Jump to content
BulForum.com

За всички колеги, който карат Лагуна


COP

Recommended Posts

Здравейте колеги. Тъй, като видях, че има хора, който карат Лагуна, мисля да отворя една отделна тема, за да споделим личния си опит, оплакванията, похвалите и всичко за този клас на Рено.

 

Аз лично искам да попитам колко ви горят колите. Моята красавица е 1.8 моно, в големите студове - 16/-18 С ми гореше към 14 газ, сега при -1/+2,3,4 ми гори 11 газ, надявам се тея дни както го дават +10/+18 да падне и до 10 разхода.

 

Това е засега от мен, надявам се да има и други с моя двигател да видим, как горят вашите коли. Също като база за сравнение може и колите с инжекцията, или тези с 2.0 литровите двигатели.

 

Поздрави, карайте внимателно ;)

Link to comment
Share on other sites

Аз попринцип нямам Лагуна ама срещата на Рено форума преобладаваха Лагуни.На 2.0 8В с ръчна скоростна кутия на бензин е към 13 при положение че караш нервно а на Автоматика е 17 18 газ градско ;) Имаше и един с 19 автоматик и като обсъдихме за тази гъзария има около 2 литра отгоре разход ;)

Link to comment
Share on other sites

Знам аз имам няква представа, ама когато бяха големите студове по едно време гореше към 14 газ и 2 литре безнин за палене и ми се струваше много, но сега тея дни гори около 11,5 .

Link to comment
Share on other sites

  • 9 months later...

1.9dti 98 konq - 5.2-5.4 na dulug put (smeseno magistrali, izvungradsko) pri samo shofyor i polovin bagajnik (combi) i 4.4-5.2 na izvungradsko bez magistrali. V grada chesto mi se nalaga da karam samo na 3km do rabota i obratno i razhoda shte po-golqm, no sega go zasicham i tiq dni dni shte go postna za okolo 2 sedmici kolkoto e.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...

Лагуна '97 2.0 комби - 12.6 бензин градско извънградско още несъм я карал, за газта също несъм я изгорил, та да сметна :)

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...