Jump to content
BulForum.com

Games Requests


Recommended Posts

Camy версия 1, не 2 търся. Я има я няма 1-2 мегабайта :D

 

имаше една много яка "игричка"

та със въпросната игра чупиш десктопа(не наистина,де). Удряш го с чукове, режеш го с резачки... Абе луда работа. Та ако се сещате как се казва, може да я качите, няма да ви се разсърдя. :P

Сещам се за две: Stress Relief и Desktop Toys. Може тях да потърсиш
Link to comment
Share on other sites

  • Replies 710
  • Created
  • Last Reply

Заявчица за една много стара игричка - Sid and Al`s incredible toons

 

http://www.vintage-sierra.com/puzzle/toons.html

 

Ако някой може да я открие някъде. Много време я търся, но... нищо.

Link to comment
Share on other sites

Моля ако имате възможност да качите още веднъш играта "AquaNox 2 Revelation" първият диск е наред но вторият забива.Дано не ви отварям много работа! Благодаря.

Link to comment
Share on other sites

Ако желаете да се качи някоя игра за PC - тук е единственото място където можете да поискате това. Новоизлезли игри, които са хитове не е нужно да се рекуестват, защото така или иначе се качват.

 

Забранява се повторно рекуестване на една и съща игра - ако тя не се качи след рекуест - значи тя не е налична в нашите sources.

 

Забранява се рекуестването на игри, които не са излязли. А дали са излязли можете да проверите на nForce.nl и iSONews.

 

Преди да искате някоя игра ПРОВЕРЯВАЙТЕ както в games секцията, така и в нормалната търсачка.

 

(правя темата наново, защото изтрих миналата без да искам)

 

abe iskam edna igra sas samoleti kazva6e se U.S.A.F. be6e gotina no ne moga da q namerq :angry1

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

ALICE American McGees бих я качил ама нямам идея как става :( иначе е на две CD-та ако нещо чак пък толкоз си приритал за тая игра е-майлът ми е guronikolov@abv.bg

Link to comment
Share on other sites

Значи търся една игра която бях играл преди около 4-5 години и ставаше дума за три раси кото се развиват под водата и беше нещо като Стар крафт но за съжаление не мога да се сетя за името и - ако някой се сеща да помогне.

Благодаря предварително.

Link to comment
Share on other sites

RQ: Guild Wars.

 

Толкова хора ми я хвалят ... предполагам все някаде ще има някой пирадски сървър и ми е интересно да я видя.

 

http://w1.isohunt.com/btDetails.php?ihq=gu...s&id=4245810&nr

 

Ако се появи свестен сървър ще я шерна на локалния торент

Link to comment
Share on other sites

http://w1.isohunt.com/btDetails.php?ihq=gu...s&id=4245810&nr

 

Ако се появи свестен сървър ще я шерна на локалния торент

 

veseo, хайде шерни я моля те че ми трябва а не ми се чакат сумати часове от официалния да я точа... мерси... бтв имаме локален торент? къв е адреса? :love

Link to comment
Share on other sites

Аз пък търся и искам некой да качи TOKYO BUS :lol: наистина говоря сериозно и ще съм много благодарен , на този който я качи или в games.tw или където и да е :punk

Link to comment
Share on other sites

Много ще се радвам, ако се намери Pro Rally 2001.

 

В Emule има няколко версии на пълната игра, но нито една от тях няма Complete sources, което значи, че я камилата, я камиларя, може да чакаш една година, докато оригиналния пълен source влезе и някой започне да сваля от него точно тоя файл.

 

За момента почнах да цуцам някакъв rip на Class, който обаче е само 102 mb. Него може го имат само 4-ма човека, но двама от тях са с пълния файл.

 

Молбата ми е, ако може да се намери пълната версия. Благодаря!

 

[Edit] Още една молба в същия пост. V-Rally 2 Expert Edition? То мисля е и единствената VR 2 версия за PC. [/Edit]

Link to comment
Share on other sites

Niakakva versia na HEARTS za LAN mreja. Sadrah se da tarsia i samo niakakvi plateni mi izlizat. Ako imate nesto, molia ne go pazete v taina mi spodelete! Blagodaria predvartielno!

Link to comment
Share on other sites

SpecForce i Area 51 mi se struvat zaribeni, ima li shans da gi vidim?

 

И двете са Starforce 3, при това първата е май със т.нар. Starforce 4(просто нова вградена Virtual Machine, явно много по-различна от предишните), така че не е много вероятно да ги видим(скоро). Все пак шанс винаги има де, особено излезе ли Daemon Tools 4, шансът се увеличава с около 99% :)

Link to comment
Share on other sites

Зарибени изглеждат игричките. Вчера гледах страницата на Ареа 51 и се зачудих защо я няма след като официално е излезла, но ето къде била работата. да се надяваме, че скоро ще ги кракнат, защото наистина изглеждат различни.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...