Jump to content
BulForum.com

N3 / Vivacom


Recommended Posts

Тази сутрин всичките международни и българските HD канали на кабелната телевизия на N3 връщат съобщение че нямам достъп. Ще се ходи до офис за изясняване на положението. От услугите на вивата ми остана само кабелната цифрова телевизия която ако ще я доубиват ще загубят и последните левчета които вземат от мен.

--------------------------

Оказа се че вивата са спряли поддръжката на CONAX модулите в мрежата на N3 и са оставили да работи само Griffin кодировката. Дойде човек с новите модули и карти и си прибра старите карти - CONAX модулите са купувани от мен. Другото което ми каза е че станцията за кабелна телевизия ще работи до края на тази година след което вероятно ще бъде изключена а на останалите все още абонати ще предложат да минат на ЕОН ако е възможно технически.

Edited by wolf
Link to comment
Share on other sites

  • Replies 7.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

И моите бяха спряли(даваха , че няма достъп) но сега 2 от конаксите тръгнаха с орязан списък канали, грифина не работи, както и третата конакс.

Това година и половина след като минах на Еон.

Запазих си коаксиалния кабел и 2те карти си работят.

Edited by k-otixxx
Link to comment
Share on other sites

На ЕОН не съм минавал. На всички подканяния че е време за ново заробване защото услугата ей сега ще спре отговарях че си искам кабелната цифрова телевизия а не АйПи телевизията. По точно искат я от семейството ми. Докато работи кабелната ще я ползвам - при мен телевизията пристига по оптика и качеството на сигнала е по добро от това по коаксиал. След това искат или не домашните ми ще минат на IP/OTT телевизия, алтернатива за която съм готов от повече от година даже и имам активна услуга към друг доставчик която ползвахме 2 дни докато от вивата си оправят бакиите. Инернета на N3 който пристигаше по същата оптика го замених с такъв от кулбокс обаче поради буквално космическата цена която ми поискаха - доближи се плътно до тази на сателитния от старлинк.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...