Jump to content
BulForum.com

zamunda.net


pavel66

Recommended Posts

  • Replies 414
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Ех, мама им де*ба... Не мога да се сдържа. това беше най-якия тракер, майна. Имаше доста работи, които в арената ги няма. Много ме яд на тея "официални български ведомства и служби". Дано да го върнат.

Link to comment
Share on other sites

"2007-03-13 -

Във връзка с проведената акция на Столична Следствена Служба и ГДБОП, достъпът до някои раздели е преустановен.

Следете началната страница и форумите, за да сте наясно с мерките, които ще се предприемат."

 

:angry1

Link to comment
Share on other sites

Не мога да разбера ... в по-голямата част от Европа тракерите са си напълно законен service.... само ние тука се правим на интересни :)

Link to comment
Share on other sites

Всички торенти на света да закрият пак няма да ме накарат да дам 20 лева за двд примерно дето само един клип да ме кефи в него. Ша им таковам и авторските права. :P :P . Да си ги слушат

Link to comment
Share on other sites

Некъв Явор Колев от НСПОР са направили акция в офисите на Замундата!

Тоя човек е по-лош и от Ахмед Доган според мен!

А те имат ли офиси в България. Изобщо тва нещо има ли офис, не е ли просто един сайт в чужбина? Дето и аз бих могъл да го кача там.

Link to comment
Share on other sites

Не мога да разбера ... в по-голямата част от Европа тракерите са си напълно законен service.... само ние тука се правим на интересни :)

Не само Европа, но дори САЩ и Канада тракерите са напълно законни и никой не преследва дребни юзери като нас

Edited by Botev1912
Link to comment
Share on other sites

нали уж го преметиха тоя сайт бе. бати преместването, дето са му направили :wacko:

 

може да са се опитали да ги финтират :D

 

 

 

тракери в нет-а бол...тва да ни е проблема :D

Link to comment
Share on other sites

може да са се опитали да ги финтират :D

 

 

 

тракери в нет-а бол...тва да ни е проблема :D

 

Абе не е баш така. Като аренабг и нашият локален сигурно има само в Русия и Китай подобен сървър.

Link to comment
Share on other sites

Мене много си ме кефеше замундата (както и нашия локал де). Имаше доста работи, които ги няма в арената, а и като че ли самия тракер беше по-добре подреден. Ето една статийка, която прочетох преди малко:

 

За пореден път торент тракерът Zamunda.NET преустанови работа.

В отговор на въпроса защо са спрели, Zamunda.NET публикува на сайта си: "Във връзка с проведената акция на Столична Следствена Служба и ГДБОП, достъпът до този раздел е преустановен."

По всичко личи, че са започнали проверки от службите, които карат торент тракера да преустанови дейността си.

Припомняме, че поради зачестилия натиск от страна на някои служби, повечето торент тракери преместиха сървърите си в чужбина.

От пресцентъра на МВР съобщиха специално за NEWS.BG, че нямат до момента информация относно започнали акции срещу торент тракерите.

 

Дано всичко да се размине...

ZamundaForLife.gif

Edited by SS24
Link to comment
Share on other sites

Абе от далече се усеща, че Дата пак има пръст в тая работа. Винаги е било така... Какво съвпадение- безплатен достъп до търсачката им точно тогава, когато угасват тракерите, един по един.

Link to comment
Share on other sites

То е ясно че е по сигнал... за съжаление ми се струва че от замунда не са успяли навреме да преместят тракера :(

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...