Jump to content
BulForum.com

с каква скорост сваляте торенти???


the___dog

Recommended Posts

  • Replies 164
  • Created
  • Last Reply
Ас свалям със 7/8МБ :P

То вярно, че "с" и "з" са наблизо...ама знае ли човек... :P

И какво от това като сваляш с толкова, като не казваш на кой доставчик си? Аз ти виждам IP-то, но другите и хабер си нямат...защо не вземеш да го споделиш... ;)

Link to comment
Share on other sites

Guest Rumbata

Аз съм на Евроком-Лан в Каршиака.

Днес свалих 4 филма от Замунда, като скороста ми не падна под 2МБ, а на моменти отиваше на 2.8 (не казвам, че съм доволен от тях) а ъплоуда ми беше направо мизерен - не повече от 250кб...добре, че синът ми който е студент в София качва от моя акаунт и рейтингът ми се движи около 1.000 :)

Link to comment
Share on other sites

Аз съм на ггбит и над 2.5 от арена/замунда не дърпам, а когато се наложи да тегля от rapidshare или някой чужд сайт ( не с торенти ) връзката никога не ми е стигала над 100-200кб макс. Казвайте какво да правя, защото като гледам тия мнения по-горе от foreign с над 2 мб и се чувствам прецакан. ггбит съм или евроком лан, както искате го наричайте.

Link to comment
Share on other sites

untitled7450.54.JPG

И ми заби каруцата, деба :lol:

Кой доставчик е това, и каква тарифа? Или си фотошопирал :bgrin: ..

 

За каруцата, що не я ъпгрейднеш малко, тия скорости си изискват машина.

 

Друг вариант, сваляш най-новия µTorrent. В него избираш опциите да не се ползва кеша на Windows.

Тези опции мен лично ме спасиха от всякакви кеш-проблеми с Windows, с предните версии, с която си и ти. Ако си с малко памет, кеш проблемите са още по-лоши.

 

 

Да, на кой нет си и на коя тарифа? :)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 8 months later...
  • 2 weeks later...
Midex

 

То вярно, че "с" и "з" са наблизо...ама знае ли човек... :P

И какво от това като сваляш с толкова, като не казваш на кой доставчик си? Аз ти виждам IP-то, но другите и хабер си нямат...защо не вземеш да го споделиш... ;)

 

На ЕнджълСофт съм.

 

http://file.bg/c29157zAqBy

Link to comment
Share on other sites

Какъв е този Енджълсофт? Такса 18 лв. Инсталационна 70?? Такова нещо не бях чувал.

 

Защото са глупости. Нормалната такса е 20 лв. Уж е 20 дни, ама идват на 3-4-ти ден.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...
  • 1 year later...

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...