 hours ago, RaptoR said:

Те съществуват ли още?!?!?

 

Мда, и май се оказва, че само те имат оптика в  карето до Мол Пловдив - Свобода 73. Май Ентри са имали също оптика там, обаче сега на сайта на виваком показва само 100мбита лан. Cooolbox казаха, че нямат техническа възможност.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 4.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

  • 1 month later...

Някой има ли информация какво устройство за интернет поставят в момента и какъв достъп имаш до него?

Трябва ми опция за статично ИП (или рядко променящо се динамично) и достъп за пренасочване на портове. В момента на адреса има само телевизия по коаксиал.

 

ЕДИТ: служителката по телефона ми каза, че на оптичният интернет слагат "тяхно устройство" и след това е моя рутер, но тяхното устройство филтрира трафика и аз ако си направя пренасочване в моя рутер, пак от вън няма да се вижда. Някой може ли да потвърди?

Edited by exabyte
Link to comment
Share on other sites

  • 4 months later...
  • 2 weeks later...

Ако съм на твое място пускам нет от dcc, но с уговорката, че е по оптика и взимам един Mag 5XX от един от доставчиците по-долу в раздела. 

 

Мои близки преди 1-2 години минаха от а1 към dcc - оптика + iptv и мога да кажа, че услугата е доста добра. 

Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...

Гологана цепи мрака. След изцепките от 2010-та, идея нямам как продължава да съществува. Цирк.

 

Да видим този път колко време ще продължи драмата.

 

https://www.plovdiv24.bg/novini/plovdiv/Sobstvenikut-na-DCC-za-policai-Milicionercheta-onlain-gamencheta-sus-sku-1723963

Edited by Danzki
Link to comment
Share on other sites

  • 5 months later...
  • 3 weeks later...

Здравейте, някой прекратявал ли си е предсрочно договора с тези? Ползвам интернет 200мбит за 24лв/м и имам договор до януари 2025. След поредната им издънка, проверих отново с Кулбокс и те най-накрая ми потвърдиха, че могат да ми пуснат услуга и съответно ще се местя към тях. Наясно съм, че за да си прекратя договора в DCC трябва да платя неустойка от 3 такси в стандартния им размер. Прегледах договора няколко път и никъде в него не видях да пише, че ползвам промоционална услуга и че 24лв е промоционална такса. Съответно никъде не пиша и каква е "стандартната" такса. Отивам днес в офиса и им съобщавам намерението си да прекратя договора, да им върна оборудването и да си платя 3 такси. За мое учудване момичетата в офиса ми заявяват, че трябва да платя 3 такси по 65лв, защото това била "стандартната" цена за услугата и ми показаха един хвърчащ лист в техния офис. Аз спорих с тях, че никъде в договора това не е упоменато и как аз трябва да знам каква им е стандартната цена за услугата? Пуснах жалба към КЗП относно казуса, но ми е интересно дали някой друг е попадаал с тях в подобна ситуация? Примерно в договорите с мобилните оператори винаги ми е написани каква е промоционалната цена която ползвам и каква е "реалната" цена на плана.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

Да питам , на сайта никъде не намерих нито програмна схема, нито цена за допълнителни пакети.

Да не би всичко да е включено в основния :rofl:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...