Jump to content
BulForum.com

Търся съвет относно качествен DSLR/огл-реф/ фотоапарат


nikk70

Recommended Posts

Като ще купуваш нещо, пише в раздела за Купуване ;)

Качествен - ми вземи си Nikon D810, или D750. Ако не искаш ФФ, Nikon d7100, d7200.

Link to comment
Share on other sites

Като ще купуваш нещо, пише в раздела за Купуване ;)

Качествен - ми вземи си Nikon D810, или D750. Ако не искаш ФФ, Nikon d7100, d7200.

що  ми се караш само ?

Link to comment
Share on other sites

Никой не ти се кара(ше). Ти направи ли си елементарния труд да потърсиш сам?! Или е по-лесно да седнеш на масата и да кажеш "сервирайте ми всичко, аз само ще ям и пия". С риск да те разочаровам - тук не сме безплатен онлайн каталог по всичко. Има форуми за фотография, където съм сигурен, че има стотици статии. Сигурен съм, също така и че гугъл няма да ги запази в тайна от теб. Никой не обича готованците, които очакват някой да седне и да им разкаже всичко наготово.

Link to comment
Share on other sites

Никой не ти се кара(ше). Ти направи ли си елементарния труд да потърсиш сам?! Или е по-лесно да седнеш на масата и да кажеш "сервирайте ми всичко, аз само ще ям и пия". С риск да те разочаровам - тук не сме безплатен онлайн каталог по всичко. Има форуми за фотография, където съм сигурен, че има стотици статии. Сигурен съм, също така и че гугъл няма да ги запази в тайна от теб. Никой не обича готованците, които очакват някой да седне и да им разкаже всичко наготово.

а ти откъде се пръкна ха

а ти откъде се пръкна ха

ее напълни се с примитивни хора НОРМАЛНО!

Link to comment
Share on other sites

Брато, не е много добра постъпка да вля'аш с бутонките директно. Айде по-внимателно, ако обичаш.

 

А по въпроса ти - дефинирай малко по-точно какво искаш - ще купуваш ли, искаш да продаваш ли, хоби ли са ти...

Link to comment
Share on other sites

Хората имат сайтове с гигабайтови размери с информацията, която той иска да му се сложи тук под формата на мнения.

Даже първоначално искаше и комбинации с обективи. Дето са стотици модели, комбинирано с десетките тела стават хиляди комбинации. Ама той иска всичко. Не че писал какво иска да снима, какви пари има и т.н - ама го интересува всичко.

Има апарати за < 1000лв, има и такива за над 40К само тялото. Явно не е прочел и грам нещо преди да реши да пише. И после се караме тука видиш ли.

Link to comment
Share on other sites

Брато, не е много добра постъпка да вля'аш с бутонките директно. Айде по-внимателно, ако обичаш.

 

А по въпроса ти - дефинирай малко по-точно какво искаш - ще купуваш ли, искаш да продаваш ли, хоби ли са ти...

баста

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...